Revolut bančni račun

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
263
386
63
Prav... Jaz sem sicer zdaj rešila, mi spet dela. Kdor ima pa še tezave s tem, ker vem, da nisem edina, zato se je ta pogovor spet začel, pa še se bo kdaj, naj pa tebe vpraša.
Baba kot baba, pač nas ne zanimajo tvoje blodnje, kako tebi ne uspe onemogočiti bankomat dvigov v neki drugi z Revolutom nepovezani aplikaciji.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Po zaslugi Rovolutove AI sem postal lastnik Nvidie, Amazona, Microsofta, Googla, Mete, Appla itd. itd, pa še ameriških državnih obveznic. :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
Baba kot baba, pač nas ne zanimajo tvoje blodnje, kako tebi ne uspe onemogočiti bankomat dvigov v neki drugi z Revolutom nepovezani aplikaciji.

Debate nisem nacela jaz in je bila v vezi s topupanjem iz NLB na Revolut. Vse ostalo so bili moji odgovori na vprasanja.

Torej topupanje meni zdaj dela, tisti, ki jim pa ne, pa nak se nate obrnejo, ker si se v tej debati ozkazal za blazno koristnega dosedaj. Kar nadaljuj, te ne bom vec motila...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.562
2.416
113
Po zaslugi Rovolutove AI sem postal lastnik Nvidie, Amazona, Microsofta, Googla, Mete, Appla itd. itd, pa še ameriških državnih obveznic. :cheer:

:valjamse:

1708965687099.png
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.429
5.423
113
Zdaj ostali veliki kurijo svoj denar in investirajo milijarde v Nvidia opremo. Ampak enkrat bodo nehali, ker to ne more iti v nedogled. Tudi oni morajo sedaj s temi investicijami zaslužiti in povrniti porabljen denar.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.562
2.416
113
Zdaj ostali veliki kurijo svoj denar in investirajo milijarde v Nvidia opremo. Ampak enkrat bodo nehali, ker to ne more iti v nedogled. Tudi oni morajo sedaj s temi investicijami zaslužiti in povrniti porabljen denar.
Problem je da tudi Nvidia ima samo par top dobaviteljev in tile so tudi že na koncu z zmogljivostmi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
treba denar pobrat, vsem, tudi raji z revolutom. do zadnjega centa.

Ti se pomoje v predinfarktno stanje spraviš, če nekaj kupiš in gre za pol procenta dol. Ne rečem, da je vsaka investicija dobra, niti da iz vseh človek pride zmagovalec, ampak samega sebe v nek krc spravljat v strahu, da se bos zajebal. Sigurno se bos, zato pa imas na 10ih koncih denar, pa naj gre ena ali pa dve zugrund... Nic hudega, koncna vsota je vazna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
Niti ne... Razen, če si z vsem srcem pri stvari in pohlepno all-in v "the next best thing". To pa je recept za katastrofo, ja. Še vseeno ni problem sama investicija v neko stvar ampak v deležu, ki ga predstavlja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.955
3.250
113
Slučajno sem opazil, da Revolut vsaj na "top Revolut benefits" več ne oglašuje več na velikem zvonu super menjalnega tečaja (interbank exchange rate with minimum off-hours markup - usually better than mastercard and most banks), kar je počel od ustanovitve (ko je bil še "best card for travelers") . -In res Mastercard menjalni tečaj je bil ves teden za top valute (usd/gbp/jpy) boljši od Revolutovega, med vikendom pa sploh. Kaj se je zgodilo?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Slučajno sem opazil, da Revolut vsaj na "top Revolut benefits" več ne oglašuje več na velikem zvonu super menjalnega tečaja (interbank exchange rate with minimum off-hours markup - usually better than mastercard and most banks), kar je počel od ustanovitve (ko je bil še "best card for travelers") . -In res Mastercard menjalni tečaj je bil ves teden za top valute (usd/gbp/jpy) boljši od Revolutovega, med vikendom pa sploh. Kaj se je zgodilo?
Če imaš na Revolutu sredstva v več valutah, ti pač ne preostane drugega, kot da pri pretvarjanju uporabiš njegov tečaj.