Revolut bančni račun

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.473
5.480
113
Sem ze imela namen, ampak se je izkazalo, da potrebujem eno banko za SP v SLO kljub vsemu. Revolut mi ne pomaga, druge nimajo moznosti uporabe osebnih racunov za dejavnost. In uporabljam pac za to, ce bi bila pa to moja primarna banka, potem bi pa manj bila razumevajoca.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To smo ze dali skozi, do momenta, ko tudi to ni šlo... No, in kot zakleto, grem na bankomat, pozabim kartico notri in mi jo požre... Jo hocem deaktivirati, pa se mi NLBKlik sesuva. Pa vse imam po novem odkljukano, ceprav sem prej imela vse omogoceno (spletna plačila, bankomat, tujina). Zdaj imam kartico za lepo imet, ker je vse izkljuceno. So mi rekli, naj odinstaliram in se enkrat instaliram aplikacijo. Vse kode na novo. In se zmeraj isto. In zdaj, ce hocem, da bi mi to delalo, moram njihovo podporo kontaktirat, ce mi bodo znali pomagat, kar pa bi nujno. Jih ima dosti te težave...

Torej kartico imam po novem za gledat stanje lahko... :rolleyes:
Na večini bankomatov ti ni treba kartice več nikamor vtikati, ker delujejo brezstično.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.394
1.013
113
Celje
Obišči stran
Sem ze imela namen, ampak se je izkazalo, da potrebujem eno banko za SP v SLO kljub vsemu. Revolut mi ne pomaga, druge nimajo moznosti uporabe osebnih racunov za dejavnost. In uporabljam pac za to, ce bi bila pa to moja primarna banka, potem bi pa manj bila razumevajoca.
Kje se ti je pa pri Revolutu zataknilo glede s.p.? Občasno sicer kdo vpraša, če je TR OK napisan, ker ni SI, drugače pa nekako nimam pripomb. Je pa res, da imam samo par izdanih računov na mesec in prispevke za plačati.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.473
5.480
113
Kam naj jo pa dam? Poleg tega je do mene info prišla, da je treba. To je bilo zaradi kakih obrtnikov dolznikov in ce niso polozili denarja, niso mogli rubit...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.473
5.480
113
Sem ze razmisljala, da bi na sparkasse, ampak tam se mi takoj jajcajo od kod denar, pa da ne sme biti od dejavnosti, drugace rabim poslovni racun... Ce poflikam od NLB pa vse OK.

Poleg tega pa res hocem imeti loceno po novem. Zdaj tega ni vec par racunov na mesec, pa normiranc, ampak nakazil preko sto, pa pologi pa racuni, ki jih jaz placujem, pa place... Tezko je imeti pregled cez vse to in moram potem racunovodkinji posebej cahnat, kaj je poslovno in kaj osebno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.473
5.480
113
Radi reda... Spletna banka omogoca enako. Pa tudi ne morem nastavitev spreminjat. Lahko na spletni banki nekdo proba ce lahko toggla med recimo dvigi na bankomatu ali placilih na spletu/v tujini?
 

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
157
20
18
Ali se je že kdo okorajžil in uporabil Robo Advisor, kjer naj bi AI delala zate.
Jaz sem poskusil.
Ni brezplačno, pri meni piše 0,75% feeja, ki ga zaračunajo 1x mesečno na podlagi povprečnega stanja v tistem mesecu.
Je pa vplačilo in izplačilo brez stroškov, vsaj tako sem prebral.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.823
205
63
Slovenija
eno rahlo butasto vprašanje, na Revolutu sem kupil TTM delnice, ki so se delistale iz borze NYSE in mi je Revolut samodejno vrnil denar. Kako sedaj to vpišem v davčno napoved na edavkih (odsvojitev vrednostnih papirjev)?