Revolut bančni račun

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Ce na Revolutu tako priporocajo, naj pac posljejo novo kartico.. To bi zate itak moralo biti brezplacno, ce je s prvo kartico nekaj narobe ...

Si preveril, ce nimas slucajno zamrznjene kartice ... ali pa izkljuceno za brezsticno placevanje pod "security"?

skitched-20180724-191255.jpg
skitched-20180724-191336.jpg


Pa prvic moras obvezno placati preko čipa in PINa... ne brezstično ...
Vse je nastavljeno kot mora biti.
Podal bom zahtevek za drugo karto.
Lp
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Sicer pa: imel podoben problem z ženino Viso (moj MC dela BP), ni plo dvigat na bankomatu., Eni niso prepoznali kartice, pri enih ni šlo skozi. Support je resetiral kartico, zdaj dela (sem mislil, da bodo novo dali, ker nekateri bankomati sploh niso prepoznali kartice in sem sumil, da je kaj s čipom).
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Sicer pa: imel podoben problem z ženino Viso (moj MC dela BP), ni plo dvigat na bankomatu., Eni niso prepoznali kartice, pri enih ni šlo skozi. Support je resetiral kartico, zdaj dela (sem mislil, da bodo novo dali, ker nekateri bankomati sploh niso prepoznali kartice in sem sumil, da je kaj s čipom).
Resetirali karto? Kaj dejansko to pomeni? Si potem moral v svoji aplikaciji Revolut se kaj spreminjati?
Lp
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Sicer pa: imel podoben problem z ženino Viso (moj MC dela BP), ni plo dvigat na bankomatu., Eni niso prepoznali kartice, pri enih ni šlo skozi. Support je resetiral kartico, zdaj dela (sem mislil, da bodo novo dali, ker nekateri bankomati sploh niso prepoznali kartice in sem sumil, da je kaj s čipom).
Resetirali karto? Kaj dejansko to pomeni? Si potem moral v svoji aplikaciji Revolut se kaj spreminjati?
Lp
Ne, čisto nič. Napisla mi je, da je resetirala kartico in naj grem na bankomat in probam, In je delalo.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Sicer pa: imel podoben problem z ženino Viso (moj MC dela BP), ni plo dvigat na bankomatu., Eni niso prepoznali kartice, pri enih ni šlo skozi. Support je resetiral kartico, zdaj dela (sem mislil, da bodo novo dali, ker nekateri bankomati sploh niso prepoznali kartice in sem sumil, da je kaj s čipom).

Ne, čisto nič. Napisla mi je, da je resetirala kartico in naj grem na bankomat in probam, In je delalo.
Hvala!
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Je kaksna opcija priporočila ali pa česa, da ima kdo kakšno korist?
Ali pa mogoče free shipping kartice?
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Vidim, da imate eni MasterCard. Meni ni ponudilo nobene opcije izbire in sem avtomatsko dobil Viso. Kako je pri vam? Kaksne prednosti - slabosti ene in druge?

Se to IBAN sem dobil avtomatsko. Sem sicer prijavil na FURS, ceprav Ravolit support pravi, da ni treba prijaviti.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Si že nekaj pošteno zamučkal, da se ti to dogaja. In revolutov suport pač ne more vedeti, kaj je treba prijavljati na našo davkarijo.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Nič ni zamučkal... Revolut vsem, ki sprejmejo nove pogoje poslovanja, aktivira IBAN račun. Če jih ne boš sam sprejel, se bo pa to samodejno zgodilo 20. septembra.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Se glede MC ali Visa... od zacetka so bile vse MasterCard ... potem kasneje so ocitno podpisali pogodbo se z Viso in od takrat dalje dobivajo Visa kartico... Sam imam MasterCard ... in ce sedaj zelim narociti se dodatno kartico, je kot "standard" na voljo Visa kot "premium" pa MC ... Razlike pri uporabi pomoje ni nobene... Vecina prodajnih mest pomoje podpira obe ...

IMG_4946-20180820-073312.jpg
IMG_4947-20180820-073339.jpg


https://www.revolut.com/si/help/get...card/can-i-choose-between-visa-and-mastercard

Can_I_choose_between_Visa_and_Mastercard_-_Revolut-20180820-073705.jpg
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Tommy17

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Se glede MC ali Visa... od zacetka so bile vse MasterCard ... potem kasneje so ocitno podpisali pogodbo se z Viso in od takrat dalje dobivajo Visa kartico... Sam imam MasterCard ... in ce sedaj zelim narociti se dodatno kartico, je kot "standard" na voljo Visa kot "premium" pa MC ... Razlike pri uporabi pomoje ni nobene... Vecina prodajnih mest pomoje podpira obe ...

IMG_4946-20180820-073312.jpg
IMG_4947-20180820-073339.jpg


https://www.revolut.com/si/help/get...card/can-i-choose-between-visa-and-mastercard

Can_I_choose_between_Visa_and_Mastercard_-_Revolut-20180820-073705.jpg
Hvala. Imaš morda kakšne izkušnje s Premium? se mi zdi sicer kar draga Premium, pa se mi tudi ne zdi neke hude dodane vrednosti.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ne... glede na to, da imam to kartico bolj kot ne zato, ker je zastonj, se mi "premium" opcija ne zdi zanimiva ... oz. ne ponuja nic takega dodatnega, zaradi cesar bi se zaenkrat odlocil za to varianto ...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Meni Revolut ni ponujal nobenih novih pogojev poslovanja. Pa tudi IBAN-a nimam aktiviranega.


Ti imas Revolut ze dve leti ali vec... Zadeve se spreminjajo ... In sprejetje novih pogojev sem jaz tudi dobil... pa imam Revolut ze vec kot dve leti ... nekje okoli novega leta se mi je tudi samodejno aktiviral "personal IBAN" ... brez, da bi to eksplicitno zahteval ...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
No, saj verjetno sem tudi jaz nekaj potrdil, sem mislil, da je v zvezi s temi novimi pogoji zaščite zasebnosti, ki so jo tako vsi pošiljali.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
No, saj verjetno sem tudi jaz nekaj potrdil, sem mislil, da je v zvezi s temi novimi pogoji zaščite zasebnosti, ki so jo tako vsi pošiljali.
Pa si prepričan, da nimaš aktivnega IBAN-a? Mene recimo v appu (kakšen teden nazaj) niti ni spustilo v "Account details", dokler nisem sprejel pogojev (beri: niti ni bilo možno pogledati, ali je račun aktiven ali ne). Ko sem pogoje sprejel, se je račun aktiviral (sem prepričan, da pred tem ni bil). Zakaj sem jih sprejel? Ker piše, da se bodo 20. septembra avtomatično. In raje sedaj sam aktiviram in prijavim račun kot pa da mi to oni čez en mesec sami naredijo brez da bi vedel za to.

Če lahko greš ta trenutek v app pogledat "Account details, EUR account" in pod "Beneficiary" nisi napisan ti, potem nimaš osebnega IBAN-a. Če pa v account details ne moreš (ker še nisi sprejel pogojev), ali pa je tvoje ime pod "Beneficiary"... potem boš IBAN prej ali slej moral prijavit.