Revolut bančni račun

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Najprej moras poklicati (ali obiskati) svojo banko (NLB), kjer ti morajo aktivirati spletna placila za tujino (ali nekaj takega) ... Poleg tega moras obvezno imeti narocen SMS alarm na Maestro kartici ... Sem se s tem ukvarjal pred kaksnim letom... in takrat je trajalo kaksen dan ali dva, ko so me potem poklicali in me obvestili, da sedaj lahko se enkrat probam... in je potem delovalo. Sem pa imal obcutek, da tudi sami niso vedeli tocno, kaj je treba aktivirati :) ... SMS alarm sem imel ze od prej vkljucen ...

Na Maestro kartici mora banka aktivirati 3D Secure
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Kolega mi je pokazal, da lahko na revolutu dodaš svojo Maestro kartico in potem preneseš denar iz trr-ja na revolut v sekundi.
Za razliko od sepa transferja, ki traja 2dni.

No ko jaz poskušam dodati mojo Maestro kartico mi pa javi, da nimam prave mobilne številke ... Ne vem če je to na NLBju ali pa v Revolutu.
Cifra je pa ziher prava, ker dobivam smsje od obeh.

Je še kdo imel tako težavo?Poglej priponko 20877
Meni na Sparkasse dela BP . Na NLB pa moraš imet, kolikor vem, posebaj vklopljena spletna plačila, kot je napisal Jest ....
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ali ima kdo povezano maestro z Delavske hranilnice? Imam nekaj omogočeno za spletno plačevanje, ampak v večini primerov mi pa ne deluje, ker imam osnovno oz mi tiste 3 varsnostne številek mankajo...
Pa predno se spuščam v to me zanima ali sploh imam kaj možnosti, da mi uspe:)
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
ali ima kdo povezano maestro z Delavske hranilnice? Imam nekaj omogočeno za spletno plačevanje, ampak v večini primerov mi pa ne deluje, ker imam osnovno oz mi tiste 3 varsnostne številek mankajo...
Pa predno se spuščam v to me zanima ali sploh imam kaj možnosti, da mi uspe:)
Probaj saj nimaš kaj izgubit. Namesto varnostne cifre vnesi: 000
 
22. jul 2007
12.797
1.313
113
123
Ali mogoče kdo ve, kako ažurni so pri refundih iz paypala?
Ker sem danes dobil obvestilo od paypala o uspešno rešenem refundu, denar na kartici se pa še ni pojavil, kakšne izkušnje?:(
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Pozdravljeni,

Danes mi je znanec omenil, da je možno Revolut povezati z iPhone v smislu brezstičnega plačevanja s telefonom. Je to res?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.246
113
Govori se da naj bi opcija prišla vsak čas... čeprav je to menda vezano na lokacijo uporabnika in verjetno v sloveniji tega ne bo.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Danes so me obvestili, da lahko naročim tudi free katico, ker imam samo virtualni rač. in sem jo brez da bi napolnil 10e (gor že od prej). Je Visa katica. Vidim pa da je različna številka računa, ker druge opcije pri naročilu ni. Kaj to pomeni zame ko npr. kupujem preko spleta? Hvala
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.468
113
Mislim, da tudi če je številka kartice drugačna, ti še zmeraj trga iz istega računa, torej ne bi smelo biti težav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Revolut sem aktiviral pred 2 tednoma. Placila poloznic bp, placila PayPal (linkana kredit. karta Visa) bp. Tezava je sama fizicna kred. karta: placila v trgovini niso mozna (koda napake RC 056). POS terminal javi napako se preden mi ponudi vtipkanje PIN. Na bankomatu pa: kartica ni prepoznana kot veljavna kartica. Vse imam pravilno nastavljeno, nic izklopljenega. Ne deluje niti brezsticno.
Kartica dejansko v fizicnih primerih ni bila v uporabi. Na Revolutu priporocajo dostavo druge kred. karte. Je imel kdo podobno izkusnjo?
Lp
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ce na Revolutu tako priporocajo, naj pac posljejo novo kartico.. To bi zate itak moralo biti brezplacno, ce je s prvo kartico nekaj narobe ...

Si preveril, ce nimas slucajno zamrznjene kartice ... ali pa izkljuceno za brezsticno placevanje pod "security"?

skitched-20180724-191255.jpg
skitched-20180724-191336.jpg


Pa prvic moras obvezno placati preko čipa in PINa... ne brezstično ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69