Resnično smešen problem (HTC Hero)

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Imam problem ob katerem se počutim kot kekec. Telefon se dela norca iz mene.

Telefon imam odložen na mizi pred seboj. Če se s prstom dotaknem ekrana se ne zgodi prav nič (kot da se ga ne bi dotaknil). Če se pa z drugo roko čisto na rahlo dotaknem ohišja pa ekran čudežno zažne delovati.

Telefon lahko odklenem samo z dotikom enega prsta na ekran, medtem ko vso ostalo premikanje deluje samo ko se dotikam tudi ohišja. Ampak dovolj je samo čisto nežen dotih ohišja ob strani, tak, da ni problem v kakih stikih na elektroniki.

Tak me je začel zajebavat ene par ur nazaj ko sem želel pisat sms in ni delala tipka za brisanje na tipkovnici. Delale vse črke ampak tipka za brisanje ni delala, dokler nisem dal telefon v vodoravni položaj.

Se komu sanja kaj bi lahko bilo? Meni zgleda tak kot, da ekran deluje samo, ko ima ohišje stik s telesom. Amapak stik samo ob strani. Odzadaj ni dovolj. Tak, da, če mam telefon v roki mi ne deluje tipka za brisanje na tipkovnici.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
confused-1.gif
mogoče imaš preveč mastne prste-blazinice. Probi si jih umit s cetom.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Problem se je sam rešil, ko sem telefon čez noč priklopil na štrom, čeprav sem ob pisanju zgornjega posta imel baterijo na 55%.

Očitno ga je neka napetost jebala al kaj.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Takrat je še vrei delal
grin1.gif


Nekaj je očitno z baterijo narob, ker dokler je bla na 100% je vrei delala, zaj pa 92% spet dela samo ob dotiku ohišja.