Renault Media Nav Toolbox

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
MGPhoto, pri Plusu lahko dodajaš tudi po eno državo, samo v vsakem primeru me moti vse ta balast, ki se ti naloži v sistem. Plus je bil zanimiv dokler ni bilo te rešitve z modificiranim toolboxom., ki je res eleganten, ko ga razumeš.

Samo vprašanje... morda mi je kaj zbežalo... zakaj vsi delate s temi toolbox-i? Jaz vse naredim s file-manager-jem (TC) na roke. Je bistveno hitreje.
Na USB-ju imam vse karte in ostale datoteke v ustrezni strukturi folder-jev in ko potrebujem kaj prenesti na napravo, zadeve na računalniku premaknem v svoj folder, potem pa na napravi ubijem nngnavi in enostavno prekopiram. Še restart in je.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
No, možnosti je veliko. Meni ročno kopiranje, kot ga ti omenjaš ne diši samo iz enega razloga in ta je, da moraš z mini palčko klikati po winzih in in pazit na vsak klik. Meni je pač veliko bolj elegantno, da si vse lepo pripravim v naslonjaču na PC--ju in nato samo vstavim USB, ki vse naredi sam, medtem ko spijem mrzlo pivo.. ;)
Pač kakor komu paše.
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Samo vprašanje... morda mi je kaj zbežalo... zakaj vsi delate s temi toolbox-i? Jaz vse naredim s file-manager-jem (TC) na roke. Je bistveno hitreje.
Na USB-ju imam vse karte in ostale datoteke v ustrezni strukturi folder-jev in ko potrebujem kaj prenesti na napravo, zadeve na računalniku premaknem v svoj folder, potem pa na napravi ubijem nngnavi in enostavno prekopiram. Še restart in je.
Pozdravljen,
jaz tudi kar z datotekami hendlam. Kje bi se pa dalo dobiti TC? Jaz se kar po Explorerju sprehajam, a s TC-jem je sigurno bolj enostavno.

LP
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
Še eno vprašanje… MNE podpira shuffle samo znotraj enega folderja. Jaz pa si želim v okviru celotnega USB medija. Pri iskanju rešitve sem ugotovil, da zadeva prebavi M3U listo, ki jo smatra kot folder in bi s tem lahko dosegel željeno, vendar sem kmalu trčil na določene anomalije. Prva je ta, da v listi prežveči le prvih 999 vnosov. Potem sem se odločil, da bom že listo permutiral in jo razbil na kose po 999, pa je tudi tu prišlo do nepričakovanega problema. Vidim namreč samo dve listi… ostale se enostavno ne prikažejo. Zato jih nisem poimenoval z M3U in izbrano po potrebi preimenujem. Vendar tu nastane težava. Kot zgleda MNE prebere ključek ob priklopu in potem na njem ne zazana sprememb, dokler ne rebootaš (in pri tem izgubiš nastavitev shuffle) ali pa ključek odklopiš, priklopiš drugega in ponovno zopet tega.
Pozna kdo kakšen "protistrup" za to?
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Oj,
zrihtal

imam še eno vprašanje.
če nastavim uro v MNE na avto, le ta kaže 8 ur preveč
recimo sedaj ko je 15:05 bi pisalo 23:05.
Če ročno napišem recimo na 14:53 je 14:53
ko pa dam na avto pa popravi na 23:05 (pri nas je 15:05)

Je kdo to zasledil?
LP
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Očitno si nekaj tikal , samo se ne spremeni ...
Oj,
ne da bi vedel, da bi kaj tikal
tole piše v navodilih glede ure:
"
Note: The time is set automatically by GPS. You
will need the maps for the country in which you are
currently located to get the local time.
To change the time manually, press“Clock/Units”,
then select “Time Setting”.
"
LP
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Oj,

sem preveril ur dobljeno preko GPS.
Je pravilna, sedaj (poleti) je -2uri.
Ne vem zakaj jo prestavi za +8 (oz. za +10 po GPS-jevi)

LP
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Imaš Karte naložene?
Ker mi je uro spremenilo v Avstriji ko ni bilo karte gor. Samo mislim da je kazala utc
 

Majc092

Zelenc'
29. sep 2018
1
0
1
Pozdravljeni,
Imam clio letnik 2017 z navigacijo, iscem nekoga, ki bi mi nalozil zemljevide in posodobil ali pa vsaj pomagal. Lp
 

clio24v

Zelenc'
25. nov 2011
15
0
1
Imaš v navodilih vse lepo razloženo. Z malo truda in branja po forumu boš vse lahko opravil.
 

avtoavto9

Zelenc'
21. maj 2017
15
1
1
Posodobitev res ni komplicirana, načinov je sicer več, eden enostavnejših je pa posodobitev prek upgrade.lgu datoteke nato pa še posodobitev zemljevidov. Sam imam enako Cliota in je šlo dokaj enostavno - lahko si prebereš moje objave kje sem naletel na težave.
 

Podobne teme