Renault Media Nav Toolbox

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
Pa še en kratek program , ki ti shrani komplet navigacijsko vsebino NNG in Save na USB ;)
Priročno , ko želiš kaj spreminjat in želiš ohranit vse prejšnje !!!
Navodila so v SLO , postopek pa :
Odzipaj , vse 3 fajle daš na USB vsaj 4GB in v MN , Obvezno prižgan avto !!!

KLIK

Za vrnit nazaj , USB v MN in samo klikni obnovi ;) ... Obvezno prižgan avto !!!

Program je samo za EVOLUTION !!

Brez zamere… si preveril, kaj stori omenjeni program, če izbereš "Cancel"? Kot zgleda, mi je z****l napravo. Super!
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Brez zamere… si preveril, kaj stori omenjeni program, če izbereš "Cancel"? Kot zgleda, mi je z****l napravo. Super!

Zakaj pa klikaš "OK" po nepotrebnem ?! Program opravlja svojo funkcijo , če tega ne potrebuješ , ga ne uporabljaš !
Sem že mnogokrat napisal , da niso predelave za vsakega ****** !!
Imaš 3 opcije , 3 je izhod , kaj ti ni jasno ?! z****l ti ni nič , verjetno ti je izbrisalo komplet NNG ...

Če pa nakladaš na Medianav vsako stvar , ki najdeš na netu , se navadi nosit posledice ...
Če nekaj ne znaš ali pa nisi siguren ,vprašaj prej !!
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
Zakaj pa klikaš "OK" po nepotrebnem ?! Program opravlja svojo funkcijo , če tega ne potrebuješ , ga ne uporabljaš !
Sem že mnogokrat napisal , da niso predelave za vsakega ****** !!
Imaš 3 opcije , 3 je izhod , kaj ti ni jasno ?! z****l ti ni nič , verjetno ti je izbrisalo komplet NNG ...

Če pa nakladaš na Medianav vsako stvar , ki najdeš na netu , se navadi nosit posledice ...
Če nekaj ne znaš ali pa nisi siguren ,vprašaj prej !!

Ni treba kliknit "OK" - dovolj je bilo "Cancel". "Exit" v programu pride na vrsto samo v primeru "IZHOD"->"OK".
Po načinu tvoje komunikacije sodeč bi pričakoval, da boš ponudil preverjeno zadevo.
In ne vem točno, kaj vse je izbrisal, ker je naprava v bootloop-u - dlje od logotipa ne gre.
Predvidevam, da rešitve brez servisa ni.
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
V stvari naprava res zmrzne. Samo po 15 minutah oživi

Žal meni ne... če izbereš "Cancel" se "Dir*" variable ne nastavijo in potem, v kolikor ne ugasneš vsega, ampak pritisneš "OK" z namenom, da se rešiš tistega dialoga, se začne brisanje "DelTree(\"*.*")".
Perfektno izdelan programčič. :-(
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
Dej nehaj s**ti… nič ti ni potrebno popravljati. Raje si vzemi čas in se nauči napisati program, ki ne bo pobrisal stvari, ko mu tega ne ukažeš.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Glede na skripto sem prepričan, da je v najslabšem primeru pobrisalo samo NNG mapo in SAVE, ampak ne vem kako bi to lahko povzročilo bootloop, saj sistemsko gledano NNG mapa nebi smela vplivati na osnovno delovanje sistema.
 

Twingo2

Zelenc'
23. feb 2018
20
0
1
Probaj z odklopom akumulatorja za več kot 10min. Pri črnem ekranu R-Link 2 pomaga, da se sistem ponovno zažene.
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
Glede na skripto sem prepričan, da je v najslabšem primeru pobrisalo samo NNG mapo in SAVE, ampak ne vem kako bi to lahko povzročilo bootloop, saj sistemsko gledano NNG mapa nebi smela vplivati na osnovno delovanje sistema.

Žal je brisalo vse po spisku, kar je uspelo, preden sem uvidel situacija in povlekel ven varovalko.
Kot sem že napisal, se je izvedel ukaz DelTree(DirDE1\"*.*"), kjer je bila spremenljivka DirDE1 prazna… to je DelTree(\"*.*"). Lepo, ne! :-D
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
V originalnem postu ni nič kazalo na to, da si ga samo prevedel.
Programirati morda torej celo znaš… očitno pa nimaš olike in daš priznanje avtorju - dokler se seveda ne pokaže potreba.
BTW... dej kdaj kakšno piko stisni na koncu stavka... po pogovor lepše tekel. ;-)
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Če ne bi bil tak "težak" , bi ti verjetno že vse delalo ! Z takimi jaz ne mislim izgubljat časa ! Kar se tiče tvoje slovnice , pa ne bi ...
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Jap , jaz imam Slovenia_TrafficNav_1.0_110602.tmc in Slovenia_TrafficNav_1.0_100302.tmc . Pa tudi licence za TMC rabiš !!
In na koncu še ne pomeni , če boš vse to dodal , da ti bo delalo !! No ja saj ti rad "spoznavaš" take svari ....

Pozdravljen,
jaz uporabljam Slovenia_TrafficNav_1.0_100302.tmc. Licenc nisem dodajal nikakršnih. V originalu sem ime 2015.Q4
Balkan in tudi Evropa, nato sem uradno nadgradil na 2017.Q2. Potem sem tako tako nadgradil na 2017.Q4, sedaj imam
že 2018.Q1. In mape delajo OK. TMC pa tako tako. Na začetku ne najde nič. Nato izključim/vključim Promet.info., nato
TMC začne skenirati po FM frekvencah v MHz. Po določenem času bi rekel da omaga. Ponovim vajo (izključim/vključim)
in skenira čez čas naprej, kjer je prej končal, po parih ponovitvah, preskeniram cel band in na koncu dobim TrafficNav in
spisek se začne ažurirati. Ta procedura lahko traja, da se pripeljem iz KK do LJ.

Kje bil dobil licenco, bi najprej probal z njo?

LP
 
Nazadnje urejeno:

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Licence imaš original , ali si kaj dodajal ?
Kot sem ti že napisal , ne pričakuj preveč v Slo , dokler ne bodo , če sploh bojo kdaj porihtali !
Kot si že sam ugotovil včasih dela , včasih ne !

Katero verzijo MN imaš ?
 
Nazadnje urejeno:

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Licence imaš original , ali si kaj dodajal ?
Kot sem ti že napisal , ne pričakuj preveč v Slo , dokler ne bodo , če sploh bojo kdaj porihtali !
Kot si že sam ugotovil včasih dela , včasih ne !

Katero verzijo MN imaš ?
Oj,
ja licence imam originalne, nič dodajal/nič spreminjal v mapi "license"
Se pravi imaš ti podobne "težave" s sprejemom TMC?

MNE 9.1.3
 
Nazadnje urejeno:

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Jaz ročno vpišem frekvenco ! Ampak to ni odvisno od same naprave , ampak od tistega ki te prometne informacije oddaja !
Ne vem koliko hodiš v tujino, ampak drugje deluje brez problemov , ni potrebno vpisovat ničesar !

Imaš video na Z.S.
 

Podobne teme