Renault Media Nav Toolbox

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Ja deluje kot vse po naši državi ! Kdaj bo porihtano in če seveda sploh bo kdaj pa je velikio vprašanje !
Edino manualno vpisat frekvenco in še to samo prek določenih postaj in z določenim dodatkom !
povej še več.
Po vklopu preko servisnegea menija, TMC v Avstriji deluje. V osnovi je bil izključen.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
TMC na Medianavu deluje povečini v vseh EU državah razen pri nas !
V originalu nimaš niti kaj delat , ostalo , pa , če ne veš kaj tikat , ne tikaj , lahko zjebeš marsikaj !
Obstajajo pa dodatki oziroma razširitve , ki ti med drugim omogočajo tudi manualno vpisovanje frekvence za TMC ...

Zgleda pa tako : Klik
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Vam dela čakajoči klic na MediaNav Evo (v9.1.3)?

Kot opažam, ga prekine. Klicanemu sicer javi "čakam", a takoj zatem prekine.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Po novem lahko gledaš video v originalnem predvajalniku Medianav-a :cool: ...
Zaenkrat je še "beta" vendar deluje odlično na MN2 ( evolution verzija 9.1.3 ) ...

KLIK
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Ker jaz sem včeraj neki nalagal , pa sem na hitro videl nekaj informacij.
Danes pogledam pa vidim da se kar nalagajo brez kakšnih radijskih frekvenc ...
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
A je kdo testiral ta zadnje Here 2018.Q3 Na Medianavu ?!
Zgleda da so končno dodali "TMC" !!
TMC očitno deluje :aplauz:

Še vedno me zanima:
a) Vam dela čakajoči klic na MediaNav Evo (v9.1.3)?
Kot opažam, ga prekine. Klicanemu sicer javi "čakam", a takoj zatem prekine.

b) Je kakšna možnost, da ugasne "se strinjam" ob zagonu navigacije?

c) Če prideš v win CE s kodo? Kako greš ven?
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
TMC očitno deluje :aplauz:

Še vedno me zanima:
a) Vam dela čakajoči klic na MediaNav Evo (v9.1.3)?
Kot opažam, ga prekine. Klicanemu sicer javi "čakam", a takoj zatem prekine.

b) Je kakšna možnost, da ugasne "se strinjam" ob zagonu navigacije?

c) Če prideš v win CE s kodo? Kako greš ven?
Pozdravljeni,
ja TMC res deluje. Zamenjal original karte s 2018.Q3, nadomestil originalni nng.exe z modificiranim
in dodal samo licence za mape iz 2018.Q3 in obdržal originalne. Licence za TMC imam samo originalne.
Sedaj kar skenira FM frekvece (z 2018.Q1 sem potreboval še licence za TMC, da je sploh skeniral). Še vedno
po določenem času "omaga" in napiše neznano, a s 2018.Q3 se je začelo število dogodkov kar povečevati samo
od sebe. Pa sem izključil in ponovno vključil prometne dogodke, pa jo zopet začel skenirati, pa zopet omaga, a
dogodki so up-to-date. Pa celo ura mi sedaj dela na avtomatski nastavitvi. Kot kaže je imel "CLIO15" prav.

V priponki imaš orodje za reset, da padeš ven iz WinCE.
Najprej odzipja, potem ko boš v WinCE, dvakrat klikni na MortScript.exe, pa OK v zgornjem desnem delu okna.
Potem dvakrat klikni po Reset_Navi.mscr. To je skript datotek. Vidiš da v njej piše naj se sistem po 5tih sekundah
resetira. Na netu lahko najdeš katere komande lahko vse uporabiš v skripti.

LP
 

Priponke

  • Orodja.zip
    109,7 KB · Ogledi: 241

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
TMC očitno deluje :aplauz:

Še vedno me zanima:
a) Vam dela čakajoči klic na MediaNav Evo (v9.1.3)?
Kot opažam, ga prekine. Klicanemu sicer javi "čakam", a takoj zatem prekine.

b) Je kakšna možnost, da ugasne "se strinjam" ob zagonu navigacije?

c) Če prideš v win CE s kodo? Kako greš ven?

a) Nisem "še" poskusil
b) Ne (a te res toliko moti ?!)
c) Enostavno ugasneš avto in počakaš cca 2 minuti ;) ...
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Pozdravljeni,
ja TMC res deluje. Zamenjal original karte s 2018.Q3, nadomestil originalni nng.exe z modificiranim
in dodal samo licence za mape iz 2018.Q3 in obdržal originalne. Licence za TMC imam samo originalne.
Sedaj kar skenira FM frekvece (z 2018.Q1 sem potreboval še licence za TMC, da je sploh skeniral). Še vedno
po določenem času "omaga" in napiše neznano, a s 2018.Q3 se je začelo število dogodkov kar povečevati samo
od sebe. Pa sem izključil in ponovno vključil prometne dogodke, pa jo zopet začel skenirati, pa zopet omaga, a
dogodki so up-to-date. Pa celo ura mi sedaj dela na avtomatski nastavitvi. Kot kaže je imel "CLIO15" prav.

LP

TMC dogodki so up-to-date , brez nobenih problemov in "omaganja" ...
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Recimo "TraficNav" ti napiše , če imaš informacije prek FM frekvence !
"Neznano" v državah, kjer je interpelirano TMC v samih mapah !!
Za SLO je bilo dodano v tazadnjih Here 2018.Q3 ...
 

mocarela

Zelenc'
22. maj 2018
26
0
1
Pozdravljeni!
Pred kakšnima dvema tednoma sem posodobil zadevo s Q3 in dodal "building" datoteke. Vse je delalo OK - tudi TMC. Nato sem usposobil tudi povezavo s telefonom in edina težava je, da mi klicatelje (e.g. 031 123 456) ne poveže z vnosi v imeniku, ki pa so v obliki +386 31 123 456. Nato sem dodal tudi dem (relief) datoteko, ki pa ni spremenila ničesar, zato sem jo odstranil. Drugega praktično nisem počel, danes pa opazim, da se mi zgradbe ne izrisujejo več. Kljub temu, da sem ponovno naložil vse iz upgrade.lgu in preveril vse, kar mi je padlo na pamet, zadeve nisem popravil.
Ima kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bil razlog, da 3d zgradb ni več? Očitno sem nekaj storil, pa pojma nimam kaj. :-(
 

Podobne teme