Radijske postaje v Sloveniji

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.172
304
83
Kolikor razumem, Milana več ne bodo snemali, če nimajo pravic?

Po moje pa bo sedaj Škrat Bolfenk spet prišel v prvi plan - MPP (mali pohotni pezdetek).
Pri Milanu so se zahebali z avtorskimi pravicami, jeba si svoj sp pa ne znas z lastnino. Kot kaze so bli svoje case prevelki frendi z ex lastnikom City-ja....
MPP iz ekipe je ? ..ali lahko ugibam iz stare- nove postave ?
 

B81

22. jul 2007
34.581
9.018
113
Torej novi lastnik lahko predvaja Milane po želji, oni štirje pa nimajo nič več s tem, nič pravic do predvajanja ali snemanja novih? Vau
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.100
113
To, da Slovenija in njena kultura ne sodi na Balkan, je že dolgo znano vsakomur ki vsaj malo pozna našo državo. Tujo, oziroma balkansko glasbo, so k nam uvozili v času skupne države. A se žal z lastno državo ni nič kaj dosti spremenilo. Kratek pogled na radijske postaje nam narekuje, da se nekateri glasbeni uredniki slovenske glasbe pravzaprav sramujejo. Radijsko politiko usmerjajo drugam. Primer vrtenja (predvsem) tuje glasbe je mariborski radio City, kjer je slovenske glasbe le za vzorec. Podobni primeri so recimo Radio 1, Radio Salomon, radio Antena, radio Center, radio HIT itd. Prav zanimivo je, da slovensko glasbo zelo redko slišimo celo na nacionalnem Valu 202, malo več, pa še vedno premalo, pa na 1. programu radia Slovenija.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.172
304
83
friky friday naslov je kopiran iz austrijskega Energy radia. Sta pa dvojec ki ga vodita ratala fajst dolgocasna brez idej...vsak za sebe pa itak out ko vodita odajo ne glede na uro.
Zelje poslusalcev oz klicateljev pa ze zdavnaj moderirata-jo po svojem okusu oz neokusu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.100
113
Ejga Miki Muki....ta citat je od mariborskega cajtnga.
Sem zanalašč izpostavil samo citat,,,da se vidi vaša izgubljenost v vesolju.
endvatri je verjetno zamenjal za ljubljanski Aktual tam, pa je res 23 ur jugo glazbe. Dvomim, da sploh pozna City.
 

B81

22. jul 2007
34.581
9.018
113
Pa to je mišljena moderna pop glasba, ne balkan style, kot imate na oni strani trojan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.357
113
Ejga Miki Muki....ta citat je od mariborskega cajtnga.
Sem zanalašč izpostavil samo citat,,,da se vidi vaša izgubljenost v vesolju.
To ni mariborski cajtng ampak del mreze SDSu naklonjenih spletnih portalov.

Tko da mate v gabrovki napacne informacije (ni prvic).
 

B81

22. jul 2007
34.581
9.018
113
V zanikanju ćefurizma se uporabi SDS...kakopak. Murglski čip.
Seveda je cajtng ...in niso NOVINE.
Avtor pa seveda živi v Mariboru ...pa če se na glavo postaviš.
Jao si trd :D

E-maribor je mariborska "Mladina" na -1, menili smo se o radiu City, ki nima jugo glasbe, ampak tujo, predvsem pop.