[PRIROČNIK] Pay Pal za telebane

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Imam vprašanje glede paypala.

Pri zadnjem nakupu mi zavrača kartico, pa ne vem zakaj. Kupec se je sicer res preselil, a novi naslov javil tudi banki (in ga popravil v paypalu). Vsakič, ko se bi rado nekaj plačalo, mi napiše:

We're sorry, but your transaction couldn't be completed using the selected card, Visa x-1954. This happened because it has been denied by the card issuer.

Kartica je linkana s paypal accountom (ker je ista, s katero se je kupovalo že precej precej stvari)...ima kdo kakšno idejo kaj še ostane za storiti?
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
To je tudi meni delalo. Viso Electron mi ni sprejejo, a sem potem na Paypal vezal pravo Viso in z njo je delalo. Viso electron pa sem odstranil iz PayPala. Ko sem čez en mesec spet nekaj kupoval, sem dal Viso Electron nazaj na PayPal, takrat pa je delala.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.638
451
83
Tolmin
Preverite malo zgodovino na Paypalu !!

Pravkar sem opazil tri "ne moje" transakcije v vrednosti 149€ + 80$+ 65$ na čudne račune.
Plačila so bila izvedena med 16.-19. Septembrom.

Seveda sem spremenil gesla in odprl dispute
crazy1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.686
9.068
113
KSZ

Je kak kontakt za Paypal Slovenija?

Imam težave z unconfirmed address. Julija je bil še confirmed, kasneje pa več ne. V nastavitvah je linkan z MC kartico.
 

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
Kdo ve kako je če kartico s katero si plačal je preklicana , refund pošljejo na to preklicano kartico , ki ne obstaja več. Kako naprej?
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Citat:
Uporabnik bla11111 pravi:
Na visi electron imam limit 2000€ dnevno, problem je ker imam na paypalu limit 500€ dnevno. Kako pa topup-as limit na paypalu?
To zanima tudi mene
sprasujem se.gif
 

Boyan

Zelenc'
24. feb 2015
1
0
1
Ljubljana
Preko Bolhe prodajam artikel in kontaktiral me je en kupec iz tujine, ki mi želi plačati preko Pay pal računa 150€. Glede na možnost stornacije me zanima naslednje. Če mi on plača na PayPal, jaz pa mu artikel pošljem ima on 30 dni možnosti preklicati plačilo, jaz pa ostanem brez denarja in robe. Je moja previdnost odveč ? Ali ima kdo že kakšne izkušnje s takšno prodajo?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.463
5.933
113
pri taščici
Bom še tule objavil..

Na ebay sem kupil ovitek za telefon. Po 60 dneh ga nisem prejel, (sumim da ga kitajc sploh ni poslal, je imel nizko ceno za eno vrsto izdelka (iz med več modelov) samo za to da je imel nižjo ceno.
Odprl dispute. Sedaj hoče imeti moj PayPal email naslov (ki je drugačen kot ta na ebay oziroma preko katerega si dopisujeva.
Ker do sedaj ni nihče zahteval mojega PayPal računa se mi zdi to malo čudno (pa sem dobil že vrnjen denar na ebay )
Kako bom denar s PayPal dobil nazaj na VE? Pa kot vem ebay sploh ne dovoli pošiljati email naslovov po sporočilih. Zagotovo ima kak razlog. Sicer je kitajc napisal da naj @ nadomestim z # ampak... ?
Oziroma ali bo naslednji nakup preko PP cenejši za to vračilo?

edit:
cheer.gif

Citat:
Good news! We let the seller know you didn't receive the item, and the seller issued you a full refund. This request is now closed.
 
Nazadnje urejeno:

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Ksz
Ravno sem dobil mail od Paypala, da dvigujejo rok za pritožbe iz 45 na 180 dni.