Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

kokica2000

Pripravnik
20. mar 2011
129
24
18
Meni se Curve Pay ne pusti namestit. Vrti krogec v nedogled. Saj ne, da bi ga pogrešal, ampak očitno jim nekaj ne dela najbolje.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
742
113
meni je tudi krogec vrtelo v nedogled. pa drugi strani pa sem lahko curve kartico dodal v google pay in to zdaj dela. moram pa uporabljati curve, ker kekci na Plutus banki po več kot enem mesecu še vedno niso uspeli urediti, da bi njihova virtualna kartica delala v google pay.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Curve nehala delati, datum je do leta 26, piše da jo moram v aplikaciji aktivrati , vender šele ko dobim novo fizično kartico, datum dostave 1.1.70 .!!?? Se je žekdo srečal s podobnim?
 
  • Haha
Reactions: delavec44

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
821
41
28
Curve nehala delati, datum je do leta 26, piše da jo moram v aplikaciji aktivrati , vender šele ko dobim novo fizično kartico, datum dostave 1.1.70 .!!?? Se je žekdo srečal s podobnim?
Ali imaš že novo virtualno kartico ? Potem bi morala ta delati v Google/Curve/Apple pay. In ja, toplo priporočam da počakaš dokler ne prispe
nova kartica - jaz sem čakal nanjo tri tedne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Pred kratkim sem novo virtualno kartico aktiviral, še preden je prišla fizična. Ni pa šlo plačevati preko apple pay. Na apple wallet sem jo izbrisal in na novo naložu in je delalo. Svetujem da staro in novo pobrišeš z raznih naprav in walletov, ter nato novo kartico naložiš
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Sem pozabil, da za curve velja sedaj provizija za dvig na bankomatu. A mamo kako pametno alternativo, da se kartico lahko doda v Google wallet, po možnosti še garmin pay?

Variante so:
- preklopim na naročniško curve, 9.99eur na mesec, ne vem pa ali pri nas tist cashback deluje, ki ga ponujajo pač zraven.
- vzamem mc na skb in to povežem v Google wallet, čeprav ni idealno.
- dvigujem pač z skb kartico pa na dvig plačam 75 centov


Smotano je, ker mi je sedaj curve delovala tako v garmin payu kot v Google wallet. Po novem bo pa treba gledat da pri plačilu ne boš presegel 250eur mesečno, Oz enako je pri dvigu na bankomatu.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Ok, pozabil sem še na flik pay, to lahko nastavim kot privzeto plačilno sredstvo na telefonu, in gre direktno dol s trrja. To bi šlo, moram preverit.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Skb ne boš povezal v google wallet, ker ne dela.
Revolut ima 200€ mesečno free dvig.
N26 ima menda 3 dvige mesečno zastonj (max 1k na dvig).
Flikpay dela samo tam, kjer imajo podporo, ni to zamenjava za google wallet.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Aha hvala, sem že mislil da bo flik pay delal povsod..ah utopija...Hočeš rečt, da bom moral spet fizično kartico nosit v ovitku telefona
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Sem pozabil, da za curve velja sedaj provizija za dvig na bankomatu. A mamo kako pametno alternativo, da se kartico lahko doda v Google wallet, po možnosti še garmin pay?

Variante so:
- preklopim na naročniško curve, 9.99eur na mesec, ne vem pa ali pri nas tist cashback deluje, ki ga ponujajo pač zraven.
- vzamem mc na skb in to povežem v Google wallet, čeprav ni idealno.
- dvigujem pač z skb kartico pa na dvig plačam 75 centov


Smotano je, ker mi je sedaj curve delovala tako v garmin payu kot v Google wallet. Po novem bo pa treba gledat da pri plačilu ne boš presegel 250eur mesečno, Oz enako je pri dvigu na bankomatu.
Revolut podpira Google Pay, Garmin Pay ter tudi brezplačni dvig je na bankomatu do 200 € na brezplačnem paketu (verjetno bodo pa kmalu dvigi na bankomatih za EU neomejeno)

Tole je bilo pred parimi dnevi v aplikaciji vidno ampak so skrili. Tako, da verjetno prihaja kmalu:
Screenshot_20231108-203624.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Sem pozabil, da za curve velja sedaj provizija za dvig na bankomatu. A mamo kako pametno alternativo, da se kartico lahko doda v Google wallet, po možnosti še garmin pay?

Variante so:
- preklopim na naročniško curve, 9.99eur na mesec, ne vem pa ali pri nas tist cashback deluje, ki ga ponujajo pač zraven.
- vzamem mc na skb in to povežem v Google wallet, čeprav ni idealno.
- dvigujem pač z skb kartico pa na dvig plačam 75 centov


Smotano je, ker mi je sedaj curve delovala tako v garmin payu kot v Google wallet. Po novem bo pa treba gledat da pri plačilu ne boš presegel 250eur mesečno, Oz enako je pri dvigu na bankomatu.
A to, kar pišeš, je res?
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Kaj od tega? To da curve zaračuna provizijo? Ofskroz. Zakaj ne bi bilo, saj je tudi v njihovem ceniku. Zgoraj v postu manjka še ena alineja in to je menjava banke, kar sem trenutno tudi naredil :)
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Zdravo
Na novem telefonu želim inštalirati Curve app. Ko se želim vpisati me vpraša po mojem PIN-u, katerega ne poznam. Stisnem spodaj Forgotten Passcode in mi napiše No Internet Connection???
Seveda imam internet. Probal sem na WiFi, na data... in vedno isto. Ima kdo kakšen predlog?
Hvala
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Vam curve zadnje dni normalno dela?, meni ne gre skozi, zavrne transakcijo, imam pa že novo in tudi aktivirano.