Prekoračitev hitrosti na Lj obvoznici?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.539
113
Aja...tega mobilnega v škatli tvoj detektor ne zazna?

Je kak drug detektor, ki bi ga lahko?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Smjs pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Če se ne motim je pri 20 - 30 kmh tudi +1 kazenska točka?

se motiš

Še eden top odgovor, ki ga moja pamet ne prebavi.
bonk.gif

Pa ti piši romane po nepotrebnem
bonk.gif
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
81
28
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Živ.

Na južnem delu Ljubljankega obroča, proti rudniku so dela na cesti in temu primerno zožanje. Omejitev je znižano na 60 km/h. Kmalu za tablo, ki je kazala na znižanje omejitve sem naletel na "kanto" z radarjem (premičnim) za katerega sem skoraj prepričan da me je ujel, ko sem pripeljal nekje med 80 in 90 km/h.
rolleyes-1.gif

Pač kriv sem, radar postavljen res "premišljeno" in me zanima kakšno kazen lahko pričakujem? Ali se obvoznica smatra kot naselje (glede na to da je "znotraj" tabel Ljubljana) ali se smatra kot zunaj naselja?

Takoj po opaženem radarju sem seveda zmanjšal na ene 70 km/h in vidi hudiča. Za rit se mi nalima tovornjak in mi blenda naj se zmigam malce hitreje
bonk.gif

Naj te pomirim.
Nič kazni ne boš dobil!
 

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
1. Torej to pomeni, da radarja ni notri?

2. Kako je s temi novimi kištami? Če pripeljeta dva v štric "ve" kateri je bil prehiter oz. ima fokus samo na en vozni pas?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.539
113
Če je na fotki le en avto potem velja, drugače pa ne velja. Seveda pa "meri" le v eno točko.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Živ.

Na južnem delu Ljubljankega obroča, proti rudniku so dela na cesti in temu primerno zožanje. Omejitev je znižano na 60 km/h. Kmalu za tablo, ki je kazala na znižanje omejitve sem naletel na "kanto" z radarjem (premičnim) za katerega sem skoraj prepričan da me je ujel, ko sem pripeljal nekje med 80 in 90 km/h.
rolleyes-1.gif

Pač kriv sem, radar postavljen res "premišljeno" in me zanima kakšno kazen lahko pričakujem? Ali se obvoznica smatra kot naselje (glede na to da je "znotraj" tabel Ljubljana) ali se smatra kot zunaj naselja?

Takoj po opaženem radarju sem seveda zmanjšal na ene 70 km/h in vidi hudiča. Za rit se mi nalima tovornjak in mi blenda naj se zmigam malce hitreje
bonk.gif

aplauz.gif
moja reakcija bi bila podobna, s tem, da si zmanjšal na hitrost, ki je maksimalno dovoljena. Treba jih je naučit balkance, da se tko ne vozi. Ne sekiraj se za brazilce, ki so za tabo, naj se ubadajo sami s sabo.
lp
 

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
Sicer sta pa tam urejena dva pasova (omejitev 60 je zato še toliko bolj smešna) in gredo tečke komot prehitevat, če jim ni prav, ko kdo vozi po omejitvah.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ne prehitevat ne upajo, ker se "bojijo" kazni, blendat pa upajo, ker misleč da je v tovornjaku mu nič ne moreš...balkanska pamet in mislenost
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik GFors pravi:
Sicer sta pa tam urejena dva pasova (omejitev 60 je zato še toliko bolj smešna) in gredo tečke komot prehitevat, če jim ni prav, ko kdo vozi po omejitvah.
Omejitev 60 ni prv nič smešna, tam je izvoz in uvoz (in vsake toliko panična zaviranja) ... Potem pa uvoz?izvoz s črpalke, pa uvoz/izvoz center.
Sicer pa: tam se dnevno vozim večkrat, vendo med 60 in 70, pa še nisem doživel, da bi se kdo zadaj živciral ...
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Ne se pustit da vas zadaj provocirajo....ker boste sami plačali kazen. Te praktično silijo da kršiš predpise ker te ustahujejo zadaj.
 

kihko

Pripravnik
15. sep 2007
474
0
16
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
Ne se pustit da vas zadaj provocirajo....ker boste sami plačali kazen. Te praktično silijo da kršiš predpise ker te ustahujejo zadaj.
Najbolje nič gledat v ogledala, pa je.
evil.gif

.
.
.
.
.
.
Hm
confused-1.gif
, zdej mi je jasno, zakaj bakicam ni problem tam 40 km/h vozit. Še tega, kaj se spredaj dogaja ne dojemajo najbolje, kaj šele zadaj. In v bistvu niti ne ve, da jo bo šlepar (ali pa Bimeraš...) ravno pojahal...
 

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
Verjetno imaš prav. Sam se namreč tam vozim, ko je bolj ali manj prazna cesta. In v takšnih okoliščinah, je hitrost 60kmh čist odklop. Naslednjič bi si kar film naštimal, da ne zaspim
grin1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Posnameš nepridiprava in pokličeš policijo.
A so tebe že kdaj posneli?
Jaz sem enkrat dobro opazno fotografiral enega lučkarja za mano. Neverjetno, kako hitro je stopil po bremzi in povečal varnostno razdaljo.
evil.gif
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Ja,o.k. sicer ne zagovarjam omenjenih prekoračitev, ampak če fotkaš nekoga kaj ti to nuca?
evil.gif
Sej nisi prekrškovni organ...

Lp.
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
no, danes sem si za foro malce razgledal okolico ob obvoznici in ob uvozih kar cveti tabel za konec naselja. še bolj vidne pa so neštete modre table. mislim, da lahko skoraj zagotovo rečemo, da pa obvoznica najbrž res ni naselje.
write.gif