Prekoračitev hitrosti na Lj obvoznici?

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Aha pol če lahk pr nas peleš varno 50 na uro, lahko pri njih 5 000 - ker so 100x bolše...?

V vrtcu smo govoril.. moj ati je 100 bolši od tvojga, pa je pol na koc pršlo vn.. moj je vedno za 1 boljši od tvojga.

Ne verjamem da so nemške ceste za cel 1 boljše od naših. Če se pa motim, pa so tok dobre, pa je tam vse TOK oh in sploh super? Kaj še delaš v Sloveniji? Jst če bi vedu za tak 100x boljši kraj bi šel takoj tja živet.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.617
203
63
Kranj
ne bom se pričkal z vami. naše ceste so poden, če se pa ne strinjate, pa vaš problem.

p.s.

itak v nemčiji nisem bil že lep čas....
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
763
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Citat:
Uporabnik irCAR81 pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
do 130, več res ne vidim potrebe
smile-1.gif
V Nemčiji pa gasa 170+ :p kjer je varno.....

jah 150 je že kar hitro hehe....sem se pač navadil voziti na easy.
Ko boš mel avto ki gre 240, in večkrat tako vozil, ti bo tudi 200 na prvo žogo varno. Čeprav v resnici ni.

Kar se tiče mene, pa lepo tok kt piše na tabli al pa za debelino števčka več in tempomat. Če slučajno spregledam tablo (ja tud to se mi je že na žalost zgodil) pelem pa do nasledne table med 50-60 hehe.

Na južni obvoznici so mi dobesedno v rit lezl in hupal, namest da bi se mi zahvalil, ker sem jih rešu pred kaznijo.

mam Saaba, ki gre 190+ in Golfa V, ki gre cca 200.

Torej
confused-1.gif
Hudo... Sem lahko tvoj prijatelj...?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.617
203
63
Kranj
erm ? saab star, ne uspem prodat za 3500€ ...golf v majo starši na fafing.....kaj je kle posebnega?
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik kihko pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
omejitev je DO 60 km/h in zakaj sem bil jaz kurcis ce sem se za radarjem drzal predpisa?? svasta.
Ne, lepo so napisal, da si zmanjsal na 55km\h zato, da bi si povecal kurcica z ”ne bos ti meni blendal” podjebavanjem voznika tovornjaka zdaj, hkrati si se pa se naslajal nad njegovim zivcnim zlomom. In se s tem tocno izenacil z njim. Pac, tipicni Slovenjcelj, potem si pa se uypas tukaj pljuvat cez njega.
rolleyes-1.gif

Res sem slovenc, in?
Kaj pa naj bi naredil? Naj se klanjam nekomu ko misli da je bog, ko sedi 2 metra nad cesto in zaradi njega še naprej kršim predpise? Ne hvala. Če bi ga hotel jebati v glavo bi peljal 35km/h pa še vedno nebi kršil predpisa on bi pa res živčnega fasal. To da je bil on živčen že v osnovi je pa še zdaleč od mojega problema, jaz si nisem zmislil tiste omejitve tam, celo kršil sem jo ampak tudi to ni dovolj. Ne vem kdo je zdej smotan? Če sem to zate jaz potem vredu, vsaj vem da se verjetno pogovarjam s potencialnim pacientom na cesti, ki misli da se mu mora vsak za vsako ceno umikati (no jaz se umakniti nikamor nisem mogel, razen še bolj bi moral zaradi njego, po tvoje, kršiti predpise). Mal več kulture in potrpljenja na cesti nebi nikomur škodila.
kar se tega dela debate tiče sem off.

Hvala vsem za odgovore. Men se je tud smiselno zdelo, da se to ne šteje kot naselje, ampak po drugi strani pa nikje ne zapelješ mimo tabel konec Lj, zato me je begalo.
Tista slikica pa pravilno prikazuje točno to na kar sem naletel.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Mislim da so kantico (prazno ali polno?) namontirali v sredo, pred tem je nihče ni opazil..
Ali je koga slikala ponoči, da vemo če res deluje?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
763
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
erm ? saab star, ne uspem prodat za 3500€ ...golf v majo starši na fafing.....kaj je kle posebnega?
Potem umikam ponudbo, zgoraj si trdil, da IMAŠ golfa, ki leti 200, sedaj pa praviš, da ga imajo strari na fafing...
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Men se je tud smiselno zdelo, da se to ne šteje kot naselje, ampak po drugi strani pa nikje ne zapelješ mimo tabel konec Lj, zato me je begalo.

A niso table za začetek naselja na vsakem izvozu iz obvoznice (no vsaj na južnem delu obvoznice, na severnem se peljem glih 5 krat na let in nimam pojma). Če so na izvozih morajo biti na uvozih za konec naselja.


Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Če se ne motim je pri 20 - 30 kmh tudi +1 kazenska točka?

se motiš

Še eden top odgovor, ki ga moja pamet ne prebavi.
bonk.gif
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Ma glej, jaz ne zagovarjam popolnoma nobenega, še manj kogar koli, ki kakor koli ovira promet, ampak ti kamjonarji so itak klasa zase. Enkrat so bila tudi neka dela na obvoznici pa sem se jaz peljal 80 tam čez, ko je bila omejitev 60. In našel se je nek živčen kamjonar, ki me je šel 100 metrov koncem omejitve prehitevati. Kao car pa vse to. Ko je bil nekje 1/3 mimo mene je bilo itak že konec omejitve in ker se mi pač tisti dan ni kaj dosti dalo, sem lepo fural 80 še naprej, namesto da bi pospešil, in mu pustil, da me na easy prehiti. Itak je bila ura nekje pol petih popoldne in je bila gužva. Čez 5 minut sem šel dol z obvoznice in kje je bil kamjonar, ki je bil tako pameten s prehitevanjem? Par metrov pred mano. To so sami neučakani bedaki prve klase. Sploh pa ne vem, kaj ima kamjonar za iskat na prehitevalnem, ever.

Drugač pa kar se mene tiče, so vse te omejitve zgrešene. Za ob štirih popoldne že mogoče štimajo... Ampak dejte se peljat en krog po obvoznici ob polnoči med tednom po omejitvi. Človek rabi 5 litrov kave, da ne zaspi od samega dolgčasa.
bonk.gif
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Citat:
Uporabnik Smjs pravi:

A niso table za začetek naselja na vsakem izvozu iz obvoznice (no vsaj na južnem delu obvoznice, na severnem se peljem glih 5 krat na let in nimam pojma). Če so na izvozih morajo biti na uvozih za konec naselja.
Jest jih mam tut nekje v glavi, te table. Pa tudi, če jih ne bi bilo... Saj je vendar modra tabla, ko greš na obvoznico... Mislim, da je njen pomen več kot dovolj jasen.
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
... ampak po drugi strani pa nikje ne zapelješ mimo tabel konec Lj, zato me je begalo.
Seveda zapelješ. Vsakič ko se vključiš na obvoznico je, še preden prideš do obvoznice oziroma pospeševalnega pasu, znak za konec naselja (se pravi tabla Ljubljana, prečrtana). Prav tako ko zapuščaš obvoznico, je tabla za začetek naselja - tabla Ljubljana.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Če se ne motim je pri 20 - 30 kmh tudi +1 kazenska točka?

se motiš

Super! Potem se lahko človek mile volje vozi 160kmh
smile-1.gif
problem so edini odseki, kjer je omjitev na 100 .. doh
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Kje je radar na Vrhniki?

Ali misliš tistega, ki je pred izvozom Vrhnike, če greš iz Logatca.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Aha, super, sem se že ustrašil, da je še kje kakšen . . . ne me strašit, ker srce ne bo dolgo delal.
smile-1.gif


Ja, prejšno soboto, mislim, da je bil že noter, če se lahko zanesem le na en rdeč krogec.