Predplačniška kreditna kartica

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
A je kaka predplačniška kreditna kartica (najraje MasterCard), ki se jo da hitro polniti (24 ur recimo ali manj) iz TRR?
Torej nakazilo (ponavadi prepočasno - več dni) ali Maestro?

Moneybookers na svoji strani nekaj omenja Maestro. A je to kdo probal?

Torej TRR in prepaid MC (virtualni, torej samo številka, brez fizične kartice, za plačila na internetu), po možnosti brez dodatnih vmesnih računov in storitev.


Za primere, da na klasičnem MC zmanjka sredstev in bi še kaj pred koncem meseca plačal.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
V eni drugi temi smo že omenili novo Viso Electron banke Koper, ne rabiš računa tam, filaš s položnico...
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Imam MC od Moneybookers. Nakazujem iz TRRja preko UPNja na svoj račun. Traja pa 1 do 2 delovna dneva, da so sredstva razpoložljiva.

Aja...
Predplačniška in kreditna sta dva različna pojma. Ali je debetna (predplačniška) ali pa kreditna (odtegnejo ko pač maš določen rok za to).
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Z besedo "kreditna" sem mislim "ena od razširjenih plačilnih kartic".

Torej MC, pa recimo Visa.... potem pa se ze neha, recimo edreams.net drugo ne prejme.


Za on Viso Electron je pogoj TRR pri banki Koper? Ker tega nimam.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Z besedo "kreditna" sem mislim "ena od razširjenih plačilnih kartic".

Torej MC, pa recimo Visa.... potem pa se ze neha, recimo edreams.net drugo ne prejme.


Za on Viso Electron je pogoj TRR pri banki Koper? Ker tega nimam.
Ne, TR ni pogoj.
Sredstva imaš najkasneje drugi dan na voljo.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Kako ste potem uredili za povračilo 1, 50 EUR preko Paypala:

"You will find the charge from PayPal with a 4-digit code.
How to confirm your card:
Check your summary of financial activity provided by your card issuer and look for a charge from "PayPal" with a 4-digit code next to it.
Log in to your PayPal account and click Confirm Credit Card.
Enter the 4-digit code to confirm your card." Če se ne motim so me bremenili za 1, 50, nazaj jih dobim ko vpišem tisto kodo ki naj bi bila na izpisku, kako ste prišli do kode ne bi čakal do konca meseca da mi po mailu pošljejo? Ne da bom umrl zaradi 1,50 evra, a moj denar je le moj:=)
 

Avian

Pripravnik
7. sep 2007
359
0
16
Osebno imam Predplacnik.si (MasterCard) ... Kartica je sicer izdana iz UK (kar pomeni da imam tudi npr potem UK iTunes account ... ) vendar tebe zanima polnjenje...

Načeloma ko nakažem je ponavadi v roku 4-6h že obvestilo na mailu in smsju da so prejeli denar in da je denar gor ... Aja prenakažeš pa na račun slovenske banke oz. banke v slo
wink-1.gif


lp Avi
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik Avian pravi:
Osebno imam Predplacnik.si (MasterCard) ... Kartica je sicer izdana iz UK (kar pomeni da imam tudi npr potem UK iTunes account ... ) vendar tebe zanima polnjenje...

Načeloma ko nakažem je ponavadi v roku 4-6h že obvestilo na mailu in smsju da so prejeli denar in da je denar gor ... Aja prenakažeš pa na račun slovenske banke oz. banke v slo
wink-1.gif


lp Avi
A tu dobiš fizično kartico? Address je UK? Hočem namreč nekaj kupit na Dyson.co.uk (dostava preko IzAnglije), pa mi mojo Viso in MC zavračajo, ker nista izdani v UK.

Mogoče kakšna "virtualna" MasterCard, ki je iz UK?
 

Avian

Pripravnik
7. sep 2007
359
0
16
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik Avian pravi:
Osebno imam Predplacnik.si (MasterCard) ... Kartica je sicer izdana iz UK (kar pomeni da imam tudi npr potem UK iTunes account ... ) vendar tebe zanima polnjenje...

Načeloma ko nakažem je ponavadi v roku 4-6h že obvestilo na mailu in smsju da so prejeli denar in da je denar gor ... Aja prenakažeš pa na račun slovenske banke oz. banke v slo
wink-1.gif


lp Avi
A tu dobiš fizično kartico? Address je UK? Hočem namreč nekaj kupit na Dyson.co.uk (dostava preko IzAnglije), pa mi mojo Viso in MC zavračajo, ker nista izdani v UK.

Mogoče kakšna "virtualna" MasterCard, ki je iz UK?

Fizično ... pošljejo na dom v cca 10ih dneh ...

lp Avi