Predogled Garmin Nuvi 765T

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Pri meni še vedno ne deluje. Je pa barvna ikona, tako kot bi moralo biti za delovanje. Jezikov tudi še nisem spreminjal, tako kot Snecer.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Deluje, zakaj ne bi.
Nekako sem iz prejšnjih postov razbral, da naj ne bi vse delovalo.
Očitno my mistake.
redface-1.gif
 

JaniS

Pripravnik
5. sep 2007
242
0
16
LJ
Po zadnjem upgrejdu (lifetime) na 2012.30 mi JCV ne dela več. V mapi JCV je samo sum datoteka. Pomoč dobrodošla.
 

JaniS

Pripravnik
5. sep 2007
242
0
16
LJ
Katera pa je "najbolj prava" za to napravo? Je toliko variant, da sem malo zmeden.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dve sta, ena je visoka ločljivost ena pa nizka, poglej v temo o novi karti, za imam gori 60A verzijo, to je original naložilo.
 

qwert

Pripravnik
9. mar 2010
36
0
6
Danes sem dal v avto garmina da bi videl kako deluje TMC , videti je da so se malo popravili ker je bilo kar veliko sporočil kje se kaj dela na cesti. Potem sem pogledal pod iskanje prometa in sem kar nekaj brez veze pogledal kje je ta ovira na cesti .Mi jo pokaže na zaslonu samo potem ko sem se hotel ponovno vrniti na navigacijo mi je garmin ugasnil.Probam še enkrat isto .
Kaj naj bi to bilo?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.343
2.423
113
še v SLO - ampak komaj
Garmin kvaliteta
grims-1.gif


Tudi meni se dogaja, da mi občasno "ugasne" (v TMC meniju, telefonskem imeniku, dodajanju točke v poti) enostavna zna biti, da mu kaj ne paše - običjano kakšen šumnik ali sičnik v kakšnem polju al ga kašen POI "zmoti" in se pač obesi.

Kljub vsemu - webupdater in naložiti zadnji FW in ostalo kar je "novega". Če pa je to že narejeno ti pa ne ostane drugo kot potrpeti.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Za vse tiste , ki bi sami menjali baterijo, naj povem, da ni težko, treba je pazit samo pri odpiranju naprave, da je ne razpreš, ker je treba prej odklopit zvočnik, to pomeni , da je na 90 °,potem pa baterijo samo odlepiš, zamenjaš, priklopiš nazaj zvočnik in oba dela previdno skupaj, počasi stisneš , ter privijačiš.Če nisi pazliv, ti takoj poči okvir.Sam nisem glih "mojster", pa sem zamenjal dve bateriji.Je pa na youtubu ves postopek.
Imam pa sam vprašanje, kako bi dobil najcaneje GTM-35 za TMC informacije, ali se sploh splača za Slovenijo, to sploh deluje?
 

qwert

Pripravnik
9. mar 2010
36
0
6
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Garmin kvaliteta
grims-1.gif


Tudi meni se dogaja, da mi občasno "ugasne" (v TMC meniju, telefonskem imeniku, dodajanju točke v poti) enostavna zna biti, da mu kaj ne paše - običjano kakšen šumnik ali sičnik v kakšnem polju al ga kašen POI "zmoti" in se pač obesi.

Kljub vsemu - webupdater in naložiti zadnji FW in ostalo kar je "novega". Če pa je to že narejeno ti pa ne ostane drugo kot potrpeti.

Hvala lepa za odgovor - FW sem naložil zadnjo verzijo , saj zaradi tega sem malo pregledoval kako deluje ,ker mi je že na prejšnji verziji FW to delalo . Se pravi počakat če bo kaj bolje v naslednji verziji .
priden.gif
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
680
11
18
Citat:
Uporabnik tdi pravi:
Za vse tiste , ki bi sami menjali baterijo, naj povem, da ni težko, treba je pazit samo pri odpiranju naprave, da je ne razpreš, ker je treba prej odklopit zvočnik, to pomeni , da je na 90 °,potem pa baterijo samo odlepiš, zamenjaš, priklopiš nazaj zvočnik in oba dela previdno skupaj, počasi stisneš , ter privijačiš.Če nisi pazliv, ti takoj poči okvir.Sam nisem glih "mojster", pa sem zamenjal dve bateriji.Je pa na youtubu ves postopek.
Imam pa sam vprašanje, kako bi dobil najcaneje GTM-35 za TMC informacije, ali se sploh splača za Slovenijo, to sploh deluje?

V Sloveniji, po mojih izkušnjah, deluje zelo slabo - neažurno. Uporabno je v eventuelno tujini. Nakup nima smisla. Lahko boš samo "imel" TMC, pa nič rabil.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Sem že tudi opazil na nekaterih modelih 765, da se ugasnejo. Primer: nastaviš vodejnje, greš pogledat seznam križišč, greš pogledat na karto in ko se hočeš vrniti nazaj, se ugasne. Zadnji FW ne pomaga. Očitno neka brezvezna napaka...
 

mojoman

Pripravnik
19. feb 2008
108
0
16
Moja 765 se zadnje čase obnaša čudno. GPS signal ulovi šele po kakšnih 3 minutah (če je bila izključena npr 8ur), prej ga je v nekaj sekundah in na splošno slabše sprejema signal s staelitov. To se sedaj dogaja že par mesecev. Poskusil sem hard reset, a ne pomaga. Podobna zadeva je s TMC. TMC mi sprejme le občasno in to na odsekih, kjer je zagotovo dober signal in je prej TMC deloval brezhibno. To se mi dogaja tako v Sloveniji kot v tujini. Garmin je vedno v istem avtomobilu, sicer je res, da je na atermični šipi, a je prej delal normalno. Je možno, da ima sprejemna antena kje kak slab kontakt? Čudi me, da mi oboje slabše lovi, tako GPS kot TMC signal. Vem, da je antena za TMC tista žička, ki gre iz sprejemnika. Kakšna ideja?
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
536
82
28
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Sem že tudi opazil na nekaterih modelih 765, da se ugasnejo. Primer: nastaviš vodejnje, greš pogledat seznam križišč, greš pogledat na karto in ko se hočeš vrniti nazaj, se ugasne. Zadnji FW ne pomaga. Očitno neka brezvezna napaka...
Podoben problem na 2460.Če dam simulacija GPS in pregledujem pot, in če prehitro dam naprej se mi ugasne. Ko ga bom mel pri sebi bolj točno napisal kaj in kako. Ampak zadeva je podobna. Ampak samo če sem prehitr pritisnil nekaj tipk zaporedoma.