Garmin nuvi 765T predolgo išče satelite

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
AdriaRoute uporabljam Lite in se to samo, ce iscem kaksen naslov, ki ga na CNE ne najdem. Sem pa AdriaRoute kar hitro zamenjal za AdriaRoute Lite, ker sem imel pri pregledu karte kar probleme zaradi pocasnosti. Kar se pa tice JCV pa sem probal ze oba, uporabljam pa ga z nizjo resolucijo. Problem nastane, ko se priblizam odcepu z sliko, da mi za trenutek ustavi govor.

Gig, si napisal, da v vecini uporabljas AdriaRoute. OK, potem nimas problema z JCV-jem, saj takrat ne deluje.
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Citat:
Uporabnik TKJJ pravi:
AdriaRoute uporabljam Lite in se to samo, ce iscem kaksen naslov, ki ga na CNE ne najdem. Sem pa AdriaRoute kar hitro zamenjal za AdriaRoute Lite, ker sem imel pri pregledu karte kar probleme zaradi pocasnosti. Kar se pa tice JCV pa sem probal ze oba, uporabljam pa ga z nizjo resolucijo. Problem nastane, ko se priblizam odcepu z sliko, da mi za trenutek ustavi govor.

Gig, si napisal, da v vecini uporabljas AdriaRoute. OK, potem nimas problema z JCV-jem, saj takrat ne deluje.

V tujini uporabljam CN, v SLO pa AdriaRoute. Meni se je pri JCV višje resolucije mal zatikalo, sploh pri glasovnem vodenju je prekinilo zvok ko se je imela za naložit photoreal slika. Zdaj pri nižji resoluciji pa ni tega problema.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Malo res prekine zvok, vendar ni take sile, še pravočasno potem nadaljuje, saj se te slike pojavijo dober kilometer pred izvozom, skratka več kot dovolj časa.
 

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
Ja, vsekakor ni panike, vidi pa se, da procesurju zmanjkuje moci. Bo pa ta problem procesorja pocasi postal vedno bolj problematicen, ce se bodo karte podatkovno se ojacale.