Prava ljubezen

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Spamerja
hysterical-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:
možno je vse... kanček nagona je po vsej verjetnosti prisoten ja!!...
evil.gif

torej se strinjaš z mano
evil.gif


sicr si dolg rabila da ti je pršlo, ampak važn da ti je
tongue-1.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
grrrr... nikol nism trdila da ljudje nimamo nagona!!!
cool-1.gif


ja... drgač pa glavno da pride ja... čeprou mi zdej še ni
evil.gif


gremo mal na temo uč vržt
grin1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
NeGrA zakaj si pa ne bi dala motiv v zvezi zvestobo? Pač se skoz trudiš, da je zveza zanjimiva in da nimaš časa pomislit na nezvestobo. Glede na to, da se danes milo rečene vsem j... ker imajo polno rit vsega, ni to čisto nič čudnega. Enostavno smo ratali preveč razvajeni in ko nas nekaj pri partnerju moti ga enostavno odpikamo. Čeprav on mogoče dela še večje kompromise in imamo sami še večje pomankljivosti.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Glede na to, da se danes milo rečene vsem j... ker imajo polno rit vsega, ni to čisto nič čudnega. Enostavno smo ratali preveč razvajeni in ko nas nekaj pri partnerju moti ga enostavno odpikamo. Čeprav on mogoče dela še večje kompromise in imamo sami še večje pomankljivosti.

podpis
se popolnoma strinjam.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
ah no, ne se razburjat, pa brez groženj prosm
wink-1.gif


ok, mal smo zaspamali, sam je vse v kontekstu no... pač ok... mal sm šla nazaj na temo, omenla da nimam nekih verovanj v zvestobo... zdej bo pa pač nekdo komentiral, da je v popolni vezi, zvestoba na višku, srečno zaljubljena, itd. ...
aplauz.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
sam maš prov ane. čist je zaspamala to temo. sj sm hotu že jz to rečt, ampak mene bi označil za sovražnika žensk, zato sm biu raj tih
grin1.gif


ajej ženske ženske
tongue-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Ne morejo se sprijaznit z dejstvom, da jim nagon prevladuje nad razumom
grin1.gif

Mi to zase itak vemo že od nekdaj in si ne delamo iluzij.
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
no se nekaj od mene, ki trenutno nimam nobene vere v pravo ljubezen...
sm mislila da sem nasla pravo ljubezen in dejansko sem bila srecna: dokler nisem zvedla da ima dvojno zivljenje.
napr. da je kadil, ob meni pa bil zagrizen antikadilec, da je polozil vsako ki je prisla mim, jim obljubljal....

enostavno ne vem vec. zivis s clovekom 3leta, najboljsa prijatelja sta 5 let, vse pocneta skupaj, se pogovarjata, spolnost stima,... potem pa taki soki! ne vem kako je mozno, da ti lahko en clovek toliko let prikriva stvari, ti laze,..
in kar naenkrat je tvoj "the one" nekdo, ki ga sploh ne poznas!! a ni to zanimivo? delis vse, zaupas mu vse svoje skrite misli, nekomu ki je zmozen leta fejkat zvestega, ljubecega fanta. in ob razkritju se spremeni v posat, ki te kljub temu da si na tleh, se mal bolj "zatolce" s takimi kot: sej sem teb uslugo delal, ko sem vadil z drugimi (sex namrec)!!

torej kaj je prava ljubezen? ne vem! je ne najdem! samo upam, da bom nekoc spoznala tipa ki bo imel razcisceno: vredu veza= spostovanje, zaupanje, zvestoba, smeh,...

sm verjetno po vsem tem kaj se mi je zgodilo, tud jaz nisem vec idealna... malenkost prevec previdna, malenkost prevec zakompleksana in malenkost prevec nepotrpezljiva
smile-1.gif


mislim, da se pa vsi zavedamo da idealnih vez ni... sm skoda, da imamo vsi tam okol 30ga tolk odvecne prtljage s sabo...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
zajebano. a jih je prasec vsaj fasal potem. sicer pa taki, ce ne pridejo k seb imajo cel lajf zafuran.
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik decva pravi:

torej kaj je prava ljubezen? ne vem! je ne najdem! samo upam, da bom nekoc spoznala tipa ki bo imel razcisceno: vredu veza= spostovanje, zaupanje, zvestoba, smeh,...

Ta tvoj definitivno ne.
crazy1.gif
Se bo pa našel še kakšen tak...
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
nic jih ni fasal... prej je blo mene strah da sem jaz kaj od njega fasala...
smile-1.gif


po nekaj letnem nategovanju- spremenil sem se, ti si prava, ljubim te,...- vmes seveda se vedno veselo skakal okoli z razlago : saj nisva vec v vezi- je dobil eno punco (zelo nahitro, mislim pa da je tud zelo ok. punca, lusna itd.), jz sem dobila "se en zivcni zlom"... pa vem, da tud ze njo varal!!

tip pac nima razcisceno kaj je to ljubezen, pa prava veza....!! po mojem nima cist nic lajf zafuran!!!!! uziva! ker ma vsega dost! pa zmeri eno fajn punco ob sebi, pa enih par na zalogi.(obvlada zensko prepricat, da je edina v njegovem zivljenju).. sm tud jaz cakala na: vse se vraca, vse se placa... pa mislim, da je to bolj tolazba kot zivljensko dejstvo!

nikol pa ne bo 100% v vezi.. ker tisto energijo, cas... ne posveca samo eni osebi. (svaka mu cast, da mu sploh znese- casovo (5let), pa tud glede laganja:)) sm mu rekla, da je bolj zadovoljujoce, ce si z nekom resnicno povezan, kot pa se it neke igrce non stop. sm ne vem vec kaj razmislja, kaj obcuti (kot sem rekla- ga ocitno sploh ne poznam), sm mislim da prav uziva v svojem nacinu zivljenju... ne vem pa, kako bo ko se bo enkrat porocil in imel otroke... upam, da bo resnicno kaj dojel... ker otroci ne rabijo takega oceta...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
sej pravim zdej se ninic zafural, spoznal bo ko bo star kolk je vse skup zafural..taki ostanejo na konc sami, nesrečni, zivcni itd, s kako glupo kurvetino. Pac na stara leta ni vec tiste lepote ko se zenske in vse zivo topi...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
taki nevem če se kdaj sploh ustalijo s samo eno žensko. se zna zgodit da majo potem tut več žen. ljudje se ne spremenijo kr tko

glede previdnosti in zaupanja... pa nisi edina
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
taki nevem če se kdaj sploh ustalijo s samo eno žensko.

S tem se strinjam,..mam znanca takega, s tem, da on nima neke uradne punce, v bistvu ga nikoli ne vidiš, da bi fizično imel kak stik s katero,..kao hard to get varianta,...ga pa vse počakajo za vogalom z mislijo, kok so fajn,ker njim ga je pa ratalo dobit
frown-1.gif
in on se ne bo nikoli spremenil,..vsaj dokler bo izgledal tako kot izgleda,..
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
ma ja, sej jaz razumem tiste najstniska izpovedovanja ljubezni,..pa razumem, da nikoli ni v zivljenju nic 100%.... razumem, da lahko pride marsikaj vmes... razumem da se lahko en od partnerjev v trenutku noro zaljubi v drugo osebo,...

ne razumem pa, da ti lahko en leta izpoveduje "pravo ljubezen" oz. je sam kao preprican da je to res tista prava veza (po njegovih besedah), pa ve kaj zraven dela...
ne razumem kako lahko clovek sam sebe preprica, da resnicno ljubi eno osebo, pa ima poleg nje se kako "samo za zabavo"...
pa vem, da je kar nekaj moskih, ki so prepricani, da lahko imas idealno/pravo vezo z ljubeco zeno in kako "dobro prijateljico" ..... samo meni to ni zdruzljivo! prava ljubezen vkljucuje samo dva cloveka... al sem prevec idealisticna?
17758-icon_confused.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
eni so pač taki, da majo resno punco oz ženo, zraven morjo met pa vsaj še eno žensko. s tem da nekateri povejo svojim že na začetku da bo tko in vsaj ne lažejo o tem.

ljudje smo ratal preveč razvajeni. včasih si bil vesel če si sploh dobil kakšno žensko oz tipa, sedaj pa lahko vsazga odjebeš če ti tako zapaše in takoj dobiš drugega
rolleyes-1.gif