Prava ljubezen

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Po moje si podzavestno želela nekega stalnega partnerja ter v svoji zaljubljenosti spregledala morda očitne znake varanja ipd.
Možno pa je, da je poba tako pameten ter se naslikal tebi v idealnem značaju ter te nekako prečital kaj pričakuješ od njega oz. želiš. Žal je tako, da ko smo zaljubljeni smo pripravljeni prehitro odpustiti neke stvari, ki očitno nakazujejo na varanje.
Mu pa priznam, da ima presneto preveč energije, meni se ne bi dalo toliko glumiti.
crazy1.gif


Nič obupat, življenje gre naprej.
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
sej ko gledas nazaj tocno ves kdaj je lagal... vsi kosci se sestavijo v sliko...
samo takrat pa nisem vedela, ker sama nisem taka, si sploh nisem mislila, da je kaj takega mozno! ce mi pa kaj ni klapalo, me je pa hitro preprical, da si samo domisljam. zivela naivnost!
cheer.gif


pa glede na temo: sem v fazi (ki ze zeloooo dolgo traja), ko mislim, da nikoli vec ne bom nekoga spoznala, v katerega bi se lahko zaljubila. me ze kal malo skrbi. ker je veliko punc, ki na koncu (beri: okoli 30ga) obupajo in se porocijo s prvim, ki pokaze samo mal zanimanja zanje... to je pa sploh zelo dalec od tiste prave ljubezni.. ki nastane, po mojem mnenju po nekaj letih poznansva in bivanja skupaj, ko cloveka resnicno spoznas v dobrem in slabem... takrat ugotovis sele kako mocno nekoga ljubis...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
nevem zakaj bi se morala poročit že takoj zdej. a je to z zakonom določeno ali kaj?
confused-1.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
itak maš še velik časa da najdeš tipa s katerim bosta skup živela in ta bo pršu ko boš najmanj pričakovala. do takrat pa uživej pa deli tisto kar delaš rada.
wink-1.gif

ja sej se strinjam!

upam, da ne bo zdaj kdo narobe razumel: ces da zafrustriranka tezim vsem po netu..:)

sm sem hotla povedat, da nic v zivljenju ni na ziher...

ce se pa dobita dva, ki mata svari v glavi postimane, potem pa lahko rata tista prava ljubezen
srce-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
joj, kere paranoje
grims-1.gif
najd si kolege (nove) se druzte, grete kam, itak bo kmal poletje spet, kako morje, počitnice , hribi, roadtrip itd, pol pa hiter vidis kdo bi lahk vate seme spustil in kdo ne.
Pa zaradi preteklih dogodkov ne bit zafustrirana in zajebana vonabi, ker na koncu bos sama ostala
evil.gif


bil sem krut a pravicen
evil.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Popolnoma sem srečna in zadovoljena, zaljubljena sem bila v kar nekaj moških, veliko njih me je osvajalo in še vedno osvaja.
Egu pač ne moreš uiti...Včasih si bi človek želel, da bi bil ful grd in nikakvi, da bi te folk malo pustil na miru.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik decva pravi:

po nekaj letnem nategovanju- spremenil sem se, ti si prava, ljubim te,...- vmes seveda se vedno veselo skakal okoli z razlago :




Zenske ste in vedno boste padale na te besede(pac mislite da se vas na veliko tretira,z gobcem),clovek ki pa toliko govori pa nikoli ni bil v moji kategoriji ali svetovni zanesljiv,ce opazujes ljudi,tipi ki lajajo imajo tudi tako burno zivljenje zaradi katerega dobivate zivcne zlome in enako velja za punce,ponavadi so lahke in kratke.



Ce se vedno ni jasno kar sem napisal,ce imas druzbo si vzemi primer lajavega in tihega cloveka in povezi od vsakega slabe in dobre lastnosti/primere v zivljenju v zvezi s tem postom in bos videla kdo jih bo imel vec/manj.



Seveda pa obstajajo tudi izjeme,ampak vcasih je kr prevec ocitno.
 
Nazadnje urejeno: