POPRAVILO nedelujočega nuvija

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Polnilec je original garminov, bom pa pogledal zvečer, ko pridem v službo koliko MAh je. Bom poskusil tole z baterijo pa poročam zvečer. Zaenkrat hvala za vse informacije!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Preveri še na nalepki od Garmin polnilca (tisti del, ki gre v avto vžigalnik ) kaj piše, če imaš slučajno napisano GTM25.
V skrajnem primeru lahko probaš tudi hard reset, samo ne pozabi predhodno naredit backup mape GPX, kjer so shranjene priljubljene.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Hvala za nasvete, ga je pa kolega že odnesel na servis, predno sem karkoli uspel sprobat. Poročam, kaj - če sploh kaj bodo zgruntali
smile-1.gif
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Imam en problem, nuvi 3760 predelan v 34xx , ko ga priklopim na računalnik mi ga ne zazna. Tako gre, ugasnjen nuvi priklopim na računalnik si prikaže logo napis GARMIN, pol se prikaže bel računalnik, ki bi naj kazalo, da se poveže na računalnik. Ta bel računalnik gori en čas, pol se pa nuvi ugasne. Po cirka 10 sekundah se sam zažene in gre v stanje pripravljenosti za vodenje, ampak je še skoz prikloplen na pc.

Kje bi lahko bil problem, to se je začelo dogajati, ko sem ga priklopil na ta novejši GE.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
Hvala za nasvete, ga je pa kolega že odnesel na servis, predno sem karkoli uspel sprobat. Poročam, kaj - če sploh kaj bodo zgruntali
smile-1.gif


Da se javim po dolgem času
smile-1.gif
Na servisu so rekli da je enota zanič... Poskusil še nekrat z 2A polnilcem in zadeva dela, na originalni 1A polnilec (kljub temu, da je nov) pa zadeva ni delovala, tko da je problem rešen za slabih 10 EUR. Hvala za nasvet!

LP
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Hvala tebi za rešitev. Čudno mi je edino zato, ker na original ne deluje. Ampak nima veze
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tudi meni je čudno, da ti 1A polnilec ni deloval, deluje pa normalno 2A.

To za štrom sem pogruntal enkrat čisto slučajno, ko sem uporabil prvi avto polnilec, ki sem ga imel pri roki in mislim, da je bil od neke win ce naprave in mi je za vsako metalo nuvija 1300 v Pc način.

Ko sem pogledal v skirit meni sem videl, da dobi samo 500mAh, ko sem uporabil originalnega pa 1A in takrat problemov s Pc načinom ni bilo več.

Še enkrat hvala, za info
nahrung002.gif


Sem tudi dodal v garmin Wiki pod točko 48
wink-1.gif


https://www.alter.si/tabla/show...ID=#Post1290641
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
mi samo še poveš, kako prideš v skiri način? Da ne bom tople vode izumljal oz. spet vse pregledoval
smile-1.gif
 

renegade

Zelenc'
1. dec 2007
8
0
1
Maribor
Pomotoma sem zbrisal vse TMC provajderje ...sedaj pa mi moj Nuvi ne nejde nikakršnih prometnih informacij - mi lahko nekdo pomaga , kako naj to ponovno naložim ...??


THNX
 

monsk

Zelenc'
25. jun 2015
1
0
1
Imam garmina 1300 - zadeva je do sedaj delovala brezhibno. Sedaj pa se med vožnjo sam od sebe kar restarta. To se lahko zgodi 5x v eni uri ali pa 1 x na 5 ur. Naprava je stalno proklopljena na 12 V z original polnilcem. Drugih težav s tem Garminom do sedaj nisem imela in si ga ne želim menjat ( če to res ne bo nujno). Obstaja za mojo težavo kakšna enostavna rešitev ali pa je naprava primerna samo še za večna lovišča?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Preveri, če imaš na napravi vsak 300Mb prostega in, da mapa GPX NI večja kot 15-20Mb.
Lahko narediš backup mape GPX in narediš Hard reset in bi moral ponovno normalno delovat.

Pa preveri,če imaš vse posodobljeno.