Policijski čevlji

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Verjetno bom naročil še en par policijskih....
cheer.gif
). Zdaj jih nosim tudi malo zunaj,
da se razhodijo, potem ko bodo uhojeni, se bo pa še samo pritiskalo z njimi v avtu.
 
Nazadnje urejeno:

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Ne, nisi edini.
In za vozit so bolj primerni mnogi drugi čevlji (recimo od Geoxa, da še podplat dika), predvsem brez roba pri podplatu ...

Sej mam jaz tudi rad Geoxe, ampak razpadejo pa ravno 10x prej kot kakšen takle Ivan korenjak
smile-1.gif
Poleg tega pa ne vem če bi kar tako s ceno prišli skozi...

Drugač pa ko ostali sprašujejo za vojaški čevelj - ti so (vsaj včasih) bili "oprana" verzija nekega drugega trekking modela.... Pa nero nima nujno veze z Italijo...
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
cool-1.gif
A niso to najlegendarnejši športni copati od srede 80 do sredine 90 let? Copat je bil tudi v notranjosti usnjen... dvomim da se jih da primerjati z današnjimi superstarkami in sambami ki so kao približki iz sintetike in plastike. So v Bosni vsaj kvalitetni ponaredki iz usnja?

ebay adidas

Made in Slovenija ... Ne mi rečt da so te v Sloveniji delal...A ve kdo kje ?
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Čisto iz firbca: Koliko € si odštel za čevlje?

59,90 €

So vredni tega denarja. Uživam v njih. Oblika mi je odlična, ne razumem zakaj so določenemu folku grdi.

Tudi uhodili so se, tako da že opravljajo funkcijo zaradi katere so bili kupljeni. (sklopka/plin)
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Na avtu, ki je v garaži mi ne grozi neposredno...
smile-1.gif
)
Dobro... Zavora tudi...
redface-1.gif
(ampak med vožnjo je najbolj sklopka/plin)

Ampak najraje pa seveda samo tiščim plin pa da avto gre
cheer.gif
Na srečo nimam tempomata. Ga sovražim. Podpiranje lenobe.
Leva in desna noga morata delat v avtu, sicer zadeva nima smisla. Jaz avta ne pogledam, če nima nožnih pedalov.
evil.gif


Nekaj pa človek mora imeti med vožnjo, če že ni za avto...
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik Ericssony pravi:
Te čevlje proizvaja Aplina. Drugače pa imaš tukaj podatke:
Model: MARATON NERO
Št. art.: 4568-1
Črtna koda: 3838986311417

Meni so čevlji super. Do sedaj sem imel tri pare (prvega mi je častila Policija).
Izgled je nevtralen in nevpadljiv kar je velik plus. Debelina podplata me ne ovira nikjer, niti pri vožnji. Niso težki, daljša hoja ni problem. Priporočam še dodaten vložek, da se ti ne potijo noge. Pa obvezno redno čiščenje in vzdrževanje s kremo za čevlje (priporočam tisto od Ilirije)

Edina kritika bi letela na že prej omenjeni podplat - meni se je zgodilo, da mi je počil na mestu kjer se prepogiba. Čevlji so bili praktično še novi...


Mi je pokazala danes ta model tudi v Alpini, ampak so mi Ivan bolj všeč... Glede na to, kar sem razumel prodajalko, mislim da se
Maraton Nero ne proizvaja več. Mojo številko 46 imajo npr. še samo na enem koncu Slovenije, pa tudi drugje nimajo nekih bajnih zalog. Videvam pa Ivana in Maratona pri naših policistih, ki imajo nizke črne usnjene čevlje.
Ko bom naročil še 1 Ivan, bom zraven tudi ene Maraton Nero, če bodo še meli.
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Da. Eni so Ivan Nero, eni pa Marathon Nero. Policija ima očitno v uporabi oba modela, s tem da Marathon počasi izginja.

V avtu sem zdaj sprobal samo Ivan. Marathona bom pa probal naročit avgusta, kot pravim... Pa še enega Ivana, ker je zakon...
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
K bos pa tele sezul bos moral pa dirkat pod tus.

Tudi to ni držalo
cheer.gif
Sem imel danes obute cel dans... Z njimi sem vozil cca. 6 ur in sem užival, ko sem tiščal, pa ni treba dirkat pod tuš.
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Sem kar danes naročil Maraton Nero v naši poslovalnici. Ima Alpina neke popuste. V torek menda pridejo.

Bom videl, kateri bodo boljši za pritiskanje v avtu...
cheer.gif


Ivan so odlični za vožnjo zaenkrat...