Policijski čevlji

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Jaz imam izkušnje samo z Fireflash (ni Fire Hero sem dal samo na nogo) in če so ostali izdelki približno na ravni, potem so tudi ti vrhunski.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Jaz bom kar ostal pri Alpini in teh modelih Ivan Nero in Maraton Nero...
cheer.gif


Se čisto dobro obnesejo za funkcijo za katero jih uporabljam niti niso predragi zato,
da so skoraj samo za avto.
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Evo sem dobil še Maraton Nero. Tudi zakon. Ko jih vzameš iz škatle sicer izgledajo malo hecno, ampak ko jih obuješ so pa tudi super. Je pa takole: Ivan so oblikovno malo boljši (izgled pa to), Maraton Nero so pa malenkost bolj udobni od Ivana. Imajo tudi bolj debel podplat od Ivana.

Tiščal sem pa zaenkrat samo z Ivanom. Mislim, da bodo Maraton tudi super za tiščat v avtu.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Če jih še rabiš mi javi številko ti jih nabavim ampak bo za čakat 1 leto.
točkovni sistem se je zaključil konec januarja, razen ce jih bos od "sodelavca" kupil.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Kupil danes nov par Ivan...
cheer.gif


Stari pa še držijo od 2011..
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Citat:
Uporabnik Ericssony pravi:
Edina kritika bi letela na že prej omenjeni podplat - meni se je zgodilo, da mi je počil na mestu kjer se prepogiba. Čevlji so bili praktično še novi...

Meni je tudi zdaj na Maraton Nero... Ampak po 4 letih uporabe...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Kaj pa visoki? Sem imel ene policijske visoke pa so bili fenomenalni tudi za treking.
Lahek, ni spolzek, vibram podplat... Bi kupil še 2 para, če jih najdem.

Kaka je bila pa cena tistih ? A je kje slika na netu ?
Mogoče nabavim za pozimi. Samo če so visoki verjetno niso primerni za sklopka/plin.

Ker vozi avto in ima sklopko in plin bi on mel policajske šuhe
confused-1.gif

Ker v drugem pač ne moreš vozit, a ne.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Citat:
Uporabnik torcida_st pravi:
Sam a ni to zamudno se skoz preobuvat ene za vožnjo druge za hojo?
Moraš met vedno še en par čevljev v avtu.

A nihče na forumu nima čevljev za avto vozit ?
confused-1.gif

Seveda imamo, policajske vsi, en pa ma vojaške. Samo za vozit. Ven iz avta stopiš šele ko se preobuješ
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Vidim, da jih bom mogu malo uhodit, da bodo polno funkcionalni za sklopka/plin.
cheer.gif


Če ne bi zdaj bilo tega snega, bi jutri že bila sklopka/plin. Mam eno pot.
cheer.gif

aplauz.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
A ne bi mogu bit ti Zinno? Tk ko un tip ko mam rdečo gramofonsko ploščo pa poje: my name is bond... James Bond...

Drugače pa ja, v 4 letih njihove uporabe sem ugotovil, da mi za vožnjo najbolj sedejo policijski čevlji... Tudi v kamionu, če peljem kam...
 
Nazadnje urejeno:

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
ksz... čevlji policistov so morda dobri za kak teren in zraven delovne obleke, dizajn pa je meni obupen, ne bi se kazal v njih nikakor, nasploh izgledajo nekam plastičnih materialov. Nekateri si upajo take čevlje zraven reklca nosit in potem izgledajo kot največji kmetavzarji, oni katerim suknjič maturantske obleke služi še 30 let na vsaki nedeljski maši

Za "dinamično" vožnjo meni ustreza čim tanjši upogljiv podplat, če odmislim namenske motošport čevlje...all starke so skoraj idealne (ampak v njih noga zašvica verjetno še huje kot v policijskih)