Policijski čevlji

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Ker mi stari čevlji odpovedujejo me zanima naslednje:

Kje bi se dalo dobiti nizke črne usnjene policijske čevlje naše policije, ki ji nosi naša policija na terenu ?
confused-1.gif


Točno te, ki so na teh dveh slikah:
60333439.jpg

foto.policaj.trebnje.jpg



Glede na izgled (ravno prava debelina podplata, oblika) so verjetno odlični za voženje avtomobila (boljši občutek na sklopki in plinu),
za kar bi jih jaz predvsem uporabljal.(bi predvsem vozil avto z njimi spomladi in v jeseni)
cheer.gif



Če je kak policaj na forumu naj mi še pove, kako se ti čevlji obnesejo v praksi (premočenje, obremenitev nog, večje obremenitve
daljša hoja,, vožnja). Zanima me predvsem občutek pri voženju avtomobila(sklopka in plin), kot sem že omenil zgoraj. Imel bi točno takšne kot na sliki in res od naše policije, ker mi je všeč njihova oblika.
 
Nazadnje urejeno:

Zerly

Pripravnik
20. avg 2007
592
0
16
vem da je vojsko in policijo opremljala Alpina, če je še tako pa ne vem.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Ne vem kaj za boga milega vidis na teh cevljih ampak ok. Mam to sreco da sem se patruljam LD12 uspesno izogibal in ti ne morem povedat kako je narest 10km v kosu z njimi. Meni so v redu cevlji ampak nic posebnega. Vecina se pritozuje da so plasticni. Ce sem v uniformi raje obujem škornje. Vcasih jih je delala alpina zdej pa ne vem ce se, morm pogledat ce kej pise na njih.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Taki čevlji so najcenejši na razpisu, torej so zanič. Raje odpri kakšno spletno trgovino z delovno obutvijo in si izberi kaj udobnega in kvalitetnega.

Moje mnenje, LP
smile-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Pocakajte, da odraste, policaji so pac se zmeraj mokre sanje tricetrt osnovnosolcev
smile-1.gif
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48

Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Taki čevlji so najcenejši na razpisu, torej so zanič. Raje odpri kakšno spletno trgovino z delovno obutvijo in si izberi kaj udobnega in kvalitetnega.

Moje mnenje, LP
smile-1.gif

Kot sem rekel, bom z njimi večinoma samo vozil avto (tanek gumi podplat - boljši občutek). Tako da verjetno ne bodo kar takoj razpadli od pritiskanje z desno nogo na plin in z levo na sklopko.

Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Pocakajte, da odraste, policaji so pac se zmeraj mokre sanje tricetrt osnovnosolcev
smile-1.gif

A osnovnošolci vozijo avto ?
cool-1.gif

Se bližam 30, tako da to ni...
evil.gif
 

Ericssony

Pripravnik
2. sep 2007
210
0
16
Te čevlje proizvaja Aplina. Drugače pa imaš tukaj podatke:
Model: MARATON NERO
Št. art.: 4568-1
Črtna koda: 3838986311417

Meni so čevlji super. Do sedaj sem imel tri pare (prvega mi je častila Policija).
Izgled je nevtralen in nevpadljiv kar je velik plus. Debelina podplata me ne ovira nikjer, niti pri vožnji. Niso težki, daljša hoja ni problem. Priporočam še dodaten vložek, da se ti ne potijo noge. Pa obvezno redno čiščenje in vzdrževanje s kremo za čevlje (priporočam tisto od Ilirije)

Edina kritika bi letela na že prej omenjeni podplat - meni se je zgodilo, da mi je počil na mestu kjer se prepogiba. Čevlji so bili praktično še novi...
 

Ericssony

Pripravnik
2. sep 2007
210
0
16
Podatke sem dobil od prodajalke, ko sem jih nazadnje kupoval (2007). Isti podatki so tudi na škatli.
Obstaja možnost, da so medtem že zamenjali model. Najboljše, da greš do prve Alpina prodajalne in povprašaš po tem modelu, ki sem ti ga navedel.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
a ni voznja bolj udobna v supergah? ce jih rabis samo zato..

Poleti mam itak vedno skoraj superge. V teh čevljih bom vozil spomladi in v jeseni...
cheer.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Kaj pa visoki? Sem imel ene policijske visoke pa so bili fenomenalni tudi za treking.
Lahek, ni spolzek, vibram podplat... Bi kupil še 2 para, če jih najdem.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Kaj pa visoki? Sem imel ene policijske visoke pa so bili fenomenalni tudi za treking.
Lahek, ni spolzek, vibram podplat... Bi kupil še 2 para, če jih najdem.

Kaka je bila pa cena tistih ? A je kje slika na netu ?
Mogoče nabavim za pozimi. Samo če so visoki verjetno niso primerni za sklopka/plin.