Policijski čevlji

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.740
6.346
113
Obstaja več modelov - odvisno od velikosti. Ene dela alpina eni so pa neka italijanska roba. Pa odvisno kaj mislis - gleznarje ali skornje.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.740
6.346
113
No od vsega nastetega so skornji (vsaj meni) se najbolj vsec. Mislim da mam italijansko zadevo in da so ta vecje cifre od italjanskega proizvajalca.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
No, tako bi naj stvar izgledala oz bliže, glede na podatek iz Alpine. Sit sem dolgočasnih superg. Vidim, da bo stvar odlična za
voženje avtomobila.

ceveljzaavto.jpg
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Kaj pa oni višji "swat/army" varijanta ko so višine čez gleženj? Kej to dobit?

Tega je ful, ker folk kupuje za airsoft in podobno...
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Sedaj naroči še črne policijske nogavice (predvidevam da ima policija iste kot pravosodje).

Boš mislil da je nekaj umrlo, ko jih boš po 12 urah sezul
grin1.gif


Sicer so pa kar kul čevlčki, ker so udobni in lahki + ne zahtevajo dosti vzdrževanja.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Vidim, da jih bom mogu malo uhodit, da bodo polno funkcionalni za sklopka/plin.
cheer.gif


Če ne bi zdaj bilo tega snega, bi jutri že bila sklopka/plin. Mam eno pot.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik Ericssony pravi:
Te čevlje proizvaja Aplina. Drugače pa imaš tukaj podatke:
Model: MARATON NERO
Št. art.: 4568-1
Črtna koda: 3838986311417

Meni so čevlji super. Do sedaj sem imel tri pare (prvega mi je častila Policija).
Izgled je nevtralen in nevpadljiv kar je velik plus. Debelina podplata me ne ovira nikjer, niti pri vožnji. Niso težki, daljša hoja ni problem. Priporočam še dodaten vložek, da se ti ne potijo noge. Pa obvezno redno čiščenje in vzdrževanje s kremo za čevlje (priporočam tisto od Ilirije)

Edina kritika bi letela na že prej omenjeni podplat - meni se je zgodilo, da mi je počil na mestu kjer se prepogiba. Čevlji so bili praktično še novi...


Model je kot kaže zdaj IVAN NERO. V kompletu so tudi rezervne vezalke in omenjeni vložki. Kremo za čevlje moram pa najti, da bodo izgledali podobno kot na drugi sliki v prvem postu. (sijaj)
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ne vem, ali se malo hecaš iz nas, ali kaj? Meni so pa teli čevlji prav grdi. Ko gledam policiste, se mi kar zasmilijo, ker imajo kar lepe uniforme, pa takšne grde čevlje.
No, mogoče pa imam samo jaz tak čuden okus.