Policija

#apollo, kako huda kazen je tole: opomin pred odpovedjo.

Hitler.
Ko je bil na oblasti je Nemčija doživela preporod. Iz tistih časov izhaja tako avtocesta. kot avtomobil hrošč.
Ali kdo ve, zakaj je bil tako visoko, kljub temu, da je bil nespsoben? Volitve?
Malce kasneje je bil avtor svetovnega pokola.

Ja še tole. Je obstojal predor med uršulinsko cerkvijo in frančiškansko cerkvijo. Tolk da veste


nekaj podobnega je izrazil nek visoki ita funkcionar (pa ne ravno dolgo nazaj) , češ da mussolini glih ni bil tolk slab..avtoceste, tovarne,, tako da je bilo tudi neki pozitivinega... o ostalih črnih zadevah pa raje ne bi
 
Ne, zelo preprosto je. Napadi so se zgodili izven obmocja varovanega prostora (kjer morajo zagotavljat posebne ukrepe za varovanje), olaj pa je v opomine napisal da niso izvajali teh ukrepov. In ce zeli hojs da se to izvaja tudi 100m stran od tega obmocja, naj to obmocje poveca.

Ta deb.il je skupaj s kanglerjem poskrbel za napredovanje folka izkljucno na podlagi osebnih povezav. In se dogaja da so na visoko pozicionirana delovna mesta prisli ljudje, ki so bili v vseh prejsnjih kokektivih skregani z vsemi sodelavci, napredujejo ljudje ki so pijani razbijali avtomobile in skusali zbezat s kraja PN, napredujejo ljudje ki so sodeovali pri razkrivanju tajnih podatkov itd itd itd.

Kot desni volilec, ki sem leta preziral kaj pocne leva stran ko je na oblasti, lahko sedaj iz prve vrste spremljam dobesedno unicevanje institucije v kateri sem zaposlen.

Briga mene za hojsa, tip bo cez pol leta na smetiscu zgodovine, hudo mi je za ljudi, ki so cele kariere pridno delali in jim sedaj hojs nastavlja za sefe ljudi, ki enostavno sploh ne vedo kaj vodijo.

Pa sem zagovarjal objavo plac, se strinjal s hojsom glede stavke PSS ampak kar je prevec je pa prevec. Ko je hotel zaposliti svojega prijatelja, mu je notranja povedala da ga ne more zaposliti ker ni opravil varnostnega preverjanja in obstajajo zadrzki za zaposlitev. No pa je olaj zamenjal serijo vodij od najvisjega, do zadnjega po liniji, ker niso hoteli podpisan pozitivne varnostne ocene. In novi so to pac podpisali. Sej bodo ovadbe pa obsodbe zaradi zlorabe polozaja, sam skoda vmes je pa narejena.

In ko se hahljate kako je hojs “svoje povedal lenuhom”, se vprasajte kako bi se pocutili ce bi vas vas sef pavsalno zmerjal z lenuhi po medijih, hkrati bi pa mimo razpisov zaposloval prijatelje in hcerke prijateljev itd....


apollo pojasni mi nekaj...tule jajcaš kako se policija uničuje, ker napredujejo taki in drugačni... V polici(govoriva za PU iz notranjske, obale) se je v zadnjih par letih zgodilo kar nekaj samomorov zaradi šikaniranj, mobingov (ena je bla celo kolegica od enega soforumaša s katerim sva frenda) in podobnih zadev, ki so mimogrede kaznive. Pa začuda nikome ništa, celo ti si bil tiho. Nobenih pritožb čez leve, rdeče, rdečkarje, pravilno usmerjene itd... zanimivo a ne?

Pa ne da bi zagovarjal vsako neumnost ki jo hojs skuha, samo da ste pri samomorih bli tiho...ne vem no...zdej se vam pa godi krivica ker pač tala položaje (ker prej jih pa niso a ne) pa kakega malo bolj ostro pogleda.

jaooooo
 
Ampak vseeno....mi hočemo pAlicaje ki te ne bodo zasliševali pod TITOvo sliko v pisarni......in ki na kursu v Kočevski reki ne bodo šli čez "druže TITO mi ti se kunemo" špalir....v 21. stoletju....

potem se vzame za zgled ita policijo..oni zaslišijo tud sred krožišča ob 3 popoldan če je nuja.....če pa maš probleme s spominom pa karabinierje pokličejo. To ponavadi pomaga
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

tony

Guru
23. jul 2007
9.386
1.354
113
Najbrž je Hojs s to provokacijo samo želel preveriti, če kaj delajo. Pa očitno res samo lenarijo ...
Ideja je super, čakam, da bo kdo dovolj nor, da bo poskusil. :-D Seveda bi dobil opozorilo pred metanjem na cesto, morda bi se še Hojseva mama oglasila v kakšnem razumevajočem mediju, da ji sina mobingirajo lastni podrejeni...

Hojs se zdi za tako zapletene večnivojske operacije prebutast.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.666
6.226
113
apollo pojasni mi nekaj...tule jajcaš kako se policija uničuje, ker napredujejo taki in drugačni... V polici(govoriva za PU iz notranjske, obale) se je v zadnjih par letih zgodilo kar nekaj samomorov zaradi šikaniranj, mobingov (ena je bla celo kolegica od enega soforumaša s katerim sva frenda) in podobnih zadev, ki so mimogrede kaznive. Pa začuda nikome ništa, celo ti si bil tiho. Nobenih pritožb čez leve, rdeče, rdečkarje, pravilno usmerjene itd... zanimivo a ne?

Pa ne da bi zagovarjal vsako neumnost ki jo hojs skuha, samo da ste pri samomorih bli tiho...ne vem no...zdej se vam pa godi krivica ker pač tala položaje (ker prej jih pa niso a ne) pa kakega malo bolj ostro pogleda.

jaooooo
Ne razumem kaj zelis povedat. Samomori so ena taka stvar za katero tezko kar trdis zakaj so se zgodili in posledicno tudi ni prav da bi kar trdili da je nekdo kriv za samomor druge osebe. Ker pa ze operiras s samomori in obalo - zadnji samomor za katerega vem, se je zgodil pod direktorjem ki ga je Hojs postavil. Pa nisi od mene mogel nic prebrat, ker se drzim zgoraj napisanega - pac ne morem vedet kaj je cloveka napeljalo da si vzame zivljenje...

Ce govoriva o isti policistki potem sem jo bezno poznal in z vsem dolznim spostovanjem - dvomim da je krivec za samomor kdo drug kot pa ona sama. Ampak ne vidim razloga zakaj bi o tem razpravljal po forumu.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
nekaj podobnega je izrazil nek visoki ita funkcionar (pa ne ravno dolgo nazaj) , češ da mussolini glih ni bil tolk slab..avtoceste, tovarne,, tako da je bilo tudi neki pozitivinega... o ostalih črnih zadevah pa raje ne bi
Pa ja ne misliš, da za TITA niso isto rekli? (pa ne visoki fiunkcionarji)
Ker si bil takrat še premajhen: najboljši čas za pufe. Vprašaj starše, če so preživeli korono. In mnogim se kolca za temi časi in voditelji!

p.s. tudi Hitlerjem in Musolinijem.
 
Pa ja ne misliš, da za TITA niso isto rekli? (pa ne visoki fiunkcionarji)
Ker si bil takrat še premajhen: najboljši čas za pufe. Vprašaj starše, če so preživeli korono. In mnogim se kolca za temi časi in voditelji!

p.s. tudi Hitlerjem in Musolinijem.


to s krediti drži..so mi drugi povedli, sm bil premajhen. ja vem za vsaj en tak primer. MOžakar postavil povprečno enodružinsko hišo na vasi (parcela, delo, itd za gešenk, materal je pa itak inflacija oplemenitila)

Ita se pa stoži tam po 50,60,70 letih prejšnjega stoletja ko je blo gospodarstvo na višku, plače okej in so komot našparali še za rno stanovanje zravn tistga v katerem so žveli. To pa drži, so sami priznali
 
Ne razumem kaj zelis povedat. Samomori so ena taka stvar za katero tezko kar trdis zakaj so se zgodili in posledicno tudi ni prav da bi kar trdili da je nekdo kriv za samomor druge osebe. Ker pa ze operiras s samomori in obalo - zadnji samomor za katerega vem, se je zgodil pod direktorjem ki ga je Hojs postavil. Pa nisi od mene mogel nic prebrat, ker se drzim zgoraj napisanega - pac ne morem vedet kaj je cloveka napeljalo da si vzame zivljenje...

Ce govoriva o isti policistki potem sem jo bezno poznal in z vsem dolznim spostovanjem - dvomim da je krivec za samomor kdo drug kot pa ona sama. Ampak ne vidim razloga zakaj bi o tem razpravljal po forumu.


glej, sem prebral o policistki (mislim da še predno je bil Hojs na čelu) ko je stroila samomor v zd domu. Vzrok naj bi bilo šikaniranje, mobing, zaposlena (kolikor se spomnim) pa naj bi bila nekej na Obali.

Se strinja s tabo, samo nekaj pozabljaš. KO se nekaj takšnega zgodi, se začuda ne zgodi nobena preiskava, vsi ste/smo tiho, niti rdeči ki imajo toliko čez vlado povedat ne sprožijo preiskav in tako naprej...

skratka če poenostavim , če jaz tebi tu gor napišemn da si bumbar,../ name it/ bi dobil recimo ban
če bi ti jih dal ene par okoli kepe (recimo na kakem alter partiyu) se pa ne bi nič zgodilo, pa recimo da bi modiji in podobni vedeli za to prigodo, mrbit bli celo zrav

to so problemi, ki dejansko ustvarjajo kaotične razmere in zavirajo razvoj. Pa to ne velja samo za policijo, velja recimo za družbo, okolje itd....

v bistvu namesto da bi se ukvarjali s problemi ki jih je potrebno rešiti se ukvarjamo s tem kaj je nekdo čuddega bleknil, twitnil, napisal, ker je me takrat 5 minut časa in bogve kako počutje

pa ko smo že pri hojsu, mene grozno mučijo mojškini kmetje in traktorji, pa bajoti in kontrarevolucija....pa tisto malo čudn onovoletno voščilo....pa ni blo pol toliko pogroma kt čez Hojsa
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.666
6.226
113
glej, sem prebral o policistki (mislim da še predno je bil Hojs na čelu) ko je stroila samomor v zd domu. Vzrok naj bi bilo šikaniranje, mobing, zaposlena (kolikor se spomnim) pa naj bi bila nekej na Obali.

Se strinja s tabo, samo nekaj pozabljaš. KO se nekaj takšnega zgodi, se začuda ne zgodi nobena preiskava, vsi ste/smo tiho, niti rdeči ki imajo toliko čez vlado povedat ne sprožijo preiskav in tako naprej...

skratka če poenostavim , če jaz tebi tu gor napišemn da si bumbar,../ name it/ bi dobil recimo ban
če bi ti jih dal ene par okoli kepe (recimo na kakem alter partiyu) se pa ne bi nič zgodilo, pa recimo da bi modiji in podobni vedeli za to prigodo, mrbit bli celo zrav

to so problemi, ki dejansko ustvarjajo kaotične razmere in zavirajo razvoj. Pa to ne velja samo za policijo, velja recimo za družbo, okolje itd....

v bistvu namesto da bi se ukvarjali s problemi ki jih je potrebno rešiti se ukvarjamo s tem kaj je nekdo čuddega bleknil, twitnil, napisal, ker je me takrat 5 minut časa in bogve kako počutje

pa ko smo že pri hojsu, mene grozno mučijo mojškini kmetje in traktorji, pa bajoti in kontrarevolucija....pa tisto malo čudn onovoletno voščilo....pa ni blo pol toliko pogroma kt čez Hojsa
Nihce tega ne preiskuje ker je to nemogoce preiskovat. Ker oseba ki si vzame zivljenje pac ne more vec pricat.

Pokojna policistka je bila zaposlena na sluzbi direktorja policijske uprave. Poenostavljeno - na upravi policije v kopru. Zamenjala je vec delovnih mest in (z vsem spostovanjem do pokojne) menda bila povsod nezadovoljna. Ce se ti “na najdes” v nobenem kolektivu in je povsod vedno problem, je obicajno problem v tebi samemu.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
1633111154200.png

Slika namesto 1000 besed.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.866
5.466
113
Deluje me tak....taprav pAlicaj iz tacenske kadetnice še.....mogoče pa naredi red?