Policija

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.788
-255
113
1. Kako ve da so undercover? (Da lahk izboljsamo)
2. Zakaj je tekel?

Oh ta vprasanja....
1. verjetno ve, ker so policaji tiste, ki so fanta pretepli pustili na miru. Svojih pač ne loviš. Mogoče je videl, da so se prej ali kasneje družili z uniformiranimi....??
2. Zato da ga nebi pretepli?

Ne trdim da je tako bilo, ampak da je na vprašanja veliko možnih odgovorov.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.720
6.307
113
To je oksimoron. Ce je nekdo undercover potem policisti ne vedo da je policist. Sploh na protestih ne
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Če one tri niso robocopi aretirali, ko so videli, kaj se dogaja, potem gre 99,9% za policaje.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.720
6.307
113
Če one tri niso robocopi aretirali, ko so videli, kaj se dogaja, potem gre 99,9% za policaje.
Se enkrat: policist PPE ne ve kdo v mnozici je v civilu pripadnik policije. Tudi ko se opravi prijetje oseb (kar se vecinoma naredi v civilu) bo osebo predal vedno isti kriminalist.

Ce bi policisti PPE vedeli kdo v civilu je njihov bi se nagonsko drugace vedli in bi mnozica takoj vedela kdo med njimi je iz policije. Posledice tega so pa obicajno smrt ali pa hude telesne poskodbe policistov v civilu, tako da namenoma niso seznanjeni kdo je kdo.

Seveda lahko koga poznajo iz sluzbe ampak je obicajno tako da se uporablja maskiranje itd
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.857
3.878
113
Spet se obešaš na izraze. A če rečemo da so bili policisti v civilu oz. še bolje neuniformirani policisti slučajno tam civilno je pa sedaj stanje ok? Torej kriminalist je s kolegi slučajno popival v lokalu in ko je videl kršitev JRM, ki se preganja po uradni dolžnosti, je bil dolžan ukrepat in pač osumljenca ulovit in predat "uniformiranim" policistom ki so bili tam. Čisto legalna vsakodnevna stvar v življenju policista.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.916
816
113
Poslušam včeraj poročila na radiu, pa slišim, da se je na Slovenski cesti ena delegacija s spremstvom morala umikat nazaj pred protestniki.

A ni tako, da lahko recimo na avtocesti ta rdeče-modri spremljevalec zrine s ceste avto, ki sse ne ustavi? Al pa vsaj ogledala zbijajo.

A tu pa ne smejo brisalce pa gas?

Po mojem so včeraj naredili veliko napako, ki jih bo v naprej tepla.
So protestniki videli, da jim ne smejo nič narediti.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.720
6.307
113
Spet se obešaš na izraze. A če rečemo da so bili policisti v civilu oz. še bolje neuniformirani policisti slučajno tam civilno je pa sedaj stanje ok? Torej kriminalist je s kolegi slučajno popival v lokalu in ko je videl kršitev JRM, ki se preganja po uradni dolžnosti, je bil dolžan ukrepat in pač osumljenca ulovit in predat "uniformiranim" policistom ki so bili tam. Čisto legalna vsakodnevna stvar v življenju policista.
Zdej al dve razlicni temi bereva al pa ti ne razumes kar jaz napisem.

Jaz ne vem kdo je bil tam niti ne vem ce je res. Vse kar sem napisal je to, da policisti PPE ne vedo kdo je v mnozici policist (v sluzbi v civilu).

Kljub temu da bi ti sedaj verjetno rad da ti to se narisem, tega ne bom storil ker bi s tem razkrival stvari ki jih ne zelim razkriti.

Se enkrat: tudi ce so XM pretepli trije policisti v civilu (ki so bili v sluzbi), to ni vzrok za neukrepanje PPE, ker slednji niso mogli vedet da gre za policiste.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Se enkrat: tudi ce so XM pretepli trije policisti v civilu (ki so bili v sluzbi), to ni vzrok za neukrepanje PPE, ker slednji niso mogli vedet da gre za policiste.
Pa je že dalj časa praksa da policaji v civilu kar počez pretepajo ljudi?

Podobno kot redarji v civilu po diskoteha včasih... isti mindset?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.865
391
83
Poslušam včeraj poročila na radiu, pa slišim, da se je na Slovenski cesti ena delegacija s spremstvom morala umikat nazaj pred protestniki.

A ni tako, da lahko recimo na avtocesti ta rdeče-modri spremljevalec zrine s ceste avto, ki sse ne ustavi? Al pa vsaj ogledala zbijajo.

A tu pa ne smejo brisalce pa gas?

Po mojem so včeraj naredili veliko napako, ki jih bo v naprej tepla.
So protestniki videli, da jim ne smejo nič narediti.
če se boš na ac premal odmaknu pa ti bo ogledalo odbil je "čist mal" drugač, kot pa povozit/ubit človeka - po moje. Sej lahko bi se par protestnikov pred avto vleglo pa bi ravno tako obstal. sem bil na bledu ko so isto imele neke drekače not. in so naletel na tovornjak vmes, pa ena skupina z bleda, druga pa na bled. sej so trobli pa žmigal in mahal... rinli pa niso, so mal počakal, da se je tovornjak premaknu. Je pa trajal 1-2min. se jim nisem hotel umaknit na pločnik ;)
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
če se boš na ac premal odmaknu pa ti bo ogledalo odbil je "čist mal" drugač, kot pa povozit/ubit človeka - po moje. Sej lahko bi se par protestnikov pred avto vleglo pa bi ravno tako obstal. sem bil na bledu ko so isto imele neke drekače not. in so naletel na tovornjak vmes, pa ena skupina z bleda, druga pa na bled. sej so trobli pa žmigal in mahal... rinli pa niso, so mal počakal, da se je tovornjak premaknu. Je pa trajal 1-2min. se jim nisem hotel umaknit na pločnik ;)
Zato pa se zdaj rekli, da bodo "nekatere" ceste zaprte...
Da se ne zezajo s kr3t3n1, ki mislijo, da lahko vse delajo... in povsod vozijo...
Sicer mi to ni všeč, je pa odsev današnjih Bl3s@v1h protestov, ki so tak ena zblojena h0rd@ "pametnih"...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Poslušam včeraj poročila na radiu, pa slišim, da se je na Slovenski cesti ena delegacija s spremstvom morala umikat nazaj pred protestniki.

A ni tako, da lahko recimo na avtocesti ta rdeče-modri spremljevalec zrine s ceste avto, ki sse ne ustavi? Al pa vsaj ogledala zbijajo.

A tu pa ne smejo brisalce pa gas?

Po mojem so včeraj naredili veliko napako, ki jih bo v naprej tepla.
So protestniki videli, da jim ne smejo nič narediti.
Fail policije.
Veš kje so protesti ampak greš direkt v njih.
Ali je bilo namerno ali pa se med nivoji ne pogovarjajo in obveščajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen