Policija

jezek

Guru
24. jul 2008
2.612
1.240
113
Vau, grozno...napredujejo ljudje ki so sprti z drugimi....in ki so vinjeni razbili avto! Ma nemoj! Nažgani policaji tolčejo avte že 80 let in nikome ništa! Če pa so sprti z drugimi....ne pomeni nujno da so oni bad guys.... Jebiga, zdaj je na oblasti Hojs. Morda bo kdaj spet kdo drug....ampak trenutno so na oblasti oni...in se bo plesalo tako kot oni igrajo! Nekako tako je Dolanc pojasnil v svojih časih ..
 
  • Wow
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Ampak vseeno....mi hočemo pAlicaje ki te ne bodo zasliševali pod TITOvo sliko v pisarni......in ki na kursu v Kočevski reki ne bodo šli čez "druže TITO mi ti se kunemo" špalir....v 21. stoletju....
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Ampak vseeno....mi hočemo pAlicaje ki te ne bodo zasliševali pod TITOvo sliko v pisarni......in ki na kursu v Kočevski reki ne bodo šli čez "druže TITO mi ti se kunemo" špalir....v 21. stoletju....
Pomoje je Leljak večkrat pel "druže Titi mi ti se kunemo" - kot vsi policaji na postaji skup.

Ampak če kriminalc noče odgovarjat na vprašanja na zaslišanju, vsak razlog pride prav. Rđavem kurcu svaka dlaka smeta
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Vau, grozno...napredujejo ljudje ki so sprti z drugimi....in ki so vinjeni razbili avto! Ma nemoj! Nažgani policaji tolčejo avte že 80 let in nikome ništa! Če pa so sprti z drugimi....ne pomeni nujno da so oni bad guys.... Jebiga, zdaj je na oblasti Hojs. Morda bo kdaj spet kdo drug....ampak trenutno so na oblasti oni...in se bo plesalo tako kot oni igrajo! Nekako tako je Dolanc pojasnil v svojih časih ..
No pol bi blo bolje da bi ti ostal v tistih casih. Ce si minister to ne pomeni da si savdski princ.

Beri: se vedno veljajo zakoni
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Ok to kar si napisal je strasljivo, do sedaj nisem verjel v to, ceprav je marsikdaj marsikdo pojamral in navrgel kaksno tako… menil sem, da to ni mogoce, da tam delate ljudje z integriteto, ocitno sem bil naiven. Seveda pa to ocitno nakazuje, da je policija politicna, pristranska in ocitno skorumpirana. Ne glede na to, da je vec kot ocitno bila interesno vodena in so se dogajale taksne in drugacne resnicno nisem verjel v to.
Razocaranje na celi crti…
Vsi deli JU (tudi policija) so vedno pod vplivom vladajoce politike. Glede tega ni dvomov.

Ampak ti bom dal bolj plasticno primerjavo:

Prejsnja garnitura ni naredila nic ce je v pisarni visela titova slika (kar je za moje pojme nesprejemljivo). Ampak ce ta slika ni visela se nihce ni vtaknil vate in to da nisi levicar ni bila ovira za napredovanje ce si bil sposoben.

Sedaj je pa tako da ne napredujes ce javno ne izrazis svojega gneva nad levico.

In to je najbolj bolece: da pridejo na oblast ljudje za katere si stalno menil da so boljsi in bodo delali bolje, potem se zgodita pa hojs in kangler.

Edino kar me tolazi je to da vsaj na kakem drugem podrocju ni tako, ampak s policijo delajo kot revolucionarji leta 45.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.612
1.240
113
Ne bi rad bil žaljiv...ampak če se dobro spomnim iz teme o plačah, si enkrat izpostavljal svoje zneske. Če so taki, morda nisi najbolj merodajen za komentirat napredovanja. Jaz in prakticno vsi moji bliznji, ter še kup kolegov, smo v zadnjih 40 letih dogurali do in preko 50. PR.....tako da nekaj vem kako se napreduje. In ja, skoraj vsa napredovanja so bila pod levimi...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Ne bi rad bil žaljiv...ampak če se dobro spomnim iz teme o plačah, si enkrat izpostavljal svoje zneske. Če so taki, morda nisi najbolj merodajen za komentirat napredovanja. Jaz in prakticno vsi moji bliznji, ter še kup kolegov, smo v zadnjih 40 letih dogurali do in preko 50. PR.....tako da nekaj vem kako se napreduje. In ja, skoraj vsa napredovanja so bila pod levimi...
Tezko si zaljiv ce ti je merilo uspeha do katerega PR si v JU napredoval. Sploh ob upostevanju da so skoraj vsi v JU ocenjeni s 5 kar pomeni napredovanje za dva razreda vsaka tri leta. Poleg tega ce si dogural do 50 razreda si startal v 40. Ce si 40 let rabil za 10 razredov pol nisi lih kapaciteta za kako zaljenje na nivoju.

Jaz se ne morem pritozevat (ce bi dobro bral bi to ze vedel) saj sem v vseh letih napredoval vedno ko sem lahko. Ampak jaz nisem govoril o napredovanjih na delovnem mestu ampak o napredovanjih na vodstvena delovna mesta.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
mene pa preseneča, da eni ne morete verjet da naš sistem javnih uslužbencev na plano porine največji gnoj, ni to logično?

poleg tega pa, presenečenje nad trenutnim početjem? če se je 20 let delalo v drugo, valda je zdaj tolko večji blow back ...

je pa vse to skupaj seveda mimo in škodljivo za državo, ampak to povprečnega volilca ne zanima, njega zanima samo da bo naslednja 4 leta na oblasti njegov človek, dlje pamet ne seže.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
mene pa preseneča, da eni ne morete verjet da naš sistem javnih uslužbencev na plano porine največji gnoj, ni to logično?

poleg tega pa, presenečenje nad trenutnim početjem? če se je 20 let delalo v drugo, valda je zdaj tolko večji blow back ...

je pa vse to skupaj seveda mimo in škodljivo za državo, ampak to povprečnega volilca ne zanima, njega zanima samo da bo naslednja 4 leta na oblasti njegov človek, dlje pamet ne seže.
Ja saj, mene jezi sam to da to dela opcija za katero sem verjel da tega ne bo v tej meri.

Ker problem je da bo ob menjavi bumerang...ker bodo tud kontra menjali ko z mitraljezom
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.270
113
...Sedaj je pa tako da ne napredujes ce javno ne izrazis svojega gneva nad levico....
Mislim, da si hotel napisati: ... nad desnico.

Mogoče je res Hojs odgovoren za omenjeno oceno tveganja. Vendar ne verjamem. To je - operativna izvedba - na nivoju pod njem.
On gre delat oceno tveganja.
Je dir kliničnega odgovoren za tista podkupovanja skladiščnika za preskakovanje vrst?
Potem ste tudi Vi za svojega otroka, ki trosi korono naokoli.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... mogoče pa deca ne trosijo korone, ker jim imunski sistem boljš deluje (vsaj če so se "najedli dreka" dovolj zgodaj)
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Mislim, da si hotel napisati: ... nad desnico.

Mogoče je res Hojs odgovoren za omenjeno oceno tveganja. Vendar ne verjamem. To je - operativna izvedba - na nivoju pod njem.
On gre delat oceno tveganja.
Je dir kliničnega odgovoren za tista podkupovanja skladiščnika za preskakovanje vrst?
Potem ste tudi Vi za svojega otroka, ki trosi korono naokoli.
Pac point je, da so ga dobili nepripravljenega. Hojs je izjemen retorik itd, poglej si npr soocenje z Nemcem pri Slaku. Ampak tu ni pricakoval da mu bodo pod nos vrgli obmocje varovanja. In se mu je ocitno utrgalo. Samo nekaj je ko se utrga lokalnemu pijancku ob 14.00 v lokalu ker se skrega kdo je bil kriv za inflacijo v 80ih, drugo pa da se utrga ministru, ki nato zmerja svoje zaposlene
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Če bi js na cesti policaja zmerjal z lenuhom, ali bi dobil kakšno kazen? za žalitev uradne osebe npr?