Policija

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Kazen je velika ali pa mala. Kak vzameš. To pomeni da te je delodajalec opomnil da si ga nekaj vsral in da boš brez šihta če ga boš še dalje sral. Če ga boš pa kapitalno vsral boš pa lahk brez šihta, tudi če ne dobiš tega opomina. Generalno gledano ni to vse skup nič. Velja pa mislim da 12 mesecev. Prtožbe na to ni, lahk samo tožiš.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Kazen je velika ali pa mala. Kak vzameš. To pomeni da te je delodajalec opomnil da si ga nekaj vsral in da boš brez šihta če ga boš še dalje sral. Če ga boš pa kapitalno vsral boš pa lahk brez šihta, tudi če ne dobiš tega opomina. Generalno gledano ni to vse skup nič. Velja pa mislim da 12 mesecev. Prtožbe na to ni, lahk samo tožiš.
Ne. Na podlagi tega izgubis siht na podlagi napake brez disciplinske
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Sj to je naravnost bizarno. Kućko Plavi najprej zažge skoraj celotni državni arhiv...in nato dobi pravljičarja Repeta da napiše zgodovino o njem.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
A ni logično, da za starega komunista na zaslišanju obesijo titovo sliko, da se bolj domače počuti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ljudje se spreminjajo, nekateri celo na boljse. Je pa titova slika visela vsaj v dveh ljubljanskih postajah zadnji dve leti. Pac stari prdci komandirji, ki mislijo, da so Macka za jajca prijeli.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Hitler Tito. Tam tam sta ja. Oba sta 3/4 evrope dol ruknila in zjebala pol sveta za lep čas.
En pač sredi stoletja en pa 30 let po svoji smrti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Ups, ne bodo ga imeli radi :)
Policisti torej za večje stvari rabijo navodilo resornega ministra. Lahko računamo, da ob kakem večjem ropu ali nesreči na avtocesti ne bodo šli na teren, dokler jim tega ne zapove resorni minister. Prevelika reč, da bi se je lotili kot njihovo osnovno nalogo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Ups, ne bodo ga imeli radi :)
Policisti torej za večje stvari rabijo navodilo resornega ministra. Lahko računamo, da ob kakem večjem ropu ali nesreči na avtocesti ne bodo šli na teren, dokler jim tega ne zapove resorni minister. Prevelika reč, da bi se je lotili kot njihovo osnovno nalogo.
Ne, zelo preprosto je. Napadi so se zgodili izven obmocja varovanega prostora (kjer morajo zagotavljat posebne ukrepe za varovanje), olaj pa je v opomine napisal da niso izvajali teh ukrepov. In ce zeli hojs da se to izvaja tudi 100m stran od tega obmocja, naj to obmocje poveca.

Ta deb.il je skupaj s kanglerjem poskrbel za napredovanje folka izkljucno na podlagi osebnih povezav. In se dogaja da so na visoko pozicionirana delovna mesta prisli ljudje, ki so bili v vseh prejsnjih kokektivih skregani z vsemi sodelavci, napredujejo ljudje ki so pijani razbijali avtomobile in skusali zbezat s kraja PN, napredujejo ljudje ki so sodeovali pri razkrivanju tajnih podatkov itd itd itd.

Kot desni volilec, ki sem leta preziral kaj pocne leva stran ko je na oblasti, lahko sedaj iz prve vrste spremljam dobesedno unicevanje institucije v kateri sem zaposlen.

Briga mene za hojsa, tip bo cez pol leta na smetiscu zgodovine, hudo mi je za ljudi, ki so cele kariere pridno delali in jim sedaj hojs nastavlja za sefe ljudi, ki enostavno sploh ne vedo kaj vodijo.

Pa sem zagovarjal objavo plac, se strinjal s hojsom glede stavke PSS ampak kar je prevec je pa prevec. Ko je hotel zaposliti svojega prijatelja, mu je notranja povedala da ga ne more zaposliti ker ni opravil varnostnega preverjanja in obstajajo zadrzki za zaposlitev. No pa je olaj zamenjal serijo vodij od najvisjega, do zadnjega po liniji, ker niso hoteli podpisan pozitivne varnostne ocene. In novi so to pac podpisali. Sej bodo ovadbe pa obsodbe zaradi zlorabe polozaja, sam skoda vmes je pa narejena.

In ko se hahljate kako je hojs “svoje povedal lenuhom”, se vprasajte kako bi se pocutili ce bi vas vas sef pavsalno zmerjal z lenuhi po medijih, hkrati bi pa mimo razpisov zaposloval prijatelje in hcerke prijateljev itd....