Policija

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Žalostno.
Zakaj teh zadev ne plasirate do novinarjev, da bi prišlo do širše javnosti?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.678
6.237
113
Žalostno.
Zakaj teh zadev ne plasirate do novinarjev, da bi prišlo do širše javnosti?
Ker se mi zdi to plasiranje informacij novinarjem brezveze, ker uporabijo samo del ki ustreza njihovim gospodarjem. Ce je pa hcerka hkrati punca od sina enega od novinarjevih gospodarjdv, pol se pa ne objavi.

Pac najvecji problem je da je desnica na MNZ dala nori dvojec Hojs-Kangler

Prvi je dobesedno manicen in nima obcutka kdaj je dovolj, drugi pa izzivlja vse frustracije zaradi ovadb ki so ga doletele itd
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
A se ti zdi to problem ali je to namerno narejeno, da se razf… policijo, tako da ko bodo levi na oblasti, ne bo noč se dalo narediti?
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.736
2.097
113
Ne, zelo preprosto je. Napadi so se zgodili izven obmocja varovanega prostora (kjer morajo zagotavljat posebne ukrepe za varovanje), olaj pa je v opomine napisal da niso izvajali teh ukrepov. In ce zeli hojs da se to izvaja tudi 100m stran od tega obmocja, naj to obmocje poveca.

Ta deb.il je skupaj s kanglerjem poskrbel za napredovanje folka izkljucno na podlagi osebnih povezav. In se dogaja da so na visoko pozicionirana delovna mesta prisli ljudje, ki so bili v vseh prejsnjih kokektivih skregani z vsemi sodelavci, napredujejo ljudje ki so pijani razbijali avtomobile in skusali zbezat s kraja PN, napredujejo ljudje ki so sodeovali pri razkrivanju tajnih podatkov itd itd itd.

Kot desni volilec, ki sem leta preziral kaj pocne leva stran ko je na oblasti, lahko sedaj iz prve vrste spremljam dobesedno unicevanje institucije v kateri sem zaposlen.

Briga mene za hojsa, tip bo cez pol leta na smetiscu zgodovine, hudo mi je za ljudi, ki so cele kariere pridno delali in jim sedaj hojs nastavlja za sefe ljudi, ki enostavno sploh ne vedo kaj vodijo.

Pa sem zagovarjal objavo plac, se strinjal s hojsom glede stavke PSS ampak kar je prevec je pa prevec. Ko je hotel zaposliti svojega prijatelja, mu je notranja povedala da ga ne more zaposliti ker ni opravil varnostnega preverjanja in obstajajo zadrzki za zaposlitev. No pa je olaj zamenjal serijo vodij od najvisjega, do zadnjega po liniji, ker niso hoteli podpisan pozitivne varnostne ocene. In novi so to pac podpisali. Sej bodo ovadbe pa obsodbe zaradi zlorabe polozaja, sam skoda vmes je pa narejena.

In ko se hahljate kako je hojs “svoje povedal lenuhom”, se vprasajte kako bi se pocutili ce bi vas vas sef pavsalno zmerjal z lenuhi po medijih, hkrati bi pa mimo razpisov zaposloval prijatelje in hcerke prijateljev itd....
zakaj pa še niso ovadbe? zakaj šele bodo?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.678
6.237
113
A se ti zdi to problem ali je to namerno narejeno, da se razf… policijo, tako da ko bodo levi na oblasti, ne bo noč se dalo narediti?
Ne jaz iskreno mislim da ti lunatiki verjamejo da je neka visja sila proti njim in sedaj postavljajo na pozicijo vsakogar ki jih preprica da je borec proti levi strani
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.317
5.841
113
pri taščici
Ne, zelo preprosto je. Napadi so se zgodili izven obmocja varovanega prostora (kjer morajo zagotavljat posebne ukrepe za varovanje), olaj pa je v opomine napisal da niso izvajali teh ukrepov. In ce zeli hojs da se to izvaja tudi 100m stran od tega obmocja, naj to obmocje poveca.

Ta deb.il je skupaj s kanglerjem poskrbel za napredovanje folka izkljucno na podlagi osebnih povezav. In se dogaja da so na visoko pozicionirana delovna mesta prisli ljudje, ki so bili v vseh prejsnjih kokektivih skregani z vsemi sodelavci, napredujejo ljudje ki so pijani razbijali avtomobile in skusali zbezat s kraja PN, napredujejo ljudje ki so sodeovali pri razkrivanju tajnih podatkov itd itd itd.

Kot desni volilec, ki sem leta preziral kaj pocne leva stran ko je na oblasti, lahko sedaj iz prve vrste spremljam dobesedno unicevanje institucije v kateri sem zaposlen.

Briga mene za hojsa, tip bo cez pol leta na smetiscu zgodovine, hudo mi je za ljudi, ki so cele kariere pridno delali in jim sedaj hojs nastavlja za sefe ljudi, ki enostavno sploh ne vedo kaj vodijo.

Pa sem zagovarjal objavo plac, se strinjal s hojsom glede stavke PSS ampak kar je prevec je pa prevec. Ko je hotel zaposliti svojega prijatelja, mu je notranja povedala da ga ne more zaposliti ker ni opravil varnostnega preverjanja in obstajajo zadrzki za zaposlitev. No pa je olaj zamenjal serijo vodij od najvisjega, do zadnjega po liniji, ker niso hoteli podpisan pozitivne varnostne ocene. In novi so to pac podpisali. Sej bodo ovadbe pa obsodbe zaradi zlorabe polozaja, sam skoda vmes je pa narejena.

In ko se hahljate kako je hojs “svoje povedal lenuhom”, se vprasajte kako bi se pocutili ce bi vas vas sef pavsalno zmerjal z lenuhi po medijih, hkrati bi pa mimo razpisov zaposloval prijatelje in hcerke prijateljev itd....
Komentar glede hojseve izjave
Ta kreten je tok butast, da se ne zaveda, da okoli njega hodijo ljudje z metki za pasom. Samo eden je potreben…
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Hojs lepo serje po 8 jurjev policistov. Kdo je zdaj tukaj neumen? Če je na oblasti dec in to mu narod dovoljuje, potem naj jo tako. Če policisti ne bi bili lenuhi bi od te garniture na oblati večina lepo bila nekje na enem placu v eni sobi.
Vendar ne, je treba pohlevne slovenčke lovit na radarjih, telefonih, pjane,... da evriči poleg davkov še tako prihajajo v proračun.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
A ni to razžalitev uradne osebe? A to za ministre in ostalo vladno garnituro ne velja?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
ksz
Policija je politična in dokler bodo policaji hvalil svoje kolege, češ da so bivši pripadniki sdv. ta čas ne bo izboljšav. Da ne omenjamo raznih omar katere polnijo z raznimi papirji z "našimi".
Hojs je bedak, tako kot večina sdsovcev. Ampak, so bili do sedaj direktorji policije, šefi kriminalistov ali ministri kaj drugačni? Sama korupcija in droge ampak to nekatere ni motilo. Motijo jih le ga butasti hojsi.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
mogoce so bili bolj butasti, ampak niso tega razglasali naokoli.

hojs pa pride spocit z dopusta in spet blekne eno nepremisljeno na ravni debila.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in 8888

netko

Guru
25. jul 2007
6.736
2.097
113
Ker je tezko operirat s podatki (dokazi) ce so na vseh kljucnih pozicijah ljudje ki so sodelovali pri dejanju. Ampak bos videl da bodo, sam glej in se cudi.
Ok to kar si napisal je strasljivo, do sedaj nisem verjel v to, ceprav je marsikdaj marsikdo pojamral in navrgel kaksno tako… menil sem, da to ni mogoce, da tam delate ljudje z integriteto, ocitno sem bil naiven. Seveda pa to ocitno nakazuje, da je policija politicna, pristranska in ocitno skorumpirana. Ne glede na to, da je vec kot ocitno bila interesno vodena in so se dogajale taksne in drugacne resnicno nisem verjel v to.
Razocaranje na celi crti…
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Ok to kar si napisal je strasljivo, do sedaj nisem verjel v to, ceprav je marsikdaj marsikdo pojamral in navrgel kaksno tako… menil sem, da to ni mogoce, da tam delate ljudje z integriteto, ocitno sem bil naiven. Seveda pa to ocitno nakazuje, da je policija politicna, pristranska in ocitno skorumpirana. Ne glede na to, da je vec kot ocitno bila interesno vodena in so se dogajale taksne in drugacne resnicno nisem verjel v to.
Razocaranje na celi crti…

pha, pa meni ocitajo naivnost...
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N