Podaljšanje registracije vozila preko eUprave

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
No, da javim. V Torek zjutraj oddal naročilo preko spleta, danes je poštar prinesel na dom. Če bi bilo tvegano, da ne bi bilo nikogar doma, bi označil sobotno dostavo in bi takrat bila dostava zagotovljena.
Če bi šel na AMZS, bi plačal 8,9€ in čakal za šalterjem. Tako pa sem plačal 4,97€. Privarčeval sem torej slabe 4€ + strošek menjave prometne, saj je stara že imela 4 štemplje in bi na AMZS moral plačati še za novo prometno. Ne vem sicer, koliko stane nova, v 4 letih sem že pozabil.

Poleg je bilo v kuverti tudi obvestilo, citiram:



Skratka, sem zelo zadovoljen s tem načinom, zato se ga bom od sedaj dalje posluževal vsako leto.

LP
Vse ok, samo tole glede sobotne dostave je pa no go. Pošta ob sobotah ne dostavlja!
P.S.: Ravno gledam, kje se pa to poravna:
-poravnana je letna dajatev za uporabo vozila v cestnem prometu, izjema ste lastniki, ki ste oproščeni te dajatve
 

placki

Pripravnik
10. apr 2008
49
3
8
Hvala za odgovore, sporočim, če kaj uredim.
Zdravo,
zadevo uredil. Na UE so mi izdali novo prometno. Zadevo so morali urejati na ministrstvu, prišlo pa naj bi do napake v neki fazi programa (tako so odgovorili). Bilo je potrebno nekaj e-mailov, da se je stvar uredila. Sedaj v prometnem piše pravi datum. Sem se pa z gospo na UE vse lepo dogovoril.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in tony