Po Sloveniji z avtodomom

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Jeseni je bil eden s prikolico na PZA Rogaška - so rekli na občini, da ni panike :zmaga: - https://www.avtokampi.si/pza-rogaska-slatina

pza-rogaska-slatina-1.jpg
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Večina slovenskih PZAjev ni po obiskanosti P od PZA (Koper je rahla izjema), zato tudi "padalci" s prikolami, kombiji, "šotorčki" ne motijo.

Bi vas pa rad videl na kakih obleganih I, A, D in F točkah, ko se vsak dan izmenja po par deset avtodomov in je 16. ura že pozna če želiš dobit prostor.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Una fotka s Kop mi je huda, ko je tip navlekel prikolo na PZA Kope, na sosedni plac je pa nabil avto....
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
:zavijazocmi: Če je bil dan taprav pa še roštilj na tretji plac. Kaj češ, bazen bedakov je neizmeren. Zagovarja se pa, da itak ni nobenga druzga na placu. Le zakaj neki ne? :valjamse:
Saj mislim da si ti pred kratkim pisal o modelu, ki je v Planici zabijal tendo? Al pa o penzičih pri sosedih v fazi "sve-je-to-naše", "kdor-ne-skače-nej-slovenc-hejehej" in "oooo-oooooooooooo-paaaaaaa".... :bonk:
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.020
772
113
Saj ni potrebno kakšne zagrete razprave. Se pravi, se greš pofočkat, kar se tako ali tako moraš, sproti vprašaš, če je prikolica cool, če je je, če ni ni. Rešen. Hvala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
:zavijazocmi: Če je bil dan taprav pa še roštilj na tretji plac. Kaj češ, bazen bedakov je neizmeren. Zagovarja se pa, da itak ni nobenga druzga na placu. Le zakaj neki ne? :valjamse:
Saj mislim da si ti pred kratkim pisal o modelu, ki je v Planici zabijal tendo? Al pa o penzičih pri sosedih v fazi "sve-je-to-naše", "kdor-ne-skače-nej-slovenc-hejehej" in "oooo-oooooooooooo-paaaaaaa".... :bonk:
Jap, točno. Nimaš kej takle je. Lohk pa te bedake z lahkoto primerjam s Čehi na Murtru učas. Je kupu prikolco, Mercedez pa čoln, pa je mislu, da je use njegov.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
To imam na voljo v ožjem družinskem krogu pa ne vem ali se mi splača it delat izpit za kamion, če potem ne bom mogel nikjer parkirat ker bodo vsi postrani gledali! :D