Po Sloveniji z avtodomom

27. jan 2022
4.706
1.676
113
Cena je čisto normalna - taka kot jo imajo vsi drugi; zdaj ali je to preveč ali celo premalo, določi trg. Po navadi so sredi maja vsi poletni termini zapolnjeni.

V eni drugi temi en sprašuje kako dobit najcenejši RaC,pa so cene okoli polovice tega.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.020
772
113
Cena, da je normalna, vi niste normalni, samo naključje je, da imate polne žepe. No, naključje ni, že vemo zakaj. Vprašaj se, zakaj ti repliciram tako. 10 dnevni najem + vsi ostali stroški. Medtem pa zbiramo za otroke, da bojo šli par dni na morje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
In kaj ma zbiranje za otroke tukaj veze z rožicami? Če so ljudje tok nori, da to plačajo, pol je že ok cena. Zase vem, da tega ne plačam nikakor. Je pa res, da ne plačam 200+ EUR mobilne hišice v kampu, pa lahko vidiš, da grejo ko vroče žemljice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.020
772
113
Mah, samo na živce mi gre, itak da nima veze. Normalno pa to ni. Al kaj? 3k za 10 dnevni dopust?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Če bi bilo predrago, ne bi bilo razprodano. To pomeni da je prepoceni. Kot so bile prepoceni mobilne hiške v Maredi pred petimi leti za 398 eur/noč.
 
27. jan 2022
4.706
1.676
113
Cena, da je normalna, vi niste normalni, samo naključje je, da imate polne žepe. No, naključje ni, že vemo zakaj. Vprašaj se, zakaj ti repliciram tako. 10 dnevni najem + vsi ostali stroški. Medtem pa zbiramo za otroke, da bojo šli par dni na morje.
Ker si neotesana bu..la?

Želeli ste si kapitalizem, ja tudi zbiranje zamaškov,... Sedaj jokate zaradi (na videz) levičarske doktrine vlade. Najem avtodoma ni niti v zgornji polovici nepotrebnih izdatkov, kaj šele med nujnimi izdatki.

PS: ne oddajam avtodomov, imam pa vpogled preko prijatelja, ki to dela po minimalno nižji ceni od te, ki jo zgoraj reklamirajo - vsako leto zamenja kak avtodom, stare zj..ane a dobro vzdrževane pa odproda srečnim novim lastnikom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla