No tu se začnem spraševati kje je moderator, da dopusti žaljenja in javno blatenje "Janšistov", ko pa se omeni GOLOB pa se takoj ukine PARLAMENT. Dajte zdaj tega pajaca sonija na mrzlo za kako leto. recimo. Zakaj, ker je nestrpen do vsega kaj ni golob.
a na poste 123 pozabljaš, zelo grobo žali vse, ki se ne strinjajo z njim...

mater, te imam poln kufer s toti tvojim srbijanskim nabijanjem, ne vem, ali si res tako fuk***n, ali pač iz dolgega časa namerno nabijaš...