Pijan policist + sluzbeno vozilo+nesreca+pobeg

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Da se ne bom ponavljal bom to poiskusil citirati.



Citat:
Uporabnik Matey pravi:

drgač pa lej - tuki so zdej zapisali da je kriv alkohol oz. vinjen voznik, ok. ampak jst pa tebi nisem pisal o zapisniku, ampak o RAZLOGU za nesrečo po TVOJI teoriji, po kateri v primeru, da se pijani voznik zaleti, ni kriv alkohol v vozniku ampak neprilagojena hitrost. saj če bi pripeljal počasneje, ga nebi zaneslo in se nebi podrsal v nasproti vozeče vozilo. pa ne mi rečt da se zdej pa dejansko ne boš strinjal s tem?
shocked-1.gif






Vse napisano je na podlagi tvojega vida z plasnicami stardec. Malo smo hoteli odpreti oci, da ni vse tako preprosto. Ampak nekateri so me opozorili, da me caka tezko delo. Ocitno res
grin1.gif




Primerjaj zgoraj citirano in moj link do voznika, ki zaradi neprilagojene hitrosti ni izdelal ovinka.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.340
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Aja, s zapisnikom nebo šlo, ker ne moreš prit do njega, pa vseeno veš kaj v njem piše? Si pa vsevedni majstr, da ga ni para...

Nekako si kar pozabil kaj skoz blebetaš.
TI in še nekaj ostalih kanonov tukaj kar naprej trdite da polcaji ZMERAJ napišejo neprilagojena hitrost ,čeprav je krivo nekaj drugega. Kapiš? Tega ne trdim jaz, ampak TI. Jaz pravim (pa tudi stroka tako pravi) da je za nesreče NAJVEČKRAT kriva neprilagojena hitrost. Ne pa zmeraj!
Kot sem že neštetokrat napisal, je alkohol TUDI vzrok nesreč in to celo pri vrhu lestvice vzrokov. In to SE zapiše, le ti kar nekaj trdiš u tri pm, da se ne zapiše. NI pa to najpogostejši vzrok, ker je v resnici najpogostejši vzrok divjanje.
Samo ti in še kup dinamikov tukaj kar nekaj lapate in trdite kot teleta, ker veste, da vozite prehitro ter več kot je dovoljeno in da ste zato prav vi potencialni kandidati za povzročitev te NAJPOGOSTEJŠE nesreče, to je PREVELIKE IN NEPRILAGOJENE HITROSTI.
Bo zdaj šlo?

PS: Pa še to.
Če bi že imeli polcaji kje vzrok, da bi lagali javnosti bi imeli prav tukaj vzrok za laganje. Le zakaj niso polcaji pol napisali, da je polcaj pač moral peljat prehitro in da ni bil pijan? Pa bi bla stvar rešena. Saj polcaju verjetno ni dala pihat oškodovanka v tej nesreči, ampak najbrž polcaj...kaj pravš?
Torej, lapaš da se kar kadi.


hysterical-1.gif



obračanje, obračanje...
aplauz.gif



če te nebi poznal (virtualno) bi se ti še spravil spet kaj dopovedovat o tem kaj dejansko sm jst rekel, kaj dejansko si ti rekel (oz. napisal) in kako greš vse skupaj tako obračat da moram it še enkrat vse skupi prebrat, ker me tako zmedeš s tem, kaj sm jst kao napisu in česa ti baje nisi...
tako pa si me že dovolj nasmejal za danes in se mi ne da več za brezveze klofat po tipkovnici.. lep dan še naprej
zmaga.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
lep dan še naprej
Hvala enako.
No, vidiš, da sploh ni težko priznat, ko ti in še par podobnih patronov čvekate traparije. Sicer bolj pozno štekate, ampak počas boste pogruntal, da lapate brezveze in kar tako malo na pamet in počes, samo da se zdite sami sebi pametni, pa se pol izkaže, da niste preveč.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
grin1.gif


No, stardec, mislim da si v tem primeru ti sunil mimo, čeprav si spisal lep prispevek.
aplauz.gif


Zgornja dva fanta zanima nekaj drugega. Pustimo pri miru sedaj vse policiste, zapisnike ... etc. Fora je v tem, da se gre za razlog nesreče. Razlog pa je vožnja pod vplivom alkohola in ne neprilagojena hitrost, čeprav je prva stvar izzvala drugo. To je isto, kot bi jaz udaril nekoga in trdil, da je kriva moja roka in ne jaz. Nisem sicer prepričan, kaj si ti trdil v prejšnjih prispevkih - ali to, da je kriva neprilagojena hitrost ali pa to, da policisti zapišejo v večini primerov pravilen razlog nesreče. S prvim se seveda ne strinjam, z drugim pa se.

Tako, pa pomirite strasti.
roza.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
.... Fora je v tem, da se gre za razlog nesreče. Razlog pa je vožnja pod vplivom alkohola in ne neprilagojena hitrost, čeprav je prva stvar izzvala drugo. To je isto, kot bi jaz udaril nekoga in trdil, da je kriva moja roka in ne jaz.
Kaj bi bil pa vzrok za nesrečo, še bi policaj vozil popolnoma enako kot je, samo da bi bil trezen???
Pa ne mi zdej da se treznemu to ne more zgodit, saj preko 90% nesreč povzročijo trezni.


A kdo verjame, da je bil ta edini policaj , ki je pijan odpeljal z zabave ob otvoritvi nove policijske postaje?
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Ne vem, kaj bi se zgodilo, ČE bi bil trezen. Nočem predvidevat, ker je nepredvidljivo. Se pa strinjam, da je stvar dvorezna - lahko si pijan in voziš ZAVESTNO prehitro, ker si pač popil preveč po zakonu, nisi pa še "izgubil zavesti", lahko pa si mrtvo pijan oz. ulit in voziš (pre)hitro in se tega ne zavedaš. Čeprav v praksi ljudje iz drugega primera vozijo v glavnem zelo počasi in vijugajo etc. Ko potegneš črto, ugotoviš, da stvari vsekakor niso črno-bele.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
A bi tega voznika lahko lovili, glede na to, da je pobegnil s kraja nesreče?
cool-1.gif
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
grin1.gif


No, stardec, mislim da si v tem primeru ti sunil mimo, čeprav si spisal lep prispevek.
aplauz.gif


Zgornja dva fanta zanima nekaj drugega. Pustimo pri miru sedaj vse policiste, zapisnike ... etc. Fora je v tem, da se gre za razlog nesreče. Razlog pa je vožnja pod vplivom alkohola in ne neprilagojena hitrost, čeprav je prva stvar izzvala drugo. To je isto, kot bi jaz udaril nekoga in trdil, da je kriva moja roka in ne jaz. Nisem sicer prepričan, kaj si ti trdil v prejšnjih prispevkih - ali to, da je kriva neprilagojena hitrost ali pa to, da policisti zapišejo v večini primerov pravilen razlog nesreče. S prvim se seveda ne strinjam, z drugim pa se.

Kot sem opazil je tekst razumljiv se tistim, ki tukaj sploh ne sodelujejo.

Zakaj je treba potem nekaj trditi, cesar sploh nismo napisal in tukaj sploh ni pomembno, ampak je samo ena razlaga. Podas linke, razlozis in bum beseda se obrne, seveda tudi stavek in se zasuce v krogu.
confused-1.gif
A?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
No, stardec, mislim da si v tem primeru ti sunil mimo, čeprav si spisal lep prispevek.

Zgornja dva fanta zanima nekaj drugega. Pustimo pri miru sedaj vse policiste, zapisnike ... etc. Fora je v tem, da se gre za razlog nesreče. Razlog pa je vožnja pod vplivom alkohola in ne neprilagojena hitrost, čeprav je prva stvar izzvala drugo. To je isto, kot bi jaz udaril nekoga in trdil, da je kriva moja roka in ne jaz. Nisem sicer prepričan, kaj si ti trdil v prejšnjih prispevkih - ali to, da je kriva neprilagojena hitrost ali pa to, da policisti zapišejo v večini primerov pravilen razlog nesreče. S prvim se seveda ne strinjam, z drugim pa se.

Tako, pa pomirite strasti.
.
Najbrž nisi vsega bral, zato ne poznaš zadeve.
Tle nekaj kanonov skoz trdi, da polcaji za VSAKO nesrečo napišejo , da je kriva neprilagojena hirost. Jaz pa trdim, da to ni res. Nič druzga.
In v tem primeru o katerem debatiramo, jim pa nekaj ne paše, pa sploh ne vedo kaj so polcaji zapisali.
Če že kje, so prav v tem primeru polcaji (in pazi to) na svoji koži pokazali, da le niso tako nekritični do samga sebe in so povedali, da tudi fantje iz njihovih vrst pijejo in delajo prekrške. Saj so vendar polcaji dali pihat sodelavcu!
Pa to spet ne paše tukajšnjim dinamikom in kar naprej nekaj tupijo.
A mogoče misliš, da bi blo polcaje bolj sram priznat, da se je nesreča zgodila zaradi prevelike hitrosti, kot pa priznat, da je bil pijan?
Hehe, no, saj to je po svojem zanimivo. Za Alterjevce je bolj sramotno vozit neprilagojeno kot pa pijano.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.340
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:Najbrž nisi vsega bral, zato ne poznaš zadeve.
Tle nekaj kanonov skoz trdi, da polcaji za VSAKO nesrečo napišejo , da je kriva neprilagojena hirost.

ne-ne-1.gif
ni res. jst tega nisem nikoli trdil... če pa si 100% da je tako, prosim dokaži. kkšn link oz. citat mene bi bil čist ok. mah kaj samo mene, citiraj prosim kogarkoli, ki je baje to trdil.


Citat:
Uporabnik stardec pravi:Če že kje, so prav v tem primeru polcaji (in pazi to) na svoji koži pokazali, da le niso tako nekritični do samga sebe in so povedali, da tudi fantje iz njihovih vrst pijejo in delajo prekrške. Saj so vendar polcaji dali pihat sodelavcu!

kaj, a zdej jim nej pa ploskam, ker so za spremembo opravili svoje delo? itaq pa tudi do tega nebi prišlo, če nebi pingvin podrsal po nasproti vozečem avtu... če bi ga normalno ustavila kontrola (kar se itaq nebi zgodilo), bi samo malo poklepetali in gasa dalje, brez kakršnegakoli alkotesta. pa ne mi zdej pisat, da nebi bilo tako, ker vsi dobro vemo, da bi bilo tako
smirk-1.gif


Citat:
Uporabnik stardec pravi:A mogoče misliš, da bi blo polcaje bolj sram priznat, da se je nesreča zgodila zaradi prevelike hitrosti, kot pa priznat, da je bil pijan?

v temu topicu vsaj midva sploh ne diskutirava o tem. drgač pa se verjetno bolj sramujejo alkoholiziranosti. čeprav glede na to, koliko pingvinov ga redno pije in vozi, je to sramovanje bolj uradno kot dejansko.

Citat:
Uporabnik stardec pravi: Za Alterjevce je bolj sramotno vozit neprilagojeno kot pa pijano.

not true again... kje ti to pobiraš...
hysterical-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
ni res. jst tega nisem nikoli trdil... če pa si 100% da je tako, prosim dokaži. kkšn link oz. citat mene bi bil čist ok. mah kaj samo mene, citiraj prosim kogarkoli, ki je baje to trdil.
Veš kaj, neda se mi brskat po smeteh. Dej ti če se ti da. Če boš hotel boš itak priznal, da se tle kar naprej govori, da polcaji zmeraj napišejo neprilagojena hitrost, ker se jim, kao, po vašem, neda raziskovat, če pa neboš hotel, pa itak nima smisla.
Kje jih pobiram? Okol vas jih pobiram. Kdor vidi in kdor je sposoben videt, ni problem pobirat.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.340
113
lej no.. če mislimo tuki kao eno debato ufuravat, bi bilo lepo od tebe da stojiš za napisanim in dokažeš to, v kar si tok prepričan oz. kar pišeš. če imaš čas za pregovarjat se non-stop, imaš tudi čas da malce pobrskaš po raznih drugih temah ali pa vsaj po prvih straneh tega topica.
tko da še enkrat, prosim navedi moj citat po možnosti z linkom, kjer sm napisal da policisti VEDNO napišejo neprilagojeno hitrost. do takrat pa mislim da nimava kej več za razgovarjat, ker sem v bistvu že dokazal svoje...

pa lep sončen dan še naprej
smile-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Čas imam, da se mi pa ne. Kar ti po kanti koplji.
Malo dane se ti pa exhair in podobni zmeraj usajate, kadar kje piše, da se je nesreča zgodila zaradi neprilagojene hitrosti. Do zdaj od vas iz kluba dinamikov, niste še nikol priznali, da je kdo nesrečo naredu zarad prevelike in neprilagojene hitrosti. Zmeraj tupite, da so polcaji to samo tako napisali, ker se jim neda odkrivat pravega vzroka.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.340
113
si že pomislu da se nismo nikoli strinjali z vzrokom zato, ker res ni bil pravi? pač še ni bilo takega primera na tabli, ali pa se ga jaz ne spomnim oz. sem ga spregledal. ko pa bo enkrat nekdo zletel vn s ceste in bo napihal 0,0, ne bo pod vplivom psihoaktivnih substanc, imel neoporečen avto oz. opremo (gume, zavore, ...) ter ga ne bo nihče izsilil - takrat pa bom takoj napisal da je bedak vn letel zaradi neprilagojene hitrosti
zmaga.gif




dokler pa se ga bo nekdo nažgal in potem norel okol, posledično pa kasneje zletel s ceste in povzročil nesrečo, pa se ne bom nikoli strinjal da jev zrok nesreče neprilagojena hitrost, kot trdiš ti. simple as that.



in ja, policajem se v 95% nesreč ne da odkrivat pravega vzroka za nesrečo.





zdej pa prosim nehi bluzit tuki po tabli, dokler ne boš pripravljen stat za svojimi trditvami in jih po potrebi dokazovat. over&out.
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
dokler pa se ga bo nekdo nažgal in potem norel okol, posledično pa kasneje zletel s ceste in povzročil nesrečo, pa se ne bom nikoli strinjal da jev zrok nesreče neprilagojena hitrost, kot trdiš ti. simple as that.
No zdaj pa ti meni dokaži in citiraj kje jaz tako trdim!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.340
113
nenenene, tko se pa ne bomo šli. kot prvo sem te to jst prvi prosil in kot drugo - mislim da se večina forumašev prej strinja z mano kot s tabo, tako da kr ti dokaži večini svoje trditve.

če pa bi bil na tvojem mestu pa bi že zdavnaj iskal citate, res pa je da jih nebi napisal. pa veš zakaj ne? ker nikjer nisem napisal tistega, kar ti trdiš da sem
tongue-1.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
No, stardec, mislim da si v tem primeru ti sunil mimo, čeprav si spisal lep prispevek.

Zgornja dva fanta zanima nekaj drugega. Pustimo pri miru sedaj vse policiste, zapisnike ... etc. Fora je v tem, da se gre za razlog nesreče. Razlog pa je vožnja pod vplivom alkohola in ne neprilagojena hitrost, čeprav je prva stvar izzvala drugo.

To je isto, kot bi jaz udaril nekoga in trdil, da je kriva moja roka in ne jaz. Nisem sicer prepričan, kaj si ti trdil v prejšnjih prispevkih - ali to, da je kriva neprilagojena hitrost ali pa to, da policisti zapišejo v večini primerov pravilen razlog nesreče. S prvim se seveda ne strinjam, z drugim pa se.

Tako, pa pomirite strasti.
.
Najbrž nisi vsega bral, zato ne poznaš zadeve.
Tle nekaj kanonov skoz trdi, da polcaji za VSAKO nesrečo napišejo , da je kriva neprilagojena hirost. Jaz pa trdim, da to ni res. Nič druzga.
In v tem primeru o katerem debatiramo, jim pa nekaj ne paše, pa sploh ne vedo kaj so polcaji zapisali.
Če že kje, so prav v tem primeru polcaji (in pazi to) na svoji koži pokazali, da le niso tako nekritični do samga sebe in so povedali, da tudi fantje iz njihovih vrst pijejo in delajo prekrške. Saj so vendar polcaji dali pihat sodelavcu!
Pa to spet ne paše tukajšnjim dinamikom in kar naprej nekaj tupijo.
A mogoče misliš, da bi blo polcaje bolj sram priznat, da se je nesreča zgodila zaradi prevelike hitrosti, kot pa priznat, da je bil pijan?
Hehe, no, saj to je po svojem zanimivo. Za Alterjevce je bolj sramotno vozit neprilagojeno kot pa pijano.

Seveda sem bral, kot moderator preberem (skoraj) vse, kar se tu notri napiše. Obstaja nekaj dejstev (popolnoma objektivna):

1) Nihče ni trdil, da polisti VEDNO napišejo vzrok nersreče "neprilagojena hitrost". Kvečjemu je bilo od nekaterih zapisano, da je to pogosto oz. v večini primerov. (sploh pa se ta razprava ni začela v tej temi, ampak v eni drugi)

2) Ti (stardec) nisi trdil, da je v primeru, ko je voznik pijan in se zaleti, kriva neprilagojena hitrost. Le ovrgel nisi tega oz. si mogoče napačno razumel nekatere.

3) Tudi "Matey" in še nekaj drugih ni trdilo, da je vedno oz. v večini primerov razlog napačen. Mogoče pogost. V tem primeru bi se skoraj lahko strinjali, da je bila kriva pijanost, čeprav, kot sem že rekel, je to dvorezno, ker IMAMO PREMALO PODATKOV.

Prosim vse, da berete bolj natančno in se ne razburjate takoj. Odgovore argumentirajte civilizirano.
roza.gif