Philips TV

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.303
6.528
113
ksz...

Ima kdo izkušnje s priklapljanjem bluetooth zvočnika na philips TV? Rabim nekaj samo toliko, da na TV vklopim youtube, naštimam neko playlisto, pa naj to streama na teraso ven. torej latency me ne gane.
V specs piše da TV podpira 4.0 BT, kar bi po neki logiki moralo biti dovolj, samo...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.303
6.528
113
PUS7102, ampak sem upgrejdal plato na 6xxx model?

Obstajajo potem kakšni "wireless" zvočniki, ki imajo na eni strani bazno neko? Recimo tako kot slušalke.
Ali obstaja kakšna druga rešitev? Pač rabim nekaj brez kablov, po možnost da nese okoli hiše, pa da je zadeva prenosljiva, IPx7...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.975
9.089
113
39
MB
mislim da tvoj tv sprejema samo hid protokol bt naprave, tako da zvočnik je no go.

okoli hiše bi ti tv poslušal ? :D
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.303
6.528
113
No ja, potem pa vsaj na teraso :) Slušalke mi komot vleče, torej bi rabil samo tak zvočnik s enako tehnologijo...ne rabi se noben jaki bas, jakost...pač nekaj normal, da ni tišina :)
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Ista fora je tudi na Sony-ju (samo novejši in dražji modeli imajo A2DP profil). Ampak, ker je to Android, k sreči obstajajo alternative. Poskusi s tem:
Hi,
I've paired successfully bluedio and Sony headset with a2dp installing a third party bluetooth package.

- Desactivate in parameters security "Verify applications"
- Activate in parameters security "allow unknow sources"
- Download this link on your Android Sony TV:
https://cloud.wifx.net:5001/sharing/5JrJhDsqU
- Find a way to copy it to your tv with FK file explorer and install it
- In settings applications, click on smart bluetooth and autorisations, activate all
- In settings applications, click on smart bluetooth and open it
- Scan for device with your headset in pairing mode
- Application is made for a touch screen, but with right and left you can select your device without seeing cursor.
- Once paired, it will be listed in parameters bluetooth and you can you it after without this additional software.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.303
6.528
113
zakaj pa ne priklopiš telefona na zvočnik?
Saj pravim, rad bi na TV narihtal YT pa pač streamal od tam. S telefoni je vedno pač neko delo, TV pa lahko laufa "nonstop".

Mikrohard, to je za sony, imaš kaj takega tudi za philips mogoče?

Razmišljal sem sicer o navadnih PC speakerjih, wireless, pa jih pač v TV izhod počim? Samo bi raje imel nekaj zunanjega, namenskega, ipx7.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.975
9.089
113
39
MB
sej android apk je univerzalen, al ne?

lahko ti pridemo vrt ozvočit, da ne boš nekih zasilnih rešitev iskal :D