Philips TV 2020 + audio

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
A tale LG je best buy za novo xbox konzolo? Vidim, da ima HDMI 2.1...
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
A tale LG je best buy za novo xbox konzolo? Vidim, da ima HDMI 2.1...
Jaz bi na tvojem mestu še malo počakal z nakupom TVja za nove konzole, da se malo razjasnijo zadeve glede kompatibilnosti in izkoristka vsega kar nove konzole premorejo. Itak je izid pred vrati.
Drugače pa ja. LG ima tehnološko še najbolj primerne TVje za nove konzole.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Ima kar nekaj, kar Philips nima: poleg HDMI 2.1, VRR/ FreeSync/G, HFR, eARC, AV1, ...
Kar se tiče novih LGjev in VRR naj zadeva nebi delovala OK. Tako da v primeru nakupa TVja z namenom igranja iger na zadnji generaciji konzol priporočam da zadevo bolj podrobno preučite oz. še malo počakate z nakupom.

V opozorilo. Sem zasledil da ima C9 ic CX težavo pri prikazovanju slike v VRR (Variable Refresh Rate). Zadeva naj bi bila specifika samega OLED panela, tako da ne vem zakaj naj bi bilo to omejeno samo na ta dva modela in ne tudi na ostale modele LGja in tudi ostalih proizvajalcev. Če kdo ve me zanima. Se pa v zadevo nisem podrobno poglabljal saj VRR pride v upoštev samo pri igranju iger na zadnji generaciji konzol in nekaterih novejših grafičnih karticah, jaz pa TVja ne uporabljam za igranje iger.
Tako da tistim, ki kupujete TV in ga nameravate uporabljati za igranje iger priporočam da, prej zadevo podrobneje raziščete.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
HDMI 2.1 je baje kar problem pri kupu naprav tudi AV reciverjih..falš zadeva ušla iz proizvodnje al neki......