paypal-topup.si trenutno ne deluje

dnext

Pripravnik
21. feb 2016
45
0
6
Na spletni strani imajo objavljeno na veliko: "Service temporarily unavailable."

Zanima me če kdo od vas to storitev uporablja in ali ima kdo informacijo, če je ta servis samo trenutno nedostopen ali so ga dejansko ukinili?
shocked-1.gif



Lp
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Od tu:
https://www.alter.si/tabla/showthreaded.php/Cat/0/Number/2425677/page/0/vc/1

Citat:

Thank you for contacting PayPal regarding your top up. My name is Lyndsey and I am happy to assist you today.

I would like to inform you that the top up option for your country is temporarily unavailable. Our new top up provider Trustly has not enlisted your country for the instant top up option yet. There is other countries also who are unable to top up at this time. We are working hard so that you will have the option to top up again. Regrettably, I do not have a timeframe on how long this process will take.

Thank you for your understanding and patience at this time. It is greatly appreciated.

If you have any other questions, please do not hesitate to contact us.

Our customer support telephone line (00353 1 436 9111) is open from 8.00am to 4.30pm GMT/BST Monday to Friday.

I am pleased to resolve your query today. Thank you for using PayPal. Have a great day.
 

dnext

Pripravnik
21. feb 2016
45
0
6
Najlepša hvala za tale info!

Se pravi, bo potrebno poseči po raznih drugih debetnih kartica kot recimo Visa Electron itd ...

Slišal sem, da ti nekatere banke v primeru letnega prometa nad 4000 € s plačilno kartico "podarijo" letno naročnino in s tem nimaš stroškov (primer: NLB Visa 21 EUR letno). To drži? ..tisti ki uporabljate ...
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.738
583
113
Citat:
Uporabnik dnext pravi:
Najlepša hvala za tale info!

Se pravi, bo potrebno poseči po raznih drugih debetnih kartica kot recimo Visa Electron itd ...

Slišal sem, da ti nekatere banke v primeru letnega prometa nad 4000 € s plačilno kartico "podarijo" letno naročnino in s tem nimaš stroškov (primer: NLB Visa 21 EUR letno). To drži? ..tisti ki uporabljate ...

Drži.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Tako je. Visa Premium. Nakup tudi na do 12 obrokov. Edina slabost v primerjavi z Diners je ta, da je pri Visi samo generalni limit (eden za vse).
 

dnext

Pripravnik
21. feb 2016
45
0
6
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Tako je. Visa Premium. Nakup tudi na do 12 obrokov. Edina slabost v primerjavi z Diners je ta, da je pri Visi samo generalni limit (eden za vse).

Res? .... to mi pa ni všeč!
shocked-1.gif
In ta znaša koliko za NLB Visa?

Ali mogoče kdo ve za primer kjer si lahko uporabnik limit določi sam?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Do 3x mesečni priliv na TRR. Jaz ga imam na 2k, pa mislim da sem samo na obrazec napisal koliko ga hočem. Lahko pa tudi hitro preko klika/osebnega bančnika to povečaš, če rabiš...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Za popiz....
10.gif


Najdem neke super izdelke po nizki ceni in jih kar naročim, potem pa ugotovim, da ne morem nakazati denarja na Paypal.
bonk.gif


Kako naj zdaj plačam naročeno
confused-1.gif

Kreditnih kartic pa nimam.

A jim je res tako težko imeti odprt nek TRR(kjerkoli v SEPA območju) na katerega bi jim nakazovali denar.
crazy1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Sam razmišljam, da bi poskusil denar nakazati kar na tisti račun kamor sem ga zadnjič, pod enakim sklicem.
Recimo 50 centov, pa da vidim kaj bo.
smirk-1.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
NE bo delovalo... Je že isto probala ena uporabnica, pa ni dobila nič na PP, je omenjeno v oni temi.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Dva evra mesečnih stroškov za kartico, da bom lahko nakazoval denar na PP niti slučajno ne dam.
Tole kartico https://www.nkbm.si/predplacniska-visa si pa verjetno bom omislil, virtualna stane 5 evrov, prava pa 10 evrov, mesečnih/letnih stroškov pa nimajo, veljavna je pa štiri leta.
Ali to predplačniško Viso potem lahko povežem s Pypalom, da se mi z nje avtomatično trga denar? Kaj je bolje vzeti virtualno ali pravo?

Ampak kartico lahko dobim šele v 14 dneh, tako, da razmišljam, da bi kar nakazal denar na račun trgovine, ker nekaj skoraj nujno rabim in sem kar kupil, potem pa ugotovil, da je na PP premalo denarja, novega pa nakazati žal nisem več mogel...

Temu trgovcu verjetno lahko zaupam?
http://www.ebay.de/usr/stroeherwarenhandel?_trksid=p2047675.l2559
Ocene na Ebayu ima dobre.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pri NLB so pa pravi oderuhi, zaračunajo čisto vse:
22. Cenik
Nakup kartice
10,00 EUR
Nakup kartice z NFC nalepko
15,00 EUR
Polnjenje kartice
0,75 EUR
Dvig gotovine na bankomatu ali POS terminalu v
Sloveniji
NLB Predplačniško MasterCard kartico je izdalo podjetje Prepaid Financial Services
Limited v skladu z dovoljenjem MasterCard International Incorporated.
0,75 EUR
Dvig gotovine na bankomatu ali POS terminalu v tujini
2,50 EUR
Nakupi (prek POS terminala ali spleta) v Sloveniji
brezplačno
Nakupi (prek POS terminala ali spleta) v tujini
0,75 EUR
Vpogled v stanje na bankomatu
0,90 EUR
Mesečna uporaba kartice
0,50 EUR
Prejem SMS sporočil
Naročilo PIN številke ob nakupu kartice (prva izdaja
PIN številke)
Naročilo nove PIN številke na zahtevo stranke
1,00 EUR
Zavrnjena transakcija
0,75 EUR
Blokacija kartice
6,85 EUR
Neupravičena reklamacija
6,85 EUR
Prenakazilo sredstev s kartice na ustrezen račun po
navodilih stranke
0,15 EUR /
sporočilo
MasterCard in MasterCard logo sta registrirani blagovni znamki MasterCard
International Incorporated.
brezplačno
1% od zneska
prenakazila, min
1EUR, max 25
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Pa kaj bi ti rad? Bohloni je že zdavnaj mrtev, vaša generacija ga je ugnobila in pokopala...
Imaš vsaj transparentno napisan cenik in točno veš kaj lahko pričakuješ. Če ti ni všeč (meni recimo že ni bilo) pa ignore oz. obvoz. Samo mi na kraj pameti ne pade da bi stokal zaradi tega. Mene bolj skrbijo ustanove, ki nimajo ustrezno ovrednotenih storitev (pomanjkljiv cenik) in te potem seveda lepo doleti skubljenje... ko si dobesedno zaveden.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Karitas preveri, če ima kakšne kartice. Pri njih ne bi smel naletesti na "po tvoje" oderuške cene storitev.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Kje vidiš kakšno moje stokanje in jamranje zaradi oderuške NLB???
confused-1.gif

Samo za primerjavo sem prilepil cenik.
Drugače pa jih tudi sam lahko pohvalim za jasno objavljen cenik, ki bi moral biti v vsaj tako jasni obliki obvezen povsod, res jim pa ni v ponos, da ga skrijejo nekam na konec pogojev v .pdf obliki, ki jih ne prebere niti 1% ljudi...

Predplačniška Visa, stane 10 evrov in kolikor vidim nima nobenih dodatnih stroškov, pa tudi za kak limit ne piše.
https://www.nkbm.si/predplacniska-visa

Sicer pa kreditne kartice nikoli v življenju nisem rabil, zdaj pa žal jo, če še želim kupovati preko Paypala.