Parna pečica Bosch

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Imam Boschevo pečico in mikrovalovko s tem vrtljivim gumbom. Gumb je malo tko-tko, ni za hvalit, ni za kritizirat. Sicer enostaven, ampak če imaš malo mastne/umazane prste, ko kaj počneš, te pa živcira.
Ce imas umazane/mastne prste, si jih najprej umijes :evil: Kar naj bi veljalo v vsakem primeru, vrtljiv gumb ali ne. Po moznosti s senzorsko armaturo, da ne umazes rocke :D
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Saj je medtem preklical nakup in medtem čakal 3 leta, da je potem novo naročil ;)
Malo bolj pozorno preberite poste od lani.Pa boste vidl,da sem lani naročil kombinirano pečico Bosch,in da sem preklical kombinirano AEG..In ne delajte sami iz sebe budale...in še druge...Če ne znate brat...vam nisem jaz kriv....Toliko...
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Se mi je zdelo, da ni tako oh in sploh, gumb je le bulletproof.
Če z umazanimi rokami upravljaš tist gumb.Logično da ne bo zagrabu z rahlim dotikom.Maš lahko MIELE pečico za 10.000 eur...in te ne bo zaznala takoj...Da moreš prtisnat orng tud pr Miele.
Jz do zdej nisem imel nobenga problema,Ne z pečico še majn z gumbom..Res ne vem kaj določeni počnete z aparati... :sprasujemse: :sprasujemse: :sprasujemse: :eek::eek::eek:
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Malo bolj pozorno preberite poste od lani.Pa boste vidl,da sem lani naročil kombinirano pečico Bosch,in da sem preklical kombinirano AEG..In ne delajte sami iz sebe budale...in še druge...Če ne znate brat...vam nisem jaz kriv....Toliko...
Če berem za nazaj piše da si 2018 preklical parno Bosch in kupil Miele (navadno?), potem si pa lani kupil še parno Bosch. Se pravi si superduper Miele menjal po cca 3. letih
 
Imam Boschevo pečico in mikrovalovko s tem vrtljivim gumbom. Gumb je malo tko-tko, ni za hvalit, ni za kritizirat. Sicer enostaven, ampak če imaš malo mastne/umazane prste, ko kaj počneš, te pa živcira.

ravno zaradi tistega knofa so ble boševe izven mojega izbora. jaz sem takrat vzel smega, mel na izbiro tudi parne, in s parnim suportom sam so ble svinjsko drgae, s parnim suportom med 2 in 3 k evre

mogoče se vam splača prevert Kitchenaida, ta ima za kuhanje v pari dodatn pekač ki gre v pečico, pečica bi pa utegnila imeti tud pirolizo

malo preglejtej kitchenaid artisan pečice, so kr konkretne zadevce
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
Parne pečice nimajo pirolize, ker imajo tesnila, ki ne zdržijo temperatur potrebnih za pirolizo.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
KA ni parna, ampak maš pekač ki se vstavi pečico in se v njem peče oz kuha s paro
Pekače ima tud moja...celo 4 sem dobil poleg.2 za pečt in dva za kuhanje...Al kakšne pekače misliš?
Sm gledal zadnjič SMEG v Harveyu.Mi nikakor ne potegne dizajn pečice...
Zdej je pršla ven najnovejša od BORE.Je prava profesionalka...sam stoj pa glej...
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
nimam pojma o parni in o dodajanjem pare. torej, kam spada tale:
Iskreno, meni se vedno ni povsem jasno kaksne so razlike v praksi :D

Mogoce tole pomaga?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Iskreno, meni se vedno ni povsem jasno kaksne so razlike v praksi :D

Mogoce tole pomaga?
jaz o praksi sploh ne govorim, ker sedaj imam doma navadno pečico, tako z ventilatorom. štrudl danes je bil zopet fenomenaln.
me pa zanima kakšna je ona ko sn jo nalepo, je parna al je ta z dodajanjem pare? parna mora imet priklop vode z vodovoda?
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
jaz o praksi sploh ne govorim, ker sedaj imam doma navadno pečico, tako z ventilatorom. štrudl danes je bil zopet fenomenaln.
me pa zanima kakšna je ona ko sn jo nalepo, je parna al je ta z dodajanjem pare? parna mora imet priklop vode z vodovoda?
Ne rabiš priklopa na vodovod.Ampak ima pečica posodico,naliješ vodo to je to.Ko je prazen te pečica opozori.
In tale pečica,mislim da samo dodaja paro...
Podrobnejše informacije pečice imaš na njihovi strani.
Aeg.si
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.973
814
113
Jaz pa se vedno ne vem kaksna je sploh razlika :D
400€ ;)

spremljam debato.. k slej al prej nam bo crknila.. pa bi imel “parno” zarad peke kruha predvsem.

kar sem gledal/razumem:
- parna ima vodo v posodi in paro nardi ko jo rabi
- “dodajanje pare” pa vodo dodas v pecico in potem izhlapi
Lohk se pa motim
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
400€ ;)

spremljam debato.. k slej al prej nam bo crknila.. pa bi imel “parno” zarad peke kruha predvsem.

kar sem gledal/razumem:
- parna ima vodo v posodi in paro nardi ko jo rabi
- “dodajanje pare” pa vodo dodas v pecico in potem izhlapi
Lohk se pa motim
Je tudi ta varjanta.Da na podn pečice naliješ mal vode.Ali vzameš pečico,k naliješ v predalček vodo,in jo sama dozira kok jo rabi med pečenjem.