Parkiranje po celjsko

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
751
113
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
---V parkirnih hišah naj bi tako tudi parkiral - vzvratno---

ne-ne-1.gif


Saj se je celo po forumih pisalo, kako so lastniki dobili dvignjene brisalce kadar so parkirali vzvratno...kao naj se tako ne bi parkiralo, argumenti pa niso bili pojasnjeni, mejbi sled od izpuha na steni
confused-1.gif
ne vem, kaki so njihovi argumenti, no jaz v parkirnih hišah nakupovalnih centrov praviloma parkiram naprej, saj precej lažje spravim nakupljeno robo v prtljažnik, sploh če se okoli mene najde kak pacijent, kot na zgornji sliki
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Kolikor vem, težijo v parkirnih hišah, da naj bi se parkiralo naprej v bokse zaradi sledi izpuha na steni...
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Da mu je spraskal vrata ni blo glih vredu, samo po eni strani si je pa tud zaslužu. Eni parkirajo tko, da je njim odobno, za ostale jim pa dol visi kako se bojo skobacal v avto al pa iz njega. Če bi vsak vsaj približno zadel boks, ne bi bilo nobenih problemov.

Prav, da je zbral toliko poguma in to naredil! Eni res parkirajo tako kot jim pade avto od riti. Ali pa tisti, ki namerno parkirajo cez dva boksa. Prav na sredo crte. Cestitke vsakemu, ki naredi tam crto!!
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
Najlažje se je spravit na kup pločevine,katera ti ni nič naredila!
Tipično razmišljanje moških--KATERI TO NISO!
Če te recimo zalotim s ključem na mojem avtu......................uporabi domišlijo,kaj ti nardim!
frown-1.gif

Ga zasuješ s pikami?

No, me pa po drugi strani zanima, kaj narediš, ko ti 210 cm, 150 kg gorila s ključem na avto gravira svoj domači naslov in čas, kdaj bo doma, če ga slučajno zgrešiš.
evil.gif
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:
No, me pa po drugi strani zanima, kaj narediš, ko ti 210 cm, 150 kg gorila s ključem na avto gravira svoj domači naslov in čas, kdaj bo doma, če ga slučajno zgrešiš.
evil.gif

Taki ljudje si ne rabijo umetno podalševati mednožja in tega ne počnejo
priden.gif
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
Najlažje se je spravit na kup pločevine,katera ti ni nič naredila!
Tipično razmišljanje moških--KATERI TO NISO!
Če te recimo zalotim s ključem na mojem avtu......................uporabi domišlijo,kaj ti nardim!
frown-1.gif

Ga zasuješ s pikami?

No, me pa po drugi strani zanima, kaj narediš, ko ti 210 cm, 150 kg gorila s ključem na avto gravira svoj domači naslov in čas, kdaj bo doma, če ga slučajno zgrešiš.
evil.gif

pričakam ga z svojo bejzbolko na vratih pa mu skrajšam še mednožje za 2 cm.Ostala 2 pa naj odnese svojim pleharcam.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
Seveda,zakaj bi se ogrožal!
Najlažje se je spravit na kup pločevine,katera ti ni nič naredila!
Tipično razmišljanje moških--KATERI TO NISO!
Če te recimo zalotim s ključem na mojem avtu......................uporabi domišlijo,kaj ti nardim!
frown-1.gif

jz takih stvari pac ne pocnem, ker imam nek odnos do avtomobilov in mi pomenijo vec kot samo pleh, prav tako pa tudi na svojem avtomobilu pazim, da mi ga ne obutajo in parkiram dalec od ostalih avtov.
problem je v tem, ker kot ze receno, vsak kulturen clovek bo parkiral normalno. tisti, ki parkira takole kot ta z mazdo pa ocitno ni najbolj normalen in s takimi beboti se mi zdi neumno ukvarjat. v takem primeru jz enostavno poklicem mestno redarstvo, tej pa posljejo pajka na zeljeni naslov in resijo zadevo.
 

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
Pravi asi ste nekateri! Če ste dedi in imate jajca,me počakaj in mi povej kje te čevelj žuli,ne pa da se spravljaš na avto,kateri se ni sam tako postavil.
bonk.gif

Ampak ste večina prevelike pič...e za kaj takega!
confused-1.gif

zakaj bi se ogrozal ter spravljal v nevarnost? taki deb.ili, ki tako parkirajo ponavadi ne razumejo kritike..

Seveda,zakaj bi se ogrožal!
Najlažje se je spravit na kup pločevine,katera ti ni nič naredila!
Tipično razmišljanje moških--KATERI TO NISO!
Če te recimo zalotim s ključem na mojem avtu......................uporabi domišlijo,kaj ti nardim!
frown-1.gif

Naj uganem! Don Kugla, pravi moški, s pravimi moškimi jajci med pravimi moškimi nogami, vidi svoj moški ponos, ki seveda nikakor ni podaljšek njegove moškosti, opraskan. Po moško dobi histeričen napad, kot vsak pravi moški, ki mu opraskajo moškost in s pravimi moškimi udarci sesuje praskalca.
Definitivno najbolj moška reakcija, ki jo lahko zaznaš samo pri tistih s pravimi moškimi jajci!
Stari, ti si moj idol
zmaga.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.898
3.020
113
jaz sem enkrat tako parkiral na sta bila na obeh straneh pa šel skoti prtljažnik ven..........sem pa potem tudi prvi odpeljal tko da se jim ni bilo potrebno gužvat
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Tista avtomobila na sliki sta tipičen problem debilov, ki sploh ne znajo vzvratno parkirat. Kako so dobili vozniško dovoljenje me pa tudi zanima.

Jaz na izpitni vožnjji nisem parkiral bočno, preprosto nisem znal. Dal mi je pa 2 poskusa, noben niti blizu parkiranju... Pa me je spustil naprej. Seveda sem potem bočno parkiranje sam naštudiral in zdaj ni problema...
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
Seveda,zakaj bi se ogrožal!
Najlažje se je spravit na kup pločevine,katera ti ni nič naredila!
Tipično razmišljanje moških--KATERI TO NISO!
Če te recimo zalotim s ključem na mojem avtu......................uporabi domišlijo,kaj ti nardim!
frown-1.gif

jz takih stvari pac ne pocnem, ker imam nek odnos do avtomobilov in mi pomenijo vec kot samo pleh, prav tako pa tudi na svojem avtomobilu pazim, da mi ga ne obutajo in parkiram dalec od ostalih avtov.
problem je v tem, ker kot ze receno, vsak kulturen clovek bo parkiral normalno. tisti, ki parkira takole kot ta z mazdo pa ocitno ni najbolj normalen in s takimi beboti se mi zdi neumno ukvarjat. v takem primeru jz enostavno poklicem mestno redarstvo, tej pa posljejo pajka na zeljeni naslov in resijo zadevo.

Koliko casa povprecno cakas na pajka?

Koliko casa rabi, da nalozi avto v garazni hisi?
confused-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
ce si kje v centru redarji kar hitro pridejo, okoli 15 minut, pajk pa kmalu za njimi.
parkirne hise znajo bit pa problem:)
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.181
2.385
113
v lokalni ostariji
kaj je vecji odraz "balkana"? zaparkiranje in odhod (ja sam ti dzek) ko vas jebe... ali potem "praskica" na vratih?

ce se eni nebi obnasali kot zadnji seljaki tudi praskat nebi bilo treba...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.868
113
pri taščici
Zadnji čas da se v pravilniku o širini parkinga poveča potrebna širina, ker fičkov in 101 že dolgo ni več. Je pa res da bo potem parkirnina dražja, ker bo na enaki površini manj parkirnih mest.
V tem primeru ne podpiram ne lastnika petke ne lastnika mazde. Obadva sta mal "čudna"
Mogoče me bo kdo spet ocenil z eno zvezdico,kot zadnjič ko sem pisal o ....