Parkiranje po celjsko

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
grem stavit da se temu celjanu verjetno ni zdelo nič kaj čudno kako je parkiral, saj so vendar svetovni prvaki v "čudnem" parkiranju
hysterical-1.gif

kar pa se tiče spraskanega a8: problem takih bedakov je da če on zdaj ima a8, lahko parkira vsepovsod na kakršen koli način, po možnosti čisto blzu vhoda, nek se vidi razkoš. če bi [censored] mene tak zaparkiral da ne pridem v avto, on pa na komot na svoji strani 2 metra, se mu podpišem še kam drugam kot na vrata, pa če se tu na forumu razpočite od histerije
smirk-1.gif

isto je na pločnikih, ko se frajer sparkira sredi pločnika, ker mu je pretežko it PREKO CESTE, kjer je parkplac in pridem jaz z kolesom mimo, se stisnem na tistih preostalih 15 cm pločnika mimo, če pa pedala po pomoti malo porajsa po avtu me baš boli kita
smirk-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Ja po drugi strani je prišla ven. Če bi bil lastnik R5 bi vso situacijo poslikal in "udri mujo" rikverc. Pod pogojem da bi prvi odšel s parkinga.

In kaj bi s tem dosegel? Namerna povzročitev škode, na koncu bi še iz lastnega žepa vse plačal...

ne-ne-1.gif


Probal si prit ven, pa ni šlo ker te je retardnica tako zaparkirala. Poskusil rešit situacijo a neuspešno...

Ti si parkiral prav.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Da mu je spraskal vrata ni blo glih vredu, samo po eni strani si je pa tud zaslužu. Eni parkirajo tko, da je njim odobno, za ostale jim pa dol visi kako se bojo skobacal v avto al pa iz njega. Če bi vsak vsaj približno zadel boks, ne bi bilo nobenih problemov.

Sicer pa jest, če se le da parkiram rikverc v boks. Tko so voznikova vrata nasporti in se znebiš marsikaterega problema.

zmaga.gif
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
če bi [censored] mene tak zaparkiral da ne pridem v avto, on pa na komot na svoji strani 2 metra, se mu podpišem še kam drugam kot na vrata, pa če se tu na forumu razpočite od histerije
smirk-1.gif

Seveda...ce je oni bebec, moras potem biti tudi ti
crazy1.gif
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
grem stavit da se temu celjanu verjetno ni zdelo nič kaj čudno kako je parkiral, saj so vendar svetovni prvaki v "čudnem" parkiranju
hysterical-1.gif

kar pa se tiče spraskanega a8: problem takih bedakov je da če on zdaj ima a8, lahko parkira vsepovsod na kakršen koli način, po možnosti čisto blzu vhoda, nek se vidi razkoš. če bi [censored] mene tak zaparkiral da ne pridem v avto, on pa na komot na svoji strani 2 metra, se mu podpišem še kam drugam kot na vrata, pa če se tu na forumu razpočite od histerije
smirk-1.gif

isto je na pločnikih, ko se frajer sparkira sredi pločnika, ker mu je pretežko it PREKO CESTE, kjer je parkplac in pridem jaz z kolesom mimo, se stisnem na tistih preostalih 15 cm pločnika mimo, če pa pedala po pomoti malo porajsa po avtu me baš boli kita
smirk-1.gif

A da bi pa kdo pomislil, da se je na njegovi strani mogoče ze avto zamenjal, to pa ne
uf-1.gif

Lahko, da je bil prejšnji avto parkiran bolj proti njemu in je na obeh straneh pustil enako prostora.

Kdor ma v glavi "poštimano", počaka lastnika in mu pove, če že ego ne da miru, ne pa, da delate škodo na avtomobilih. Za to ni opravičila, razen prekratka razdalja med nogami.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
In zdaj misliš, da te bomo hvalili ker si enemu naredil preko 100 EUR škode?
uf-1.gif
652€ za zadnja desna vrata
crazy1.gif
aja točn na balkanu smo pardon Sloveniji.

Potem pa pazi da ne parkiraš tak poleg mene
evil.gif
Če bi bil parkirplac preozek za A8 bi še razumel, ampak je on na svoji (torej voznikovi) strani imel 1m placa do stene. Tak da mi ne tu nekaj pridigat o tem kaj sem komu naredil. On je tak dobil vse plačano iz kaska, mu je pa požrlo kak dan in nekaj živcev - in to je tudi bil moj namen.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Jos ste eni smešni....In kaj bi moral jaz, lastnik R5 narediti? Ga počakat da spije svoje kofe v barčku, počakat da se našeta po trgovini opravi špežo???Jaz pa ko en butl da ga čakam v avtu 2 uri in več??? Ma halllooo??? In potem bi tip pršu in bi reku "opps"! Ma ko ga jebe, na moji R5 itak ne bi bilo veliko škode, kvečjemu počen zadnji obdbijač, katerega bi dobil na smeštišču kot novega...



Če bi pa imel drugi avto pa bi bila situacija seveda drugačna...



Ne bi mu pa nalašč podrsal avta recimo, če ne bi moral priti normalno v svoj avto.
 
Nazadnje urejeno:

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
grem stavit da se temu celjanu verjetno ni zdelo nič kaj čudno kako je parkiral, saj so vendar svetovni prvaki v "čudnem" parkiranju
hysterical-1.gif

kar pa se tiče spraskanega a8: problem takih bedakov je da če on zdaj ima a8, lahko parkira vsepovsod na kakršen koli način, po možnosti čisto blzu vhoda, nek se vidi razkoš. če bi [censored] mene tak zaparkiral da ne pridem v avto, on pa na komot na svoji strani 2 metra, se mu podpišem še kam drugam kot na vrata, pa če se tu na forumu razpočite od histerije
smirk-1.gif

isto je na pločnikih, ko se frajer sparkira sredi pločnika, ker mu je pretežko it PREKO CESTE, kjer je parkplac in pridem jaz z kolesom mimo, se stisnem na tistih preostalih 15 cm pločnika mimo, če pa pedala po pomoti malo porajsa po avtu me baš boli kita
smirk-1.gif

A da bi pa kdo pomislil, da se je na njegovi strani mogoče ze avto zamenjal, to pa ne
uf-1.gif

Lahko, da je bil prejšnji avto parkiran bolj proti njemu in je na obeh straneh pustil enako prostora.

Kdor ma v glavi "poštimano", počaka lastnika in mu pove, če že ego ne da miru, ne pa, da delate škodo na avtomobilih. Za to ni opravičila, razen prekratka razdalja med nogami.

Tako je! Ne samo kratek tič in neumna glava, foušija je to!
priden.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
A da bi pa kdo pomislil, da se je na njegovi strani mogoče ze avto zamenjal, to pa ne
uf-1.gif

Lahko, da je bil prejšnji avto parkiran bolj proti njemu in je na obeh straneh pustil enako prostora.

Kdor ma v glavi "poštimano", počaka lastnika in mu pove, če že ego ne da miru, ne pa, da delate škodo na avtomobilih. Za to ni opravičila, razen prekratka razdalja med nogami.
1. če se avto zamenja še ne pomeni da smeš druge zaparkirati ali pa parkirati preko črte
2. kaj pa če nimaš časa čakati takih debilov?
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Meni je tak blizu parkiral enkrat model z A8, da sem moral iz sovoznikove strani v avto (na njegovi strani pa meter prostora, da je lahko udobno izstopil). Sem mu pa za spomin pustil podpis s ključem na vratih
evil.gif

Pravi asi ste nekateri! Če ste dedi in imate jajca,me počakaj in mi povej kje te čevelj žuli,ne pa da se spravljaš na avto,kateri se ni sam tako postavil.
bonk.gif

Ampak ste večina prevelike pič...e za kaj takega!
confused-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
Pravi asi ste nekateri! Če ste dedi in imate jajca,me počakaj in mi povej kje te čevelj žuli,ne pa da se spravljaš na avto,kateri se ni sam tako postavil.
bonk.gif

Ampak ste večina prevelike pič...e za kaj takega!
confused-1.gif

zakaj bi se ogrozal ter spravljal v nevarnost? taki deb.ili, ki tako parkirajo ponavadi ne razumejo kritike..
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Ja po drugi strani je prišla ven. Če bi bil lastnik R5 bi vso situacijo poslikal in "udri mujo" rikverc. Pod pogojem da bi prvi odšel s parkinga.

In kaj bi s tem dosegel? Namerna povzročitev škode, na koncu bi še iz lastnega žepa vse plačal...

ne-ne-1.gif


Probal si prit ven, pa ni šlo ker te je retardnica tako zaparkirala. Poskusil rešit situacijo a neuspešno...

Ti si parkiral prav.

In na koncu bi dal svoj kuponček. Če pa bi pobegnil s kraja nesreče pa še kazen za to.
Kako si nekateri zakone predstavljate po svoje.
ne-ne-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
petka je čist kul parkirana, sam se mi zdi da je un z mazdo kasnej pršou kr nei smeh
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Ales pravi:

Res je, da je Mazda3 z CE reg parkrirana tko, da slabš ne bi mogla bit ampak ne govorit, da je 5ka dobro parkirana. Tko 5ka kot tud tist rdeč avto desno sta oba parkirana čisto ob črti - tam, kjer pa sta mela voznika izhod pa 1 meter placa.

Noben od teh treh ne zna parkirat.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Torej eni bi čakali, ker se vam to zdi pošteno. Kaj pa še gospada/gospe ne bo nazaj 2 dni?!
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Citat:
Uporabnik Ales pravi:

v takem primeru pac ne rines v ozek parkirni prostor oziroma v tezave ....

Res je, da je Mazda3 z CE reg parkrirana tko, da slabš ne bi mogla bit ampak ne govorit, da je 5ka dobro parkirana. Tko 5ka kot tud tist rdeč avto desno sta oba parkirana čisto ob črti - tam, kjer pa sta mela voznika izhod pa 1 meter placa.

Noben od teh treh ne zna parkirat.
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
Pravi asi ste nekateri! Če ste dedi in imate jajca,me počakaj in mi povej kje te čevelj žuli,ne pa da se spravljaš na avto,kateri se ni sam tako postavil.
bonk.gif

Ampak ste večina prevelike pič...e za kaj takega!
confused-1.gif

zakaj bi se ogrozal ter spravljal v nevarnost? taki deb.ili, ki tako parkirajo ponavadi ne razumejo kritike..

Seveda,zakaj bi se ogrožal!
Najlažje se je spravit na kup pločevine,katera ti ni nič naredila!
Tipično razmišljanje moških--KATERI TO NISO!
Če te recimo zalotim s ključem na mojem avtu......................uporabi domišlijo,kaj ti nardim!
frown-1.gif
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Citat:
Uporabnik Ales pravi:

Res je, da je Mazda3 z CE reg parkrirana tko, da slabš ne bi mogla bit ampak ne govorit, da je 5ka dobro parkirana. Tko 5ka kot tud tist rdeč avto desno sta oba parkirana čisto ob črti - tam, kjer pa sta mela voznika izhod pa 1 meter placa.

Noben od teh treh ne zna parkirat.

Velikrat se zgodi, da parkiraš malo postrani, zarad takih razmer.
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
V parkirnih hišah naj bi tako tudi parkiral. Vzvratno namreč. Je precej lažje avto postavit v tisti majhen prostor. Pa še manj prostora potrebuješ za tak manever.

Tista avtomobila na sliki sta tipičen problem debilov, ki sploh ne znajo vzvratno parkirat. Kako so dobili vozniško dovoljenje me pa tudi zanima.

Vsak dan puščam avto v parkirni hiši in kadar je zadeva zelo zasedena se trudiš najti prostor samo zato, ker je cca. 10% takih talentov, da parkirajo lepo čez 2 boksa.
Ker je veliko povpraševanja, mislim da bi bilo parkirnim hišam v interesu, da bi takim talentom lepo zaračunali dvojno parkirnino. Če hočeš uporabljat storitve, se lepo obnašaj.

Sicer pa je vse odvisno od človeka. Ni važno, a se parkira naravnost, vzvratno ali bočno, vsaka kulturna oseba se bo prepričala, da ima tako sama kot lastnik sosednjega avta dovolj prostora za normalen vstop/izstop.

Ne moreš pa se pritoževat, kadar dobiš udrtino v vratih, če namerno parkiraš 5cm od sosednjega avta.