Parkiranje po celjsko

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Slikano v garažni hiši Planet Tuš v Celju...
bonk.gif
(slika bolj švoh, slikano z mobitelom)

No comment!!!

22122007.jpg
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ja po drugi strani je prišla ven. Če bi bil lastnik R5 bi vso situacijo poslikal in "udri mujo" rikverc. Pod pogojem da bi prvi odšel s parkinga.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Ja po drugi strani je prišla ven. Če bi bil lastnik R5 bi vso situacijo poslikal in "udri mujo" rikverc. Pod pogojem da bi prvi odšel s parkinga.

In kaj bi s tem dosegel? Namerna povzročitev škode, na koncu bi še iz lastnega žepa vse plačal...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Meni je tak blizu parkiral enkrat model z A8, da sem moral iz sovoznikove strani v avto (na njegovi strani pa meter prostora, da je lahko udobno izstopil). Sem mu pa za spomin pustil podpis s ključem na vratih
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
In zdaj misliš, da te bomo hvalili ker si enemu naredil preko 100 EUR škode?
uf-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Jaz vidim tu en drug problem, in sicer problem preozkih boksov. Za R5 je še nekako, za Mazdo3 že lih za glih, A8 pa verjetno pride že kar od črte do črte. Jaz osebno če bi mel A8 bi ga rajši puščal nekje na samem, pa šel 50m več peš. Saj že sedaj delam večkrat tako, udrtine in črte na vratih mi nenormalno dvignejo pritisk
jezen.gif
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Meni je tak blizu parkiral enkrat model z A8, da sem moral iz sovoznikove strani v avto (na njegovi strani pa meter prostora, da je lahko udobno izstopil). Sem mu pa za spomin pustil podpis s ključem na vratih
evil.gif

bravo. upam da si zelo ponosen nase ..... dej priznaj kaj te je bolj motilo, da audi ni pravilno parkiran ali kaj drugega .....
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Da mu je spraskal vrata ni blo glih vredu, samo po eni strani si je pa tud zaslužu. Eni parkirajo tko, da je njim odobno, za ostale jim pa dol visi kako se bojo skobacal v avto al pa iz njega. Če bi vsak vsaj približno zadel boks, ne bi bilo nobenih problemov.

Sicer pa jest, če se le da parkiram rikverc v boks. Tko so voznikova vrata nasporti in se znebiš marsikaterega problema.
 

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Mnogi parkirajo čez cel pločnik če hočeš mimo z vozičkom, je treba malo riniti in praske so tu. Jebat ga, je treba mislit tudi na druge
wink-1.gif
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
V parkirnih hišah naj bi tako tudi parkiral. Vzvratno namreč. Je precej lažje avto postavit v tisti majhen prostor. Pa še manj prostora potrebuješ za tak manever.

Tista avtomobila na sliki sta tipičen problem debilov, ki sploh ne znajo vzvratno parkirat. Kako so dobili vozniško dovoljenje me pa tudi zanima.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
A ni v nekaterih hišah znak da je vzvratno prepovedano parkirat?
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
---V parkirnih hišah naj bi tako tudi parkiral - vzvratno---

ne-ne-1.gif


Saj se je celo po forumih pisalo, kako so lastniki dobili dvignjene brisalce kadar so parkirali vzvratno...kao naj se tako ne bi parkiralo, argumenti pa niso bili pojasnjeni, mejbi sled od izpuha na steni
confused-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
mogoče to da je moral skozi sovoznikova vrata v avto?

Če bi zaradi tega jaz praskal avte, bi imel najbrž že bogato kartoteko.