Parkiranje po celjsko

felicita

Pripravnik
8. okt 2007
529
0
16
Gorenjska
Se strinjam , oboje spada na balkan oz. k cepcem. Ne delej kar nočeš od drugih doživet. To govorim pa čeprav sem sama
jezen.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik flip pravi:
A ni v nekaterih hišah znak da je vzvratno prepovedano parkirat?

V garažni hiši pri maxiju moraš parkirati z nosom notri, to se pravi ne vzvratno oz. "rikverc" (po pravilih). Verjetno zaradi kota boksov in enosmernih poti.

 
Nazadnje urejeno:

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Da malce obudim to temo.

Sicer ni parkiranje po celjsko ampak po vrhniško.
Skratka, v ozadju je avtopralnica in seveda voznik tega audi-a ga je prav lepo parkiral in tako preprečil dostop do avtopralnice.

nnd-hmmmm.jpg



Pa še parkiranje po ljubljansko.

mov-ljpark.jpg
 

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
najbolj me še dvigne to..da imam avto na hofu slaba 2 tedna pa sta že 2 buli v vratih...
za eno vem da mi je naredila cca 15 let stara, vsa rjasta bela ford fiesta z dodatno opremo ½plastičnih zobov½ na vratih.

in kaj mu naj zdaj? avto počoham, ga naderem? verjetno čez par dni ni bil imel več samo dve buli na vratih, pač pa še kakšno vgravirano skico
uf-1.gif
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
242
0
16
Citat:
Naj uganem! Don Kugla, pravi moški, s pravimi moškimi jajci med pravimi moškimi nogami, vidi svoj moški ponos, ki seveda nikakor ni podaljšek njegove moškosti, opraskan. Po moško dobi histeričen napad, kot vsak pravi moški, ki mu opraskajo moškost in s pravimi moškimi udarci sesuje praskalca.
Definitivno najbolj moška reakcija, ki jo lahko zaznaš samo pri tistih s pravimi moškimi jajci!
Stari, ti si moj idol

5 x * da si me spravil v smeh z dobrim komentarjem
aplauz.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Probaj najprej s prijaznimi besedami, če ne bo nucalo pa kupiš eno wireless kamero in jo namontiraš, da ti snema avto in okolico. Domnevam, da imaš kasko in jo na*izdiš kot kozo.
smile-1.gif
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
ksz

Kako je pa s parkiranjem v parkirni hiši prek dve boksov? Na glaziji v celju v garažni je cel kup avtov parkiranih počez na dva boksa, ponavadi v spodnjih nadstropjih. Me zanima če pol tud parkirnino dvojno plačajo?
ne-ne-1.gif
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
tudi jaz sem že večkrat moral parkirat bolj na tesno, tako da je imel lastnik sosednjega avta mogoče težave priti not, ampak to po njegovi krivdi. se ti mudi, 15 minut iščeš parkplac, ko pa ga končno najdeš, pa vidiš, da je sosednji avto parkiran 15 cm čez črto, na njegovi drugi strani pa 1 m placa. in se pač vseeno potrudiš ga lepo parkirat not, tako da boš vsaj ti spodobno prišel ven. za unga te pa boli k**** če bo moral it na sovoznikovi strani not, saj si je sam kriv, da je tako parkiral...
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
A6ka zgoraj na sliki pa je povsem upravičeno tam parkirana. Saj je vendarle Audi in to A6
hysterical-1.gif