Parade - ne razumem

15. avg 2010
8.612
812
113
Vse se da ... pri kozi moraš menda predvsem paziti kje je spredaj in kje zadaj. Sem dobil pred nekaj leti nek filmček po MMS-ju, kjer je bilo lepo prikazano, kako znajo arabci to prakticirati.

Namreč, koza ima spredaj zobe, zadaj pa ne. Povedat zna pa samo veterinarju, drugi je ne zastopijo čisto :valjamse: .

22. nov 2009
1.372
129
63
Življenje z istospolno osebo je manj incestno kot med dvema raznospolnima. Življenje s kozo pa z incestom nima nič skupnega. Sicer sva z gosko že skoraj zaživela pa mi je umrla.

4. sep 2008
4.691
174
63
Dobrova pri LJ.
Vse se da ... pri kozi moraš menda predvsem paziti kje je spredaj in kje zadaj. Sem dobil pred nekaj leti nek filmček po MMS-ju, kjer je bilo lepo prikazano, kako znajo arabci to prakticirati.

Namreč, koza ima spredaj zobe, zadaj pa ne. Povedat zna pa samo veterinarju, drugi je ne zastopijo čisto :valjamse: .
Metrići si danes kupujejo robotske kosilnice, medtem ko ima koza to že vgrajeno. Takorekoč multifunkcijski stroj.
Za travo kosit, avtomat za mleko, potencialni donator mesa, v sili tudi nekaj toplega za poonegavit. :valjamse:

Všečki: Kamele0N and Matey