Parade - ne razumem

I

Izbrisan uporabnik #9334

a te kdo sili da greš na FDV na stranišče?
a te kdo sili da gledap eurovizijo?
a te kdo sili da kupiš pajkice?

Seveda. To je vse posilstvo. Na FDV-ju ne moreš niti spodobno iti scat, torej se prepiši v tehniške branže. ( :cheer: , rabimo take ). V štacuni - kdo pa kupuje pajkice razen naših mladoletnih smrkelj, ate pa plačajo?:nigladek:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Ne razumem, kako imate eni in isti stalno probleme enkrat z begunci, potem s homoseksualci potem z vozniki na AC itd. Da ni morda problem pri vas in ne pri njih.

:aplauz:

Ne razumem, kako imate eni in isti stalno konstatno menje, da je pa vse OK in lepo in prav, ne glede na izpostavljeno problematiko o poklicnih voznikih, ki ga konstantno kolosalno serjejo po AC, problematiko o zdravstvu v SLO, o migrantih (in ne beguncih kar prav tako eni in isti stalno mešate med sabo) ter ostalih priviligiranih skupinah, da se same politike, ki temelji na načelu "vse je bolje kot JJ" sploh ne dotaknem.
Da ni morda problem pri vas in živite v nekem balončku ter ne dojemate realnosti okoli vas morda zgolj zato, ker se vas ali vaših bližjih izpostavljena tematika ne dotika direktno.
Hopla hopla, kaj pa če je vse res? :evil:
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Če grem na tvoj FDV na stranišče in ne najdem moškega wcja to ni posiljevanje? Če gledam Eurovizijo/Emo in tam že vsaj 15let ni normalnega deca na odru to ni posiljevanje? (btw še olačam nujni "LGTB" orispevek ob tem...
Ko grem v trgovino po nove NORMALNE kavbojke tam pa imajo po novem same jeans pajkice in nix drugega to ni posiljevanje?
1. FDV nima skupnih stranišč, niti jih v kratkem ne namerava imeti. To je še ena fama kot tista o teoriji spolov o kateri pišete, v praksi je pa nikjer ni.
2. Evrovizija je, kakršna pač je, in nihče nas ne sili, da jo moramo gledati. V 15 letih je bilo zagotovo najti normalnega moškega med nastopajočimi, tako na EV, kot na Emi.
3. če moj 90 letni oče najde normalne kavbojke, ne vem kako jih ti ne zmoreš. Ti pošljem ene?

Sicer pa ne vem kako ste mladi (ajde, zame ste tridesetletniki mladi) lahko tako zadrti in nestrpni. Nenehno si dajete opravka s homoseksualci, feministkami, migranti, tajužnimi in nasploh s tujci, s tistimi talevimi in tistimi ki za vas niso dovolj desni, motijo vas kmetje ki se vozijo s traktorji po cestah, cerkveni zvonovi, motijo vas alternativna gibanja, motijo vas Metelkove in Rogi, Mirovni inštituti, ZK in RKC. Nič in nihče vam ni všeč, ki kakorkoli štrli iz vašega kalupa in vse kar je drugačno, bi bilo potrebno ukiniti. Žal mi je, ampak tako se vas bere. Že moja generacija je nekje kiksnila, kakšni bodo pa vaši otroci ki bodo rasli v takšni nestrpnosti, si pa raje ne predstavljam.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.387
5.368
113
Ne zanima koliko časa bo to na FDV laufal. K se bo par dedcev konkretno usral bodo pupike hitro iskale svoj WC :) Edin če na FDV ni moskih
Kakor kje, pogosto so moški WC-ji manj umazani kot ženski. Menda je čistoča odvisna tudi od izobrazbe uporabnikov, vsaj naša čistilka tako pravi (dela pri različnih strankah).
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.866
5.466
113
Jah...veš kako je to....uni v Polju k jihvtaknejo v "moj-moj" bi isto napisali :)

So za vse vaše težave pogosto krivi zgolj in samo drugi ljudje? :)