Parade - ne razumem

I

Izbrisan uporabnik #9334

Sicer pa - a veste, da je razlika med pedrom in buzerantom?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Kakšne težave imajo? Jih kdo napada? Normalno se naj obnašajo svojo agendo naj ne silijo v vrtce in šole in to je to. Veš da ste dvolični? lgtbqp ja tudi p je na koncu, zraven spadajo tudi pedoti.

lej, dokler se jih obmetava z raznimi žaljivkami in takim in drugačnim žaljenjem je to zame problem. Sej napad ni samo fizični. Sej tudi žaljenje je napad.

Pa dej razloži o kakšnih pedotih ti govoriš - ni nam neki jasno, al govoriš o pedrih ali o peodfilih? Sicer pa kratice LGTBQP še nisem slišal!

In kaj je narobe, da se otroke uči strpnosti? Sej pol bojo tudi bolj strpni do vas...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Peder je "ata", buzerant pa bolj "mama". To nam je enkrat razlagal en v gostilni in povedal, da buzerantu zadostuje samo božanje in malce romantike, medtem ko peder ga pa mora dati nekam na toplo ... tja v greznico (bljak :norec:)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kwa pa vem ... po moje tudi kdaj, ko se med bežanjem pred batino zarije v kak vogal ali banger :p
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
:p:p:p:p

To je povzetek večletnega opazovanja porasta tega "trenda" homoseksualnosti in še par bedarij zraven (teorije spolov itd.), medijev, ki dejansko vodijo neke sorte PR kampanijo in pa družbe nasploh. Ne, ne gre za nek povezetek branja članka iz Nove24TV :D
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bog je naročil : "Radi se imejte !"

Ok, po greznicah ga pa res ni treba vlačit, lahko še kakšen tetanus in picajzeljne fašeš, če ne še kaj bolj groznega :norec:
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.172
3.092
113
Bog je naročil : "Radi se imejte !"

Ok, po greznicah ga pa res ni treba vlačit, lahko še kakšen tetanus in picajzeljne fašeš, če ne še kaj bolj groznega :norec:
Kako močno rad ima peder buzeranta, da mora slednji včasih bežati, ko je te ljubezni nekoliko več. In kako gre ljubezen v nasprotni smeri? A tako, da mu ga buzi oblati?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

zakon

Jaz npr. imam stalne probleme s karmo. Po moje sem bil v prejšnjem življenju en ooornk zagaman hitler ali pa musolini.
Me že kaj zabriše iz tirov - danes npr. musarca s svojimi varovanji osebnih podatkov. Ne moreš niti enega poštenega fanta, željnega delati, torej spodobno prijaviti za zaposlitev ker sto podatkov ni dosegljivih, pod izgovorom o varovanju os. podatkov itd :norec:.

Ne da sem se nehal sekirat - začelo mi je iti na kozlarije in to se tudi pravkar bere tule ! ZA PopiiiiiiiiP !
 
Nazadnje uredil moderator: