Parade - ne razumem

I

Izbrisan uporabnik #9334

Vse se da ... pri kozi moraš menda predvsem paziti kje je spredaj in kje zadaj. Sem dobil pred nekaj leti nek filmček po MMS-ju, kjer je bilo lepo prikazano, kako znajo arabci to prakticirati.

Namreč, koza ima spredaj zobe, zadaj pa ne. Povedat zna pa samo veterinarju, drugi je ne zastopijo čisto :valjamse: .
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.083
3.033
113
Življenje z istospolno osebo je manj incestno kot med dvema raznospolnima. Življenje s kozo pa z incestom nima nič skupnega. Sicer sva z gosko že skoraj zaživela pa mi je umrla.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ok, sej ni treba. Tudi meni je, 10. novembra. Zato vem.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Da, zelo sva se spoštovala. Potem je pa prišel svet Martin ... :rolleyes:
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Vse se da ... pri kozi moraš menda predvsem paziti kje je spredaj in kje zadaj. Sem dobil pred nekaj leti nek filmček po MMS-ju, kjer je bilo lepo prikazano, kako znajo arabci to prakticirati.

Namreč, koza ima spredaj zobe, zadaj pa ne. Povedat zna pa samo veterinarju, drugi je ne zastopijo čisto :valjamse: .
Metrići si danes kupujejo robotske kosilnice, medtem ko ima koza to že vgrajeno. Takorekoč multifunkcijski stroj.
Za travo kosit, avtomat za mleko, potencialni donator mesa, v sili tudi nekaj toplega za poonegavit. :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ja samo ni samo a travo ampak obere vse...drevje grmovje... vse. ovca je boljša če rabiš za travo. pa še ovno imaš
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Zajeta slika.PNG