Covid-19 Pa se prestejmo, koliko nas je ze prebolelo ali smo bili cepljeni,...

[Anketa] Ste preboleli COVID-19 oz ga prebolevate? [April 2021]


  • Skupaj glasov
    171

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Štrukelj je dal to izjavo zelo populistično.
In močna reakcija imunskega sistema ni le v obliki "fukne te v posteljo za 3 dni" ampak je lahko povsem brez simptomov, a imuski sistem spaca ogromno protiteles.

P.S. Jaz imam recimo zelo agresiven in močen imunski sistem. Pa nisem imel nobene reakcije(tisto rahlo nelagodje ob pritisku na mišico en dan ni vredno omembe in sploh ne štejem)
Ti imaš samo zelo agresiven in močen ego.Takoj za BJ.
Tako da odsvetujem letenje, da ne bo frčoplan dol padel.
 

ptice

Fizikalc
23. jul 2011
207
162
43
Dobro jutro, s soprogo vsa se v petek cepila z Janssenom. Jaz sem brez stranskih učinkov, zgolj malce čutim ramo, soproga se je včeraj počutila "gripozno", danes je že bolje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
P.S. Jaz imam recimo zelo agresiven in močen imunski sistem. Pa nisem imel nobene reakcije(tisto rahlo nelagodje ob pritisku na mišico en dan ni vredno omembe in sploh ne štejem)

In si se dal vseeno cepit? No jaz imam podobno "butast" imun. sistem, se cepljenje proti gripi ni končalo najbolje 15 let nazaj, pa zdaj kolebam s tem. Covid je šel "brez večjega problema" mimo...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Pa tko malo zgodovine...

Že nekaj let so zunaj teorije, da ruska gripa konec 19. stoletja ni bila gripa, ampak koronavirus HCoV-OC43, ki je v približno tistem času prešel iz živine na ljudi. Sedaj po primerjavi nove korone in zapiskov iz tistega časa, se to samo še bolj potrjuje.
Takrat je pomrlo okoli miljonček ljudi, po prvem izbruhu so valovi sledili še 6 let, dokler se ni v populaciji vzpostavila dovolj visoka imunost. Danes je HCoV-OC43 navden prehlad.

Zdej lahko tole fejst pospešimo s cepivi. Lahko pa še nekaj let surfamo na valovih.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Na količino pol litra šnopsa ti že nekje drugje vseka- možgane ali pa jetra. Mogoče je pa to razlog da so teme enih necepilcev vse bolj čudne ?

A nikogar ne zmoti da je odpiralec teme podal naslov kjer pomisliš da je že prebolel in je tudi že cepljen proti covidu?
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Denis je čist normalno vprašal, vi pa z budalaštinam odgovarjate. In to kokr neki sveznalci, dohtarji in ne vem kaj vse. A res ne znate več normalno odgovort? Kaj ima Andy al kdorkol drug sploh zravn, glede na to vprašanje? Zdej bom pa še jest odgovoril z vašimi besedami... BEDAKI!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77