Covid-19 Alter.si dobrodelna akcija za pomoč cepljenim s hudimi stranskimi učinki

Ali ste pripravljeni sodelovati v dobrodelni akciji in podariti nek manjši prispevek?

  • Da

    Glasovi: 29 49,2%
  • Ne

    Glasovi: 19 32,2%
  • Morda, bom še premislil

    Glasovi: 11 18,6%

  • Skupaj glasov
    59
  • Glasovanje je zaprto .

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Pred meseci so že hodile naokrog zgodbice o fantu, športniku, ki po cepivu ni mogel več hoditi. Zdravil naj bi se v UKC. Slednji je to gladko zanikal. Fejk njuz pač. Ko nižje skoraj več ne gre.

To spada na nivo tiste od Pokija & co ko so javili da je umrl maturant star 19 let zaradi covida. Če se nebi kdo začel spraševat bi najbrž imel glavno vlogo v filmu od Okorna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in Hanzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Fak, vam se je vsem skupaj čist do konca sfuzlal. Pomojem vam ene parim kle gor ni več pomoči. Sodelavka je OK, zna bit, da je fasala poleg že znane ji reakcije na cepivo neko virozo in to verjetno v vrsti za cepljenje. Bo preživela in ne rabi podpore, razen enga dedca, tega pa kle gor ni. Pojnt mojega pisanja so ble gluposti NIJZ s potrdili, ker tega odmerka pač ni rabila. Se je pa šla cepit, ker tko jebenga covida kot ga je ona mela, noče več in niti ni razmišljala o reakciji. Se prav, je ona ena tistih, ki antivaxerjem ni všeč, oziroma jim komplet njena izkušnja ne paše.

Kar se stranskih učinkov cepljenja tiče, pa naj vas razsvetlim, obstajajo, pa ne samo pri cepivih proti covidu, pa je večini ljudi jasno, da je otroke pač treba cepit, ker so bolezni, kot so recimo oslovski kašelj, mumps, davica, otroška paraliza precej strašljive in si jih ne želimo nazaj.

Tale anketa se pa bere kot direktno norčevanje iz ljudi, ki pa so imeli resne posledice cepljenja ali so celo žrtve le tega. Tudi 123 tepko se je norčeval iz velenjskih učiteljev, ki so ostali doma zarad reakcije na AZ, on klen Slovenc je seveda delal z 39 vročine verjetno.

V red se spravite počas vsi skup od Andya do mateya, ker ne delate nobenmu usluge z nerazumnim in glupim obnašanjem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Utisevalec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Tale anketa se pa bere kot direktno norčevanje iz ljudi, ki pa so imeli resne posledice cepljenja ali so celo žrtve le tega.
Lahko se ta tema bere (torej razume) tako ali pa drugače kot si vedno vsak prebrano razlaga malo po svoje ampak če pa kaj absolutno drži je pa to to, da niti približno ne gre za norčevanje iz ljudi z bolj resnimi posledicami zaradi cepljenja. Se raje preimenujem v Drek Kranjski kot pa da bi se norčeval kot navedeno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Saj veš, da je lahko nekaj za nekoga žalitev, kar se tebi niti pod razno ne zdi, se pravi je na strani sprejemanja tudi in predvsem tvoja odgovornost. Dej umakni to glupost dol, ker ti ni ravno v ponos.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Saj veš, da je lahko nekaj za nekoga žalitev, kar se tebi niti pod razno ne zdi, se pravi je na strani sprejemanja tudi in predvsem tvoja odgovornost.
Se strinjam s tem, da si ljudje različno razlagamo stvari ampak samo zaradi tega se jaz ne mislim prilagajati in če je kdo zaradi mojih besed užaljen mi je zelo žal, da je temu tako ampak sprememb na moji strani pa zgolj zaradi tega ne bo, ker bom pač sledil temu za kar osebno menim, da je prav. Iz enakega razloga ne pristajam na kakšne novodobne debilizme (politično korektnost glede marsičesa npr.) in tako bo tudi v prihodnje. Posledično te "gluposti" ne bom umaknil zgolj zato, ker jo nekateri vidijo/te kot glupost. Pa naj to dodeli "minus točko" na moj račun, bom preživel.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Saj veš, da je lahko nekaj za nekoga žalitev, kar se tebi niti pod razno ne zdi, se pravi je na strani sprejemanja tudi in predvsem tvoja odgovornost. Dej umakni to glupost dol, ker ti ni ravno v ponos.
za nekoga žalitev. a da si pa po vrsti izmišljajo poznane ljudi z hujšimi posledicami po cepljenju, se ti to zdi ok? vse kar počnejo je, da odvrnejo ljudi od cepljenja,
jih spravijo med necepilce, pa magari z lažmi, da namišljene ljudi spravljajo med invalide. to je bolano, sprevrženo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
za nekoga žalitev. a da si pa po vrsti izmišljajo poznane ljudi z hujšimi posledicami po cepljenju, se ti to zdi ok? vse kar počnejo je, da odvrnejo ljudi od cepljenja,
jih spravijo med necepilce, pa magari z lažmi, da namišljene ljudi spravljajo med invalide. to je bolano, sprevrženo.
Če cepiš milion ljudi v tako kratki dobi, dobi tudi 0,0001 obraze, pa ne malo. Tako da čisto verjamem, da vsak pozna koga, ki pozna koga. Tako da čist verjamem ljudem, da jih je strah in to ne bubarokice, kot se nekateri tu radi izražajo.
Imamo pa tud bubarokice in antivaxerje in o teh verjetno veš kakšno mnenje imam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino