Covid-19 Alter.si dobrodelna akcija za pomoč cepljenim s hudimi stranskimi učinki

Ali ste pripravljeni sodelovati v dobrodelni akciji in podariti nek manjši prispevek?

  • Da

    Glasovi: 29 49,2%
  • Ne

    Glasovi: 19 32,2%
  • Morda, bom še premislil

    Glasovi: 11 18,6%

  • Skupaj glasov
    59
  • Glasovanje je zaprto .

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Aha aha. Ja kandidatov za prispevek je zaenkrat 19 pa morda se nam pridruži še kdo od tistih 7ih, ki še niso odločeni in pa seveda v prihodnjih dneh se lahko številke še malo dvignejo. Koliko se bo pa zbralo pa pojma nimam tako da ne morem ocenit ali bo znesek čez jurja ali ne. Če da vsa 20€ nas mora biti vsaj 50, da se to doseže s tem, da menim, da bo zelo verjetno dal kdo manj od 20, kdo drug pa morda tudi kaj več od 20, kaj pa vem.

Če se res izkaže, da je zbiranje na TRR bolj zoprna reč pa se lahko vse skupaj spelje na kakšnem (krajšem ali pa tudi ne) večernem Alter mitingu pa se lepo v živo da gotovino na kup pa je.

Kar se pa prejemika donacije tiče pa je vsaj ena oseba že izbrana in je sedaj na uporabniku nemenabijat , da priskrbi kontaktne podatke tiste gospe, ki po cepljenju ne more hodit potem gremo pa dalje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.712
6.295
113
Aha aha. Ja kandidatov za prispevek je zaenkrat 19 pa morda se nam pridruži še kdo od tistih 7ih, ki še niso odločeni in pa seveda v prihodnjih dneh se lahko številke še malo dvignejo. Koliko se bo pa zbralo pa pojma nimam tako da ne morem ocenit ali bo znesek čez jurja ali ne. Če da vsa 20€ nas mora biti vsaj 50, da se to doseže s tem, da menim, da bo zelo verjetno dal kdo manj od 20, kdo drug pa morda tudi kaj več od 20, kaj pa vem.

Če se res izkaže, da je zbiranje na TRR bolj zoprna reč pa se lahko vse skupaj spelje na kakšnem (krajšem ali pa tudi ne) večernem Alter mitingu pa se lepo v živo da gotovino na kup pa je.

Kar se pa prejemika donacije tiče pa je vsaj ena oseba že izbrana in je sedaj na uporabniku nemenabijat , da priskrbi kontaktne podatke tiste gospe, ki po cepljenju ne more hodit potem gremo pa dalje.
Nacrtno ne zahajam v ta del foruma, v bistvu ne vem kako sem pristal tu ampak tole je hilarious.

Sem kliknil “ne”, ker pac v obstoj teh zrtev ne verjamem ampak ce bo to enkrat za vselej zaprlo goje antivaxxerjem sem zraven :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in zino

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Kar se pa prejemika donacije tiče pa je vsaj ena oseba že izbrana in je sedaj na uporabniku nemenabijat , da priskrbi kontaktne podatke tiste gospe, ki po cepljenju ne more hodit potem gremo pa dalje.
Glede na ogromno zanimanje forumskega folka in z neverjetno količino do zdaj zbranega zneska, pričakujem, da se ji bo zdravje vrnilo v trenutku.
Kako bolan v umu moraš biti, da greš eno anketo delat pod cinično pretvezo dobrodelnosti in se iz tega še norca delat? Upam, da te karma pošlata čimprej.
PS: včeraj jo je patronažna obiskala in predlaga, da gre čimprej v bolnico.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.712
6.295
113
Glede na ogromno zanimanje forumskega folka in z neverjetno količino do zdaj zbranega zneska, pričakujem, da ze ji bo zdravje vrnilo v trenutku.
Kako bolan v umu moraš biti, da greš eno anketo delat pod cinično pretvezo dobrodelnosti in se iz tega še norca delat? Upam, da te karma pošlata čimprej.
PS: včeraj jo je patronažna obiskala in predlaga, da gre čimprej v bolnico.
Nekdo ki kar naenkrat neha hodit se znajde na urgenci. Resilec pride, ne patronazna.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Nekdo ki kar naenkrat neha hodit se znajde na urgenci. Resilec pride, ne patronazna.
Še enkrat in zadnjič, potem zapuščam tole bolano temo: po drugem odmerku je šlo samo še dol in je obležala. Nisem pa Alterju dolžan razlagat, zakaj jo je že pred tem obiskovala patronažna.

Over&out
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Še enkrat in zadnjič, potem zapuščam tole bolano temo: po drugem odmerku je šlo samo še dol in je obležala. Nisem pa Alterju dolžan razlagat, zakaj jo je že pred tem obiskovala patronažna.

Over&out
Nabijač, enako kot vsi ostali anti vse tukaj. Praktično nepokretna oseba, predvidevam, da stara 80+ z dobrimi in slabimi dnevi se cepi. Kasneje obleži (vedi ga zakaj, glede na to, da je že tako čisto uboga) in antivaxer zaključi, da in predstavi svetu, da je 100% zdrava oseba po cepljenju ne more več hoditi. Vse skupaj bi vas bilo za skurit, ko s takimi lažmi opletate dokler vas seveda ne pozovejo po dokazih, potem pa megla do naslednje laži. Res ste poden od človeka.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.611
1.066
113
Mi je pa cudno, zakaj se taksni primerki niso javili Okornu, ker jih je iskal
da je Okorn obupal nad iskanjem nekoga ki ima problem s cepljenjem/cepivom, se je na veliko oglaševalo dan-dva pred premiero filma, in nič prej. Naročnik: vlada republike Slovenije. Tudi danes ne boš našel nobene tako ali drugače uradne ankete z enostavnim vprašanjem:
cepil sem se zaradi:
A. bolezni
B. drugih razlogov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
če je nekdo bil zdrav, šel peš na cepljenje, po cepljenju pa postal nepokreten, torej rabi voziček, problem so doma stopnice, rabi denar za priredit vozilo, in vse to zaradi prejetega cepiva, je prav da se človeku pomaga, pa magari z 1000€. takemu bo vsak € prav prišel.
ne vidim problema v tem, da se pomaga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in Gavran

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Glede na ogromno zanimanje forumskega folka in z neverjetno količino do zdaj zbranega zneska, pričakujem, da se ji bo zdravje vrnilo v trenutku.
Kako bolan v umu moraš biti, da greš eno anketo delat pod cinično pretvezo dobrodelnosti in se iz tega še norca delat? Upam, da te karma pošlata čimprej.
PS: včeraj jo je patronažna obiskala in predlaga, da gre čimprej v bolnico.
Norca delat? A spet sodiš druge po sebi? Daj nehaj ga no srat. Prav nič se ne delamo norca, hude posledice cepljenja se povsem dopušča (ampak pač ne pri enem na 1000 ljudi), zbralo se bo nekaj denarja in ga podarili tvoji znanki. Po tistem, ko boš seveda posredoval kontakt. V kolikor pa tega ne boš naredil pa se bo izbralo drugega prejemnika, nekdo bo to definitivno dobil.

edit: typo
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: zino

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
da je Okorn obupal nad iskanjem nekoga ki ima problem s cepljenjem/cepivom, se je na veliko oglaševalo dan-dva pred premiero filma, in nič prej. Naročnik: vlada republike Slovenije. Tudi danes ne boš našel nobene tako ali drugače uradne ankete z enostavnim vprašanjem:
cepil sem se zaradi:
A. bolezni
B. drugih razlogov.
verjemi, da bi antivakserji skočili do lune, če bi imeli dokaz, da so Okornu ponujali kontakt in ga je zavrnil.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
če je nekdo bil zdrav, šel peš na cepljenje, po cepljenju pa postal nepokreten, torej rabi voziček, problem so doma stopnice, rabi denar za priredit vozilo, in vse to zaradi prejetega cepiva, je prav da se človeku pomaga, pa magari z 1000€. takemu bo vsak € prav prišel.
ne vidim problema v tem, da se pomaga.
Točno tako. Nihče ne trdi, da se bo zbralo milijone ali pa da se bo prejemniku zdravje v trenutnku povrnilo ampak nekaj dodatnega denarja in pa sama sočutna gesta sta pa vseeno brez najmanjšega dvoma zaželjena. Vsaj jaz vem, da bi bil tega zelo vesel, če bi bil v takšni sitauciji.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Naj se nardi tocno za koga in zakaj se zbira. Pa tudi dotic o osebo pivpraša če je blia ceplje a proti covid in ce ne zakaj ne.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Naj se nardi tocno za koga in zakaj se zbira. Pa tudi dotic o osebo pivpraša če je blia ceplje a proti covid in ce ne zakaj ne.
Ve se točno za koga se zbira, za znanko uporabnika nemenabijat . In seveda, da je bila cepljena, od tod baje tudi izvira nezmožnost hoje. Če se bo pa dotični uporabnik dejansko umaknil in ne sodeloval kot zaenkrat kaže, pa bomo poiskali drugo osebo, ki pa bo seveda tudi cepljena. Necepljeni pač ne morejo imeti hujših posledic od cepljenja, kajne?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Kakšne so torej alternative, če nemenabijat umakne svojo znanko? mirsi jih pozna še kar veliko, tu so opcije, ne sme se pozabit na sodelavko uporabnika kalbo , pozna kdo še koga?