Osebna pripravljenost na nesreče - SHTF

Koliko časa bi trajala vaša zaloga hrane, če od jutri naprej trgovine ne bi več obratovale?


  • Skupaj glasov
    82
  • Glasovanje je zaprto .

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Druže alkoholičar
grin1.gif
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija

Če bi na vodo postavil notranji pokrov, okoli natočil parafinsko olje, pa še z enim pokrovom zaprl, bi morala bit dobra. Lansko leto v jeseni sem naredil par sto litrov jabolčnika, pa je (z dodatkom proti vrenju, neprekuhan) še vedno tak, kot prvi dan.

[/QUOTE]


lahko kaj več o tem, magari na ZS, da ne smetim. Imam tudi jaz cca 400 l soka na 2 leti (ki ga damo pasterizirat in flaširat), pa bi raje nepasteriziranega pil...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
a me kličeš? pridi k meni po kakšen komplet za zaščito. mam enga viška kpl s palerino

Ok pridem drug teden... Ampak kaj ČE ne bo deževalo
sprasujem se.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Hmmm težko odgovorim... Ker ko sem v mestu sem just in time... Ko grem pa na vikend smo pa NNP
smile-1.gif


Še en mulc v mama hotelu....


Glede na to da nisi vedel za petarde vecje od mege... In si starejši od mene....
evil.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik mcn pravi:

Če bi na vodo postavil notranji pokrov, okoli natočil parafinsko olje, pa še z enim pokrovom zaprl, bi morala bit dobra. Lansko leto v jeseni sem naredil par sto litrov jabolčnika, pa je (z dodatkom proti vrenju, neprekuhan) še vedno tak, kot prvi dan.
Kaj je že tisto za ena kemija ki prepreči vretje?

lahko kaj več o tem, magari na ZS, da ne smetim. Imam tudi jaz cca 400 l soka na 2 leti (ki ga damo pasterizirat in flaširat), pa bi raje nepasteriziranega pil...

[/QUOTE]
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
355
44
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik mcn pravi:

Če bi na vodo postavil notranji pokrov, okoli natočil parafinsko olje, pa še z enim pokrovom zaprl, bi morala bit dobra. Lansko leto v jeseni sem naredil par sto litrov jabolčnika, pa je (z dodatkom proti vrenju, neprekuhan) še vedno tak, kot prvi dan.
Kaj je že tisto za ena kemija ki prepreči vretje?

lahko kaj več o tem, magari na ZS, da ne smetim. Imam tudi jaz cca 400 l soka na 2 leti (ki ga damo pasterizirat in flaširat), pa bi raje nepasteriziranega pil...

[/QUOTE]

Ko že oba sprašujeta... V kmetijski zadrugi se dobi t.i. "žveplo v prahu" - kalijev metabisulfit LINK do ene trgovine
Uporaba je enostavna: pogruntaš, koliko litrov soka si naprešal (najbolje, če ga zliješ v plastično kad), od tega vzameš kak liter, vmešaš odmerjeno količino praška, zmešaš. To potem zliješ v čisto inox cisterno, in doliješ preostal sok. Sledi notranji pokrov, parafinsko olje, zunanji pokrov - ta mora imeti na vrhu oddušek.

Jaz sem pustil ves sok 1 dan v plastični kadi, da so se večji delci nabrali na tla. Prečiščen sok naslednji dan pretočil v inox cisterno. Zdaj ga imam že cca. 5 mesecev, še vedno tak kot prvi dan - še z vodo ga redčim 50:50, da ni presladek. Če soka več dni zapored ne točim, ob naslednjem prvem točenju odlijem cca 0,5 dl stran čez pipo, da se pipa spere.

To je vsa tehnika, nobenega prekuhavanja in uničevanja vitaminov
ne-ne-1.gif