Opera

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
pravkar si nastavljam opero in sem navdusen
cheer.gif


zgleda bom z lisicke presedlal na veliki O.



mnenja pro & contra?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.019
9.174
113
40
MB
ma jaz sem bil skeptičn ful, tr00 IE user, pa sem probal prvo opevan ff pa mi ni pasal sploh ne, tak da sem zdaj že lep cajt na operi pa je bomba,

edino kar mene moti je da nemorm odpret bookmarks pa desno kliknit v meniju da mi ga odpre v novem tabu, to je vse kar me moti, verjamem da se da rešit z kakim pluginom al biločem ampak se mi preprosto ne da s tem ukvarjat
grin1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Edina stvar, ki me pri Operi moti (tako zelo, da je ne morem uporabljat) je, da je naslovna vrstica pod tabi... premaknt se pa ne da, oziroma nisem najdu. Tako da, če kdo ve kako se to reši, mu bom zelo hvaležen
grin1.gif


Zdaj pa uporabljam Firefox že precej let...prej sem pa Netscape.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
hmmm... sicer ne stekam kaj mislis tocno... jaz s kolesckom lahko vedno odprem v novem tabu. zaenkrat mi je vsec. in po obcutku hitrejsa od FF (long time FF user)



edit, to dela samo takrat, ko odpiras bookmarkse iz tistega stranskega panela. ja, to mi je edino zal, da ne dela, tako kot pravis. upam da se bo
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pred leti sem uporabljal Opero, potem pa ugotovil, da imata MSIE in FF veliko prednost (vsaj zame): auto complete. Imam pač rad, da si browser zapomni kaj sem v preteklosti že vtipkal (sicer manj varno, ampak udobno pa je).

Obstajajo neki plug-ini ampak ni noben deloval tako kot bi moral. Tudi tisti Magic Wand mi ni bil najbolj všeč.

Nazadnje sem naložil Opero 9 in tega še vedno niso porihtali, se pa spomnim, da je bil še nek problem, zaradi česar sem jo do nadaljnega nehal uporabljat.

Pozitivno pa vse ostalo: hitrost, zanesljivost, prilagodljivost (način delovanja kot MSIE, FF itd.)...
 

smidge

Pripravnik
2. avg 2007
168
0
16
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Edina stvar, ki me pri Operi moti (tako zelo, da je ne morem uporabljat) je, da je naslovna vrstica pod tabi... premaknt se pa ne da, oziroma nisem najdu. Tako da, če kdo ve kako se to reši, mu bom zelo hvaležen
grin1.gif


Zdaj pa uporabljam Firefox že precej let...prej sem pa Netscape.

desni klik - > costumize
confused-1.gif


opera
cheer.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.593
498
83
Jaz jo uporabljam že od verzije 7 naprej in sem zelo zadovoljen.
Od takrat naprej samo opero uporabljam